Goniec.pl
Piotr Molecki/East News

Piotr Molecki/East News

Małgorzata Rozenek pójdzie w politykę? "Jestem kobietą, która bardzo lubi działać"

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Małgorzata Rozenek w to, że jest kobietą wielu talentów, wierzy zapewne bardzo mocno. Jej wiara została wystawiona na ciężką próbę po fali regularnej krytyki, która miała miejsce po jej występach w "Dzień dobry TVN". Czy celebrytka w aktywny sposób zaangażuje się w politykę? Gwiazda TVN zdobyła się na szczerą deklarację. Była bardzo rozmowna.

Małgorzata Rozenek jest aktywna społecznie

Małgorzacie Rozenek trzeba oddać, co cesarskie. Oprócz intensywnych, a czasem męczących i wyretuszowanych wpisów na Instagramie, aktywnie i bezinteresownie działa również poza domem. Jakiś czas temu została inicjatorką (w ramach fundacji MRM) akcji zbierania podpisów pod obywatelskim projektem nawołującym do przywrócenia refundacji zapłodnień metodą in vitro. Celebrytka doskonale zna temat, ponieważ jej dzieci urodziły się właśnie dzięki temu sposobowi.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek poprowadzi kolejną edycję programu „In Vitro. Nauka czy cud?”

CZYTAJ DALEJ

- Wszystko po to, żeby powrócić do stanu, kiedy kobiety i bezpłodne pary mogły liczyć na pomoc państwa przy zakładaniu rodziny. Dzięki mojej fundacji na świecie pojawiło się już pięcioro dzieci. Ogromny sukces, bo wszystkie środki pozyskane na rzecz fundacji przeznaczane są w całości na cele statutowe. Koszty prowadzenia fundacji pokrywa fundator, czyli ja – opowiadała Rozenek.

Gospodyni "Dzień dobry TVN" wzięła też udział w konferencji o finansowaniu sztucznego zapłodnienia i ogrzewała się w blasku tuz polskiej polityki z ramienia Platformy Obywatelskiej – Ewy Kopacz, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a nawet samego Donalda Tuska, z którym z ważną miną się sfotografowała.

Czyżby planowała kiedyś prezydenturę, a może chociaż zagrzać poselskie ławy w Sejmie?Małgorzata Rozenek zdradziła, czy polityka to miejsce dla niej

Podobne do powyższego pytanie zadała Małgorzacie Rozenek jedna z dziennikarek. Okazuje się, że "Perfekcyjna" nieco wystudziła emocje i z daleko idący sceptycyzmem podeszła do takiego pomysłu. Na razie jest zadowolona ze swojego życia i nie stawia sobie dodatkowych celów do zrealizowania.

- Bardzo długo pracowałam i bardzo cieszę się z tego miejsca, w którym teraz jestem. Chciałabym móc zacząć się tym miejscem bawić, a nie stawiać sobie kolejne cele do zrealizowania. Jeżeli mam nowe cele i plany, to tylko po to, żeby wzmocniły mnie w tym, gdzie jestem teraz. Jestem kobietą, która bardzo lubi działać i brać sprawy w swoje ręce. Jak mam do wyboru wymyślić jakąś ideę, czy zacząć przekuwać ją w działanie, to zdecydowanie wolę być po tej drugiej stronie – mówiła w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post, po czym zdobyła się na nieco bardziej filozoficzne spojrzenie na problemy, z jakimi zmagają się politycy.

- Margaret Thatcher pięknie kiedyś powiedziała, że jeżeli chcesz o czymś pomyśleć, to daj ten problem do rozwikłania mężczyznom, a jeżeli chcesz coś załatwić, to daj ten problem kobiecie i tak jest ze mną. Dla mnie najważniejsze jest teraz to, aby móc wykorzystać maksymalnie swoje zasięgi i swoją popularność po to, aby robić dobrą robotę wokół leczenia niepłodności – podsumowała.

Czy Małgorzata Rozenek ma szansę w wyborach? Jakie hasło wyborcze proponujecie?

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Pani Marta razem z mężem Sebastianem mają dwuletniego synka. Po śmierci siostry bohaterki programu zdecydowali się adoptować jej dzieci: cierpiącego na porażenie mózgowe Kacpra i nastoletniego Dawida.
(fot. materiały prasowe TVN)

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Adoptowała niepełnosprawnego syna swojej zmarłej siostry

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Pani Marta adoptowała synów zmarłej siostry Dorota Szelągowska odwiedziła trzydziestoletnią panią Martę, która pochodzi z wielodzietnej rodziny. Los jednak jej nie oszczędzał - siedemnaście lat temu w wypadku zginął jej brat. Rok temu zmarła jej siostra Paulina, która osierociła dwóch synów. Marta wraz z mężem Sebastianem od razu postanowili ich adoptować. Decyzja nie była tak oczywista, jakby mogło się wydawać. Jeden z chłopców (Kacper, 14 lat) choruje na porażenie mózgowe. Nie jest samodzielny, nie siedzi, nie mówi i wymaga stałej opieki. Oprócz niego para ma pod opieką także nastoletniego siostrzeńca Dawida oraz dwuletniego syna Karola. Marta liczyła się z tym, że dla Sebastiana może to być za trudne i powiedziała mu, że zrozumie jeśli ten postanowi od nich odejść. Sebastian jednak nie wyobraża sobie życia bez Marty. Oboje podjęli się bardzo trudnego wyzwania. Wspierając się każdego dnia, tworzą bardzo szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Dorota Szelągowska przeprowadziła remont ze specjalnymi wymaganiami Na razie wszyscy mieszkają z dziadkami w domu, który który znajduje się na tej samej posesji co nieruchomość, w której mieszkała Paulina z synami. Dorota Szelągowska wraz z ekipą wyremontowała lokum w którym wcześniej mieszkali chłopcy ze zmarłą mamą. Szczególnym wyzwaniem bez wątpienia było dla wszystkich wyjście naprzeciw potrzebom niepełnosprawnego Kacpra. Dorota zadbała także o wymarzone pokoje dla pozostałych dzieci oraz przestronny i wielofunkcyjny salon dla całej rodziny. To niezwykły odcinek opowiadający o wielkiej miłości dwójki dosyć młodych ludzi, którzy własne szczęście postawili na drugim miejscu. Zobaczcie efekty remontu przeprowadzonego przez Dorotę Szelągowską w Wildze.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Gwiazdy

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >