Goniec.pl
malgorzata-rozenek-intymne-zdjecie

instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie ze szpitala

10 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W mediach społecznościowych pojawiła się intymna sesja zdjęciowa Małgorzaty Rozenek. Z okazji pierwszych urodzin syna gwiazda opublikowała fotografie dokumentujące wizytę w klinice oraz USG. Internauci złożyli najlepsze życzenia Heniowi. Portale przez długi czas żyły tą ciążą. Dzisiaj mały chłopiec podbija internet.

Po tym, jak Małgorzata Rozenek potwierdziła oficjalnie, że jest w ciąży zarówno dziennikarze, jak i internauci nie mogli się doczekać przyjścia na świat jej dziecka. Nieco dramaturgii dodawał też fakt, że okres ten wypadł akurat w czasie pandemii koronawirusa. Wówczas obowiązywało mnóstwo surowych restrykcji sanitarnych.

W tym czasie Małgorzata Rozenek zdobyła się na osobiste wyznanie. Perfekcyjna pani domu ujawniła, że od dawna starała się z Radosławem o dziecko metodą in vitro. Musiała też poradzić sobie z utratą jedenastotygodniowej ciąży bliźniaczej. Wreszcie, gdy już mieli poczucie, że kolejna ciąża jest bezpieczna, podzielili się dobrą nowiną z fanami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Rozenek urodziła rok temu

Sympatycy Małgorzaty Rozenek otrzymali radosną informację 10 czerwca 2020 roku. Tego dnia na świat przyszedł Henio. Warto przypomnieć, że chłopiec jest już trzecim dzieckiem celebrytki, ale pierwszym owocem związku z Radosławem Majdanem.

Radości nie było końca, choć gwiazda telewizji i prowadząca program „Perfekcyjna pani domu” przyznała, że poród był zarówno jedna z najszczęśliwszych, jak i najtrudniejszych momentów w jej życiu. Henio przyszedł na świat o godzinie 6:35.

Lekarze

Lekarze ostrzegają przed sezonowymi, trującymi roślinami. Mogą doprowadzić nawet do śmierci

CZYTAJ DALEJ

Z relacji prezenterki telewizyjnej wynika, że chłopiec urodził się bardzo silny, ważył 3900 gramów i mierzył 58 centymetrów. Zaraz po porodzie kobieta zaczęła snuć co do niego plany treningowe. Od tej chwili internauci z zainteresowaniem obserwowali, jak Henio dorasta.

Niedawno o tym wydarzeniu przypomniała gwiazda. Z okazji pierwszych urodzin Henia opublikowała na swoim Instagramie serię intymnych zdjęć. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami od internautów.

Synek Małgorzaty Rozenek ma już rok

W czwartek 10 czerwca synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana skończył roczek. Urodziny Henia para celebrytów świętowała w Meksyku podczas rodzinnych wczasów. Nie zapomnieli jednak przypomnieć o tym fanom.

Na Instagramie gwiazdy telewizyjnej pojawiła się seria zdjęć zrobionych w klinice. Na fotografiach widzimy Małgorzatę Rozenek, która leży na łóżku i trzyma za rękę swojego partnera. Znalazło się też zdjęcie USG. Oprócz tego celebrytka opublikowała też inne pamiątki z Heniem.

Pod wpisem serduszka zamieściła w komentarzu inna celebrytka – Julia Kuczyńska, która również nie tak dawno została mamą po raz pierwszy. Przypominamy, że Małgorzata Rozenek wcześniej urodziła Stanisława i Tadeusza.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Rodzice usłyszeli, że mają zrzucić się po 500 zł na prezent dla nauczycielki. Ich reakcja była bezcenna

  • Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska

  • Episkopat wydał komunikat dot. obowiązkowej religii lub etyki w szkołach

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET; Instagram

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >