Goniec.pl
Małgorzata Kożuchowska i Ilona Łepkowska nabijają się ze śmierci Hanki Mostowiak w kartonach.
(fot. Maja Sos/Kino Świat/screen z youtube.com)

fot. (fot. Maja Sos/Kino Świat/screen z youtube.com)

Małgorzata Kożuchowska nabija się ze śmierci Hanki Mostowiak w kartonach w nowym filmie! Zobaczcie zwiastun "Zołzy"

19 Lipca 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Małgorzata Kożuchowska gra główną rolę w nowym filmie "Zołza", w którym nabija się ze śmierci Hanki Mostowiak w kartonach. Produkcja to ironiczna autobiografia scenarzystki "M jak miłość" - Ilony Łpekowskiej.

Śmierć Hanki Mostowiak w kartonach

W 2011 roku cała Polska żyła pożegnaniem Małgorzaty Kożuchowskiej z "M jak miłość". Odcinek z jej śmiercią obejrzało przeszło 8 milionów widzów, a było co oglądać... Ostatnie chwile z życia Hanki Mostowiak były naprawdę spektakularne. Bohaterka umarła bowiem zderzając się z... kartonami!

duda

Małgorzata Kożuchowska spędza majówkę w Toskanii. Andrzej Duda był zachwycony jej zdjęciem

CZYTAJ DALEJ

Wówczas mówiło się o tym, że scena śmierci Hanki Mostowiak to zemsta scenarzystki "M jak miłość" Ilony Łepkowskiej za to, że dowiedziała się o odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej z produkcji z mediów. Pozostaje nam tylko się domyślać, ile w tym prawdy.

Małgorzata Kożuchowska nabija się ze śmierci Hanki Mostowiak

Małgorzata Kożuchowska od samego początku wykazywała duży dystans do kuriozalnej sceny śmierci, a teraz, 11 lat później znów do niej wraca. Aktorka opublikowała zwiastun filmu "Zołza", w którym gra główną rolę. Produkcja to ironiczna autobiografia Ilony Łepkowskiej - nie mogło w niej więc zabraknąć nawiązania do "M jak miłość".

- Cała Polska płakała jak Hanka Mostowiak wpadła w kartony, a dzisiaj? Ktoś za nią tęskni? - słyszymy w zapowiedzi "Zołzy".

Co ciekawe, Małgorzata Kożuchowska debiutuje w filmie także w nowej roli - jest jego współproducentką. Sama przyznaje, że jest to spełnienie jej marzeń.

- Jestem podekscytowana zarówno tą historią, jak i moją nową rolą współproducentki! Myślałam o tym od lat, ale dopóki Ilona nie przysłała mi swojej książki z prośbą o rozważenie udziału w tym projekcie – od razu wiedziałam, że to jest petarda! I że chcę to robić! Zarówno jako odtwórczyni głównej roli, jak i współproducentka. Ta historia jest niesamowita dlatego, że splata zawodowe i prywatne losy – Ilony i moje. Jest tu i refleksja nad ciągłym życiem na świeczniku i cięty, autoironiczny, inteligentny humor. Nie mogę doczekać się reakcji widzów! Do zobaczenia w kinach!


Czy "Zołza" okaże się hitem? Trudno przewidzieć. Na pewno widzów do obejrzenia zachęci obsada (Małgorzata Kożuchowska i Artur Żmijewski), a także smaczki zza kulis świata seriali.

Tak wyglądało pierwsze spotkanie Kingi i Piotra, którzy kilka lat później zostali małżeństwem. Poznali się jeszcze jako licealiści, a chłopak proponował postaci Katarzyny Cichopek pomoc przy komputerze. / fot. "M jak miłość", 2000/MTL Maxfilm, Agencja Filmowa Telewizji Polskiej/tvp.vod.pl

Niewiarygodne, jak zmienili się aktorzy z "M jak miłość". Wspominamy pierwsze odcinki serialu

"M jak miłość", to jeden z najbardziej cenionych przez Polaków seriali. Na antenie TVP obecny jest już od 2000 r. Przyjrzeliśmy się, jak wyglądali ulubieni bohaterowie telewidzów na początku ich drogi.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl;


Tagi:

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Jurek Owsiak, Lidia Owsiak, WOŚP / KAPiF

Gwiazdy

Żona Jurka Owsiaka ujawniła przykrą prawdę o ich związku. Nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz WOŚP

Gwiazdy

Robert Makłowicz oddał na WOŚP wyjątkową rzecz. Polacy się o nią biją

Czytaj więcej >
Jurek Owsiak, WOŚP 2023 / KAPiF

Gwiazdy

Ile zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2023 roku? Owsiak podał najnowsze dane

Czytaj więcej >
Mam Ginekolog nie była zadowolona z efektów swojej zbiórki na WOŚP. Internauci dali jej w kość. Fot. Instagram @mamaginekolog @fundacjawosp

Gwiazdy

Mama Ginekolog obraziła się na fanów, bo nie wpłacali na WOŚP. Ci skutecznie ją utemperowali

Czytaj więcej >
Kinga Rusin wsparła WOŚP i uderzyłą w rzad. Fot. Kapif / Instagram @fundacjawosp

Gwiazdy

31. finał WOŚP. Kinga Rusin wsparła fundację i ostrzegła PiS. "Nie damy się zastraszyć"

Czytaj więcej >
Maciej Kurzajewski obchodzi 50. utodziny w Pytaniu na śniadanie. Fot. Kapif / Instagram @pytanienaśniadanie

Gwiazdy

"Pytanie na śniadanie". Maciej Kurzajewski obchodził 50-tkę w pracy. Katarzyna Cichopek nie wytrzymała

Czytaj więcej >