Goniec.pl
Instagram/magdagessler_official

Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler świętowała ślub syna. Piękna uroczystość, można pozazdrościć

26 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Magda Gessler świętowała ślub swojego syna, Tadeusza Muellera. Uroczystość odbyła się na statku, a obecni byli wszyscy najważniejsi członkowie rodziny. Pan młody ubrał się również modnie i bardzo stylowo - zaskoczył wszystkich kolorem marynarki. Co za piękna uroczystość.

Wiele zdjęć podczas ślubu wykonała obecna również na miejscu Lara Gessler. W skasowanym już przez Magdę Gessler nagraniu ze ślubu harcowała na parkiecie.

Magda Gessler

Magda Gessler zamieściła emocjonalny wpis. Zdradziła swoje problemy ze zdrowiem

CZYTAJ DALEJ

Magda Gessler świętowała ślub swojego syna! Piękna uroczystość, można pozazdrościć

Magda Gessler miała co świętować - jej pierworodne dziecko, syn Tadeusz Mueller, wziął ślub ze swoją wybranką, Małgorzatą Downar. Państwo Muellerowie wybrali na uroczystość statek, którym wypłynęli na suchego przestwór oceanu i tam powiedzieli sobie "tak" w obecności rodziny i przyjaciół.

Tadeusz jest synem Magdy Gessler i Volkharta Muellera, korespondenta "Der Spiegel", który zmarł po chorobie w 1987 roku. Mueller był wielką miłością królowej polskiej gastronomii.

Na co dzień syn Magdy Gessler zajmuje się... farmą. Prawdziwy polski farmer wspomaga biznes gastronomiczny i hoduje tam własne warzywa i owoce, trzymając się wszystkich ekologicznych wytycznych, by w ten sposób tworzyć sprawdzone źródło produktów trafiających na stoły największych polskich restauracji.

Ślub Tadeusza Muellera i Małgorzaty Downar był rzeczywiście nie z tej ziemi. Sprzyjały też temu stroje państwa młodych - różowa marynarka Tadeusza i krótka biała sukienka Małgorzaty. Para wydawała się być ze sobą bardzo szczęśliwa.

Historia ich miłości nie jest długa, ale wiadomo, że Tadeusz trafił na Małgorzatę niedługo po tym, jak rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką. Bardzo szybko udało im się znaleźć wspólny język i ostatecznie zdecydowali się na ślub.

Uroczystość zaślubin odbyła się w Mikołajkach na Mazurach. Żaglowiec Chopin wypłynął na środek Jeziora Mikołajskiego i w ciągu tego krótkiego rejsu para została mężem i żoną.

A tuż po ślubie Magda Gessler wywijała na parkiecie ze swoim synem i nie mogła się doczekać tańca, słysząc znajome rytmy. Kocie ruchy pokazała też ciężarna Lara Gessler, bawiąca się na weselu brata równie szampańsko.

magda gessler 1
lara gessler 1
magda gessler 2
magda gessler 3
magda gessler 4
magda gessler 5
magda gessler 6
Krzysztof Kowalewski grób/TRICOLORS/East News

Widok grobu Krzysztofa Kowalewskiego ponad rok po śmierci przyprawia o łzy. Zaskakujący widok

Krzysztof Kowalewski był uwielbianym aktorem filmowym, telewizyjnym, teatralnym, kabaretowym i radiowy. Swoją popularność zawdzięczał głównie licznym rolą komediowym. Na filmowym ekranie zadebiutował w 1960 w filmie Aleksandra Forda Krzyżacy, wystąpił w około 120 filmach i serialach telewizyjnych. Uwielbiany aktor zmarł 6 lutego 2021 w Warszawie w wieku 84 lat.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

zrzut ekranu, vod.tvp.pl

Gwiazdy

Kazimiera Utrata zasłynęła rolą cioci Stasi w "Klanie". Życie aktorki nie było proste

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Mama Anny Przybylskiej ujawniła, co Jarosław Bieniuk zrobił tuż po śmierci jej córki. Nie kryła emocji

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Michał Wiśniewski zapowiada niesamowity wieczór - dołączy do niego syn

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Potężne problemy Cezarego Żaka. Aktor dopuścił się skandalicznej rzeczy i został ukarany

Czytaj więcej >
Goniec.pl

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z wakacji. Fani oniemieli

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Krystyna Janda oburzona nowymi cenami prądu. Gwiazda dała upust swoim emocjom

Czytaj więcej >