Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Lublin: Tragedia w centrum miasta. 68-letni mężczyzna zmarł na przystanku autobusowym
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 18.01.2023 08:29

Lublin: Tragedia w centrum miasta. 68-letni mężczyzna zmarł na przystanku autobusowym

Lublin: Tragedia w centrum miasta. 68-letni mężczyzna zmarł na przystanku autobusowym
policja.gov.pl, Facebook/spottedlublin.pl

Dramatyczne zdarzenie w Lublinie. Na jednym z przystanków autobusowych znaleziono niedającego oznak życia mężczyznę. Wezwane na miejsce służby ratunkowe podjęły próbę reanimacji. Niestety, życia 68-latka nie udało się uratować.

Lublin. Mężczyzna zasłabł na przystanku autobusowym

Do tragedii doszło we wtorek 17 stycznia w samym centrum Lublina, na przystanku autobusowym przy ul. Zamojskiej. Tuż przed południem służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie w wieku ok. 60 lat, który nie dawał oznak życia.

Z przekazanych przez portal spottedlublin.pl informacji wynika, że przed utratą przytomności mężczyzna zaczął kaszleć i pluć krwią. Następnie miał upaść na chodnik i zasłabnąć pod przystankową wiatą.

68-latek nie żyje. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich

Na miejsce zostały wezwane służby, które przystąpiły do reanimacji, a także policyjni technicy i prokurator. Niestety, resuscytacja nie przyniosła pożądanego efektu i stwierdzono zgon mężczyzny.

Sprawą zajęli się mundurowi pod nadzorem prokuratury, którzy wstępie wykluczyli udział osób trzecich i ustalili, że śmierć 68-latka najprawdopodobniej nastąpiła z przyczyn naturalnych.

- Przy mężczyźnie ujawniono dokumenty i telefon komórkowy. (...) Policja ustala okoliczności zdarzenia, którego konsekwencją była śmierć człowieka - przekazał nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: spottedlublin.pl Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: Nie żyje