Goniec.pl
"Love Island 6". Dagmara Szewczyk, przyjaciółka Wero ujawnia kłamstwa Kuby. Wybuchnie kolejny skandal?
(fot. Polsat/instagram.com/dagmara_szewczyk)

(fot. Polsat/instagram.com/dagmara_szewczyk)

"Love Island 6". Kolejny skandal w programie. Dagmara Szewczyk, przyjaciółka Wero ujawnia nieszczerość Kuby. Kłamstwo o chorobie to dopiero początek

4 Października 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

W "Love Island 6" szykuje się kolejny skandal. Dagmara Szewczyk, przyjaciółka Wero ujawniła na swoim instastory kłamstwa Kuby. Okazuje się, że oszustwo z rakiem to dopiero początek. Czy Karolina Gilon znów pojawi się w willi, aby zaprowadzić tam porządek?

"Love Island 6". Kłamstwa uczestników

W "Love Island 6" nie ma nudy. Wydarzenia wśród Islanderów wydają się zaskakiwać nawet samą produkcję programu. W willi zamieszkali wytrawni gracze, którzy potrafią zataić wiele cennych informacji i wykorzystać show w niecnych celach. Po tym jak wyszła na jaw afera z udziałem Daniela i jego tajnymi znakami do dziewczyny, która znajduje się poza wyspą miłości (o czym możecie przeczytać w artykule poniżej), przyszedł czas na ujawnienie kłamstw Kuby.

Love Island

"Love Island". Daniel wyjaśnił, co oznaczała litera "T". Internauci mu nie wierzą. "Pogrążyłeś się do końca życia"

CZYTAJ DALEJ

"Love Island 6". Kryzys Wero i Kuby

W jednym z odcinków dziewczyny mogły obejrzeć filmiki z willi, kiedy one przebywały w Casa Amor. Okazało się, że na wideo zostały uwiecznione poczynania Kuby, które doprowadziły do złości i łez Wero. Na fali ujawniania nieszczerości Islander przyznał się także, że kłamał mówiąc, że chorował na raka. Związek wyspiarzy zawisł na włosku, ale ostatecznie para pogodziła się. Czy słusznie? Wszystko wskazuje na to, że Wero nie podjęła dobrej decyzji.

"Love Island 6". Dagmara Szewczyk ujawnia kolejne kłamstwa Kuby

Dagmara Szewczyk, którą niektórzy mogą kojarzyć z walk MMA jest przyjaciółką Wero i opublikowała na swoim instastory dowody na nieszczerość Kuby. Szykuje się kolejna afera na wyspie miłości.

Influencerka przyznała, że dostała wiadomości dotyczące kłamstw Kuby i postanowiła zbadać sprawę. Skontaktowała się z byłą dziewczyną Islandera, która potwierdziła, że historia z rakiem została zmyślona. Co więcej, Dagmara Szewczyk wchodząc na profil instagramowy Kuby, odkryła, że on ją obserwuje, a dodatkowo pisał do niej kiedyś wiadomość.

- Werki akurat nie obserwuje, ale zaraz przed samym wylotem do "Love Island" oznaczałam się z Werką, więc na 99% wie, kim ona jest. Cały czas podkreślał, że chciałby walczyć w MMA. Mówił, że trenuje MMA, a tego MMA nie trenuje. Przynajmniej nie trenował do listopada zeszłego roku - do momentu, w którym był z tamtą dziewczyną - mówiła na nagraniu Dagmara Szewczyk.

Love Island 6

"Love Island 6". Widzowie krytykują zachowanie Kuby. Oberwało się też Pauli. "Mąci i chce wygrać"

CZYTAJ DALEJ

Fighterka zaznaczyła, że ma kontakt z czterema byłymi dziewczynami Islandera i każda z nich potwierdziła te słowa. Dodatkowo Dagmara Szewczyk uważa, że są naprawdę niewielkie szanse, żeby Kuba nie wiedział, kim jest jego wybranka, ponieważ obserwuje on większość influencerów, którzy mają styczność z Wero.

- Usłyszał, że trenuje MMA i połączył te fakty, dlatego na pierwszym spotkaniu już chciał być z nią w związku.

Influencerka dotarła też do informacji, które zdradzają, że Islander kłamał nawet w sprawie swojej pracy. W programie powiedział, że zajmuje się nieruchomościami.

- To nie jest prawda, ponieważ akurat traf chciał, że mojej koleżance z Poznania miał remontować toaletę, ponieważ pracuje w firmie budowlanej swojego ojca.

"Love Island" - produkcja kontaktowała się z Dagmarą Szewczyk

Fighterka opowiedziała również o tym, że mimo że pierwsze kłamstwa Kuby opublikowała tylko dla "bliskich znajomych" to jedna z osób zrobiła screen jej story i puściła go dalej. Tym sposobem informacje te dotarły do produkcji "Love Island", która skontaktowała się z Dagmarą Szewczyk.

- Dosłownie trzy dni po tym, jak oni do mnie dzwonili (...) Kuba przyznaje się, że jednak nie miał raka.

Na koniec influencerka wyznała, że ma w zanadrzu jeszcze kilka historii dotyczących Kuby, jednak nie chce wszystkiego na raz ujawniać. Dodała, że milczała kilka dni, ale nie może już patrzeć, jak jej przyjaciółka jest tam manipulowana".

- To, w jaki sposób ten chłopak postępuje, mówi, wypowiada się, kłamie... przede wszystkim kłamie. Kłamie w żywe oczy i dalej mówi jej, że ją kocha, że chce z nią być, gdzie już pod zdjęciami ludzie obnażają tę prawdę.

"Love Island 6". Dagmara Szewczyk ujawnia prawdę o Kubie

"Love Island 6". Dagmara Szewczyk ujawnia kłamstwa Kuby

Na razie nie wiadomo, czy między Kubą a Wero dojdzie do konfrontacji na wyspie miłości, czy Islanderka dowie się o wszystkim dopiero po powrocie do Polski.

imago/ActionPictures/EAST NEWS

Nie tylko Anna Lewandowska i Marina Łuczenko. Kim są polskie WAGS - partnerki najsłynniejszych piłkarzy?

Nie tylko Anna Lewandowska i Marina Łuczenko. Wiele polskich WAGs również zasługuje na uwagę - często to dobrze wykształcone, świetnie radzące sobie w biznesie kobiety. Choć znane stały się przez swoich mężów, same budują teraz swój wizerunek.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Kim są córki Jurka Owsiaka? Fot. Kapif

Gwiazdy

WOŚP. Jurek Owsiak ma dwie córki. Jak wyglądają i czym się zajmują?

Czytaj więcej >
Bogusłąw Linda mógł grać u boku sławy. PRL go nie puściła. Fot. Kapif

Gwiazdy

Bogusław Linda u boku legendarnej aktorki. Do akcji wkroczyły służby

Czytaj więcej >
Waldemar Obłoza przyznał się do alkoholizmu. Żałuje swojego wyznania. Fot. Kapif

Gwiazdy

Gwiazdor "Na Wspólnej" walczył z chorobą alkoholową. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Piotr Kaszewiak, Prawnik, Mecenas, Sprawa dla Reportera, źródło: Facebook

Gwiazdy

Mecenas Kaszewiak ujawnił tajemnicę "Sprawy dla reportera". Widzowie nie mieli pojęcia

Czytaj więcej >
Dominika Gwit została oszukana. Fot. kapif

Gwiazdy

Dominika Gwit dopiero urodziła, a już mierzy się z poważnymi problemami. "Co to jest za trucizna?"

Czytaj więcej >
Marcin Prokop zatańczył jak góal w Dzień dobry TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Marcina Prokopa poniosło. Tego nie było w scenariuszu

Czytaj więcej >