Goniec.pl
Daniel z "Love Island" miał dziewczynę poza programem. Tay ujawniła wszystkie szczegóły o ich związku.
(fot. Polsat/instagram.com/tayvm)

(fot. Polsat/instagram.com/tayvm)

"Love Island". Dziewczyna Daniela ujawnia prawdę o ich związku. Tay pokazała wiadomości od ukochanego

28 Września 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Daniel z "Love Island" wywołał skandal wśród widzów i uczestników. Islander bowiem miał dziewczynę poza programem, która teraz wyjawiła wszystkie szczegóły dotyczące ich związku. Tay opublikowała wiadomości, które Daniel wysyłał jej z lotniska w drodze do Hiszpanii na wyspę miłości.

Daniel z "Love Island" ma dziewczynę poza programem

Skandal w "Love Island". Okazało się, że jeden z uczestników ma dziewczynę poza programem. Wszystko ujawnili czujni widzowie z pomocą produkcji randkowego show. Daniel wyjeżdżając na wyspę miłości nie domknął związku z brazylijską modelką Tay. Na dodatek mężczyzna znalazł sposób na wysyłanie sygnałów ukochanej, pomimo zamknięcia i odcięcia od świata zewnętrznego. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule poniżej:

Love Island

"Love Island". Daniel wyjaśnił, co oznaczała litera "T". Internauci mu nie wierzą. "Pogrążyłeś się do końca życia"

CZYTAJ DALEJ

Dziewczyna Daniela ujawnia całą prawdę

Tay, dziewczyna Daniela z "Love Island" na swoim profilu na Instagramie zaczęła publicznie prać wszystkie brudy. Wszystko co prawda w słusznym celu, jak domniemamy. Kobieta opublikowała na instastory screeny wiadomości, które Daniel wysyłał jej z lotniska w drodze na wyspę miłości. Były islander wyznawał jej miłość, obiecywał, że wróci i ożeni się z nią.

Sprawa nie jest jednak tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Tay o wszystkim opowiedziała na swoim profilu. Otóż ich związek należał raczej do tych burzliwych. Według Brazylijki producenci "Love Island" zabiegali o Daniela jeszcze gdy był w związku. Mężczyzna poszedł nawet na casting, ale nie zdecydował się na udział w show, bo miał dziewczynę.

- Wszyscy pytają mnie, dlaczego zdecydował się na udział w programie. Nie wiem, może ma na*rane w głowie. Producenci uganiali się za nim przez długi czas, by poszedł do "Love Island", nawet gdy był w poprzednim związku. Poszedł na casting, przeszedł go, ale nie wziął udziału w programie, bo był w związku.

Później para rozstała się, a Daniel podpisał umowę z produkcją. Zanim jednak trafił na wyspę miłości, zdążył znów zbliżyć się do Tay. Następnie postanowili pojechać razem na festiwal jako przyjaciele, jednak ten romantyczny i miły czas sprawił, że wrócili do siebie. W livie z Karoliną Gilon Daniel wspominał o wspólnym wyjeździe, ale "zapomniał" dodać, że potem znowu się zeszli. Tay wyznała, że zamieszkali razem w jej mieszkaniu w Londynie aż do czasu jego wyjazdu do Hiszpanii. Wówczas kobieta nie mogła go namówić na rezygnację z programu, bo Daniel był już zobowiązany kontraktem, za którego zerwanie mógł zapłacić wysoką karę.

- Poprosił mnie, żebym na niego zaczekała. Nie spotykała się z nikim, nie była z nikim w związku. Mówił, że mnie kocha i że ja go kocham. Bla, bla, bla

Tay obserwowała poczynania Daniela w "Love Island"

W swoim wywodzie Brazylijka przyznała, że oglądała poczynania ukochanego na wyspie miłości. Wspierali ją w tym przyjaciele, którzy zapewniali jej tłumaczenie dialogów. Kobieta przyznaje, że nie wierzy w uczucia Daniela do Natalii - w końcu pojechał na wyspę miłości tylko przez zobowiązanie kontraktem. Para musiała wymyślić jakiś sposób, dzięki któremu czekająca w Wielkiej Brytanii Tay będzie miała pewność, że uczucia jej ukochanego nie zmieniły się. Była to już słynna litera "T".

Tay odparła także zarzuty, że chce się wylansować na tym skandalu. Zapewniła, że jako project manager i modelka ma wystarczające zarobki i do niczego nie jest jej potrzebna kariera influencerki. Na dalszych story Brazylijka udostępniła fragment programu, w którym podczas konfrontacji z Karoliną Gilon, Daniel nazywa Tay "swoją ex". To się jej nie spodobało.

"Jestem pod wrażeniem, że skłamał. Moja ex, pozwólcie, że pokażę jakieś zdjęcia i nagrania z Malagi. Tak Daniel, teraz będę twoją ex. Więc dowiedz się, kiedy przestać grać w grę".

Love Island

Dziewczyna Daniela ujawnia całą prawdę o ich związku. (fot. screen z instagram.com/tayvm)

Tay publikuje wiadomości od Daniela

Po swoim obszernym i szczegółowym monologu Tay opublikowała wiadomości, które Daniel wysyłał jej będąc w drodze do Hiszpanii. Mężczyzna wyznawał miłość i obiecywał, że Brazylijka będzie najszczęśliwszą kobietą, kiedy ten wróci z "Love Island".

- Hej kochanie, jestem już w Maladze, pewnie jeszcze śpisz. Mam nadzieję, że już czujesz się dobrze po operacji - mówił na nagraniu z 2 września.

Love Island

Dziewczyna Daniela z "Love Island" opublikowała wiadomości, które mężczyzna wysyłał jej w drodze na wyspę miłości. (fot. screen z Instagram.com.tayvm)

Na koniec była już dziewczyna Daniela zamieściła podsumowujące i dosadne story, w których napisała:

"Zobaczymy, ile czasu zajmie Natalii dowiedzenie się o wszystkich "gó*nach" Daniela (...). Daniel, nieźle ze mną pogrywałeś. Chciałeś, żebym na ciebie czekała i upokorzyłeś mnie przed wszystkimi. Nie ma problemu, twoja strata. Nie będę kłamać po tym całym gó*nie. Nie mogłam na to czekać... Jestem zdruzgotana i nie będę kłamać po tych wszystkich bzdurach... Jestem w większym szoku niż wy wszyscy. Postaram się trochę odpocząć i wkrótce nadrobię wszystkie wiadomości od was. Dziękuję za waszą miłość".

Tay postanowiła też zapisać wszystkie nagrania w "wyróżnionych" i opatrzyła je konkretnym tytułem "Daniel Liar" (Daniel kłamca).

Nie tylko para jednopłciowa wzbudzała kontrowersje w "Tańcu z gwiazdami". Oto największe skandale w "Dancing with the stars".
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

"Taniec z gwiazdami". Nie tylko para jednopłciowa. Oto największe kontrowersje z "Dancing with the stars"

Udział Jacka Jelonka w "Tańcu z gwiazdami", któremu po raz pierwszy w historii na parkiecie ma towarzyszyć mężczyzna wzbudził ogromne kontrowersje. Przez 13. edycji "Dancing with the stars" nie jest to jedyny uczestnik, który wzbudził takie emocje wśród widzów. Postanowiliśmy przypomnieć największe skandale i kontrowersje z "Tańca z gwiazdami". Pamiętaliście o nich wszystkich? Dodalibyście coś jeszcze?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >
Wyciekło zdjęcie syna Megna Markle i księcia Harry'ego. Fot: SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Czytaj więcej >
"Rolnik szuka żony". Joanna jest w ciąży. Narzeczona Kamila wystosowała apel -"Proszę, nie piszcie gratulacji"

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Joanna Wielgosz wspomina trudną ciążę. "Jestem w szoku, że udało się dociągnąć"

Czytaj więcej >