Goniec.pl
Mary Neal fot. Netflix

Mary Neal fot. Netflix

Lekarka przeżyła tragiczny wypadek. Twierdzi, że była w Niebie

21 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Mary Neal z Wyoming w USA jest lekarzem ortopedą. W 1999 roku lekarka wyruszyła z mężem i grupą przyjaciół do Chile na spływ kajakowy. Doszło wówczas do dramatycznego wypadku. Lekarka twierdzi, że przez chwilę znajdowała się poza światem.

Mary Neal przez 30 minut przebywała pod wodą

Kajak Mary wywrócił się, a ona znalazła się pod wodospadem. Przebywała pod wodą przez około 30 minut, więc zgodnie z nauką, powinna już nie żyć. - Statystyczne prawdopodobieństwo mojego przeżycia powinno wynosić zero – powiedziała lekarka.

jajka-lodowka

Czy jajka powinno się trzymać w lodówce? Eksperci nie mają wątpliwości

CZYTAJ DALEJ

Kobieta wyszła z groźnego wypadku prawie bez szwanku. Miała jedynie kilka siniaków i uraz nóg. Mary Neal uważa, że istoty pozaziemskie kazały jej powrócić na Ziemię. Powiedziały, że "to jeszcze nie jej czas". Ostrzegły ją również przed śmiercią najstarszego syna. 10 lat później zginął w wypadku komunikacyjnym potrącony przez samochód.

Lekarka przyznała, że przez cały ten czas żyła z myślą, że dni jej dziecka są policzone. Nie miała jednak odwagi nikomu o tym powiedzieć. Tajemnicę ukrywała nawet przed mężem.

Mary Neal opisała, jak wygląda Niebo

Kiedy Neal przebywała pod wodą, przeżyła coś, co trudno racjonalnie wytłumaczyć. Kobieta nie jest w stanie opisać istot, które spotkała w Niebie. – Czułam, jak mój duch oddziela się od ciała i mój duch został uwolniony w kierunku Nieba. Natychmiast powitała mnie grupa… czegoś. Nie wiem, jak ich nazwać. Ludzie? Duchy? Istoty? Nie rozpoznałam żadnego z nich, ale na jakiś sposób byli istotni w mojej drodze życiowej, jak dziadek, który zmarł przed moim urodzeniem – relacjonowała.

Lekarka twierdzi, że zjawy przywitały ją, a następnie przeprowadziły przez ścieżkę z setek tysięcy kwiatów. - Nastąpiło absolutne przesunięcie czasu i wymiaru. Ścieżka wiodła do tej wielkiej kopulastej struktury – opisywała.

Podczas całego doświadczenia towarzyszyło jej ogromne szczęście i poczucie piękna. Mary Neal nie chciała wracać na Ziemię. Kiedy ją uratowano, zaczęła szukać informacji na temat śmierci mózgu. Kiedy nie znalazła racjonalnego wytłumaczenia, uświadomiła sobie, że była w Niebie.

Dzień Babci i Dziadka fot. Instagram @agata_mlynarska, @zenon_martyniuk_fanpage, @beatakozidrak

Dzień Babci i Dziadka 2023. Oto najbardziej znani babcie i dziadkowie polskiego show biznesu

Dzień Babci i Dziadka

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Wypij ten napój zamiast porannej kawy. Skuteczniej i na dłużej postawi Cię na nogi

  • Codziennie pociera twarz skórką od banana. Efekt jest zaskakujący, prosty trik hitem sieci

  • Sekret Magdy Gessler na idealne kotlety schabowe. Kluczem jest często pomijana czynność

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki zareagował na samochód TVP. Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

Czytaj więcej >
Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >