Goniec.pl
ślub ta para

ZEN.YANDEX.RU

Na ślubie wywołali wielkie kontrowersje. Niewiarygodne, jak wyglądają 10 lat później

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Ślub Iriny i Alexandra wywołał kontrowersje i lawinę złośliwych komentarzy. Internauci nie mogli uwierzyć w to, jak ekscentryczna para wyglądała w dniu, w którym sformalizowała swój związek. Do mediów trafiły zdjęcia, na których widać, jak zakochani zmienili się na przestrzeni dekady. Założyli już rodzinę.

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu wielu osób na całym świecie. Wiąże się też z tradycją i niewiele par rezygnuje z konwencji, organizując tę uroczystość. Najczęściej możemy zobaczyć pannę młodą w białej sukni i jej wybranka w ciemnym garniturze.

Pary młode, które jednak wyłamują się i zrywają z tradycją podczas ślubu, wzbudzają zazwyczaj duże zainteresowanie. Choć zdarzają czerwone, zielone, a nawet czarne suknie ślubne wśród panien młodych, to nadal jest to niezwykle rzadki widok.

Ten ślub wywołał szok wśród internautów

O ślubie Iriny i Alexandra w sieci można było przeczytać wiele. Ekscentryczna para ściągnęła na siebie uwagę swoim niekonwencjonalnym wyglądem. Internauci nie powstrzymali się od złośliwych komentarzy i salw śmiechu. Zaskoczeni prawdopodobnie byli także urzędnicy.

Ta dwójka zakochanych powiedziała sobie symboliczne „tak” w młodym wieku. W tym czasie oboje byli miłośnikami gotyckiego stylu. Zrobili sobie tatuaże, nosili kolczyki i charakterystyczny ubiór, który wyróżniał ich w tłumie. Ci, którzy myśleli, że w dniu ślubu postawią na tradycyjne stroje, musieli się bardzo zdziwić.

[EMBED-243]

Irina tego dnia pojawiła się w czarnej sukience i butach na wysokiej platformie. Głowę miała do połowy ogoloną na łyso, a na jej twarzy wyróżniały się kolczyki. Do zdjęcia pozowała z małym bukietem czerwonych róż.

Partner dotrzymał jej kroku. Alexander założył biały garnitur i bardzo wysokie, masywne buty. Musiało mu być dość niewygodnie, ponieważ tego dnia było ciepło. On także nie zdjął kolczyków i miał dredy.

Internauci zarzucili zakochanym, że chcieli na siłę zwrócić na siebie uwagę. Niektórzy sugerowali, że sam pomysł, żeby w tak młodym wieku brać ślub, miał jedynie zapewnić im rozgłos. Prześmiewczym komentarzom nie było końca.

10 lat po ślubie para zmieniła się nie do poznania

Okazuje się, że osoby, które powtarzały, że zaraz po ślubie para zrozumie swój błąd i ich związek nie przetrwa zbyt długo, prawdopodobnie bardzo się zdziwiły. Niedawno w mediach pojawiło się zdjęcia małżeństwa. Po dekadzie zmieniło się niemal wszystko, ale nie ich uczucia.

Alexander i Irmina założyli szczęśliwą rodzinę. Para doczekała się dwójki maluchów. Na nowych fotografiach wyglądają znacznie poważniej. Zakochani z biegiem lat najwyraźniej zmienili styl na zdecydowanie mniej ekscentryczny. Oceńcie sami.

Fot. ZEN.YANDEX.RU

Fot. ZEN.YANDEX.RU

Fot. ZEN.YANDEX.RU

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Webniusy.com

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >