Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Krystyna Loska podjęła stanowczą decyzję i wyprowadziła się od córki. Grażyna Torbicka popełniła błąd?

3 Października 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Krystyna Loska niedawno wprowadziła się do domu swojej córki, Grażyny Torbickiej. Okazało się jednak, że rodzina nie wytrzymała długo we wspólnym mieszkaniu i Loska postanowiła się wyprowadzić. Co było tego powodem?

Gwiazda programu  "Rolnicy. Podlasie" zdradził przed kamerą ile zarobi na tegorocznych żniwach.

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz zdradził przed kamerą ile zarobi na tegorocznych żniwach. Kwota zaskakuje

CZYTAJ DALEJ

Krystyna Loska już wyprowadziła się od córki. Grażyna Torbicka popełniła błąd?

Krystyna Loska, legendarna prezenterka TVP, nie czuje się już tak dobrze, jak kiedyś. Lata lecą, a organizm nie staje się młodszy - dawna gwiazda potrzebowała pomocy innych osób, a przynajmniej tak zdawało się jej córce, Grażynie Torbickiej.

Loska cierpi na zespół takotsubo - to choroba związana z sercem, a objawy do złudzenia przypominają zawał. Trudno się nie wystraszyć, gdy widzi się będącą na skraju życia i śmierci ukochaną osobę.

Torbicka przeprowadziła się niedawno do Otwocka, ale stan zdrowia mamy spędzał jej sen z powiek. Postanowiła, że zaproponuje jej wspólne mieszkanie. Loska początkowo nie chciała o tym słyszeć, ale z czasem zgodziła się na tę propozycję.

Okazało się, że wspólny mir nie trwał długo. Jak donosi "Dobry Tydzień", legendarna prezenterka wyniosła się od córki i zięcia, gdy tylko poczuła się nieco lepiej.

- Gdy odzyskała formę i ogłoszono koniec pandemii, Loska wróciła do swojego mieszkania w stolicy. Cieszy ją, że może być jeszcze samodzielna - informował tygodnik.

Loska zaczęła też jeździć samochodem, co początkowo wywołało ogromny niepokój w jej córce. Matka zapewniała jednak, że nie musi nawet robić badań, by móc legalnie prowadzić pojazd.

Krystyna Loska bardzo ceni sobie swoją niezależność. Prezenterka TVP w zdecydowany sposób sprzeciwiała się ograniczeniom narzuconym jej przez córkę. Osoby w takim wieku bardzo często są sprawne, a niektóre z nich potrzebują więcej swobody niż dostają od ograniczających ich dzieci. Warto czasem odpuścić i monitorować z oddali.

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Gwiazdy, które opowiedziały o swoich doświadczeniach z mobbingiem.
(fot. Tricolors/Paweł Wodzyński/East News)

Mobbing wśród gwiazd. Anna Wendzikowska, Paulina Młynarska i wiele innych padło ofiarami przemocy w miejscu pracy

Mobbing to temat, który ostatnio często pojawia się w mediach. Niektóre ze znanych osób są oskarżane o ten rodzaj przemocy w miejscu pracy, jak Tomasz Lis, inni zaś opowiadają o tym, że same były ofiarami. Mobbing to problem, który jest niestety często obecny w miejscach pracy i jednocześnie jest bardzo trudny do wychwycenia. Granica między odpowiednim zachowaniem i tego rodzaju prześladowaniem jest bardzo cienka. Czym w takim razie jest mobbing? Kodeks pracy (art. 94 § 2) mobbing definiuje się jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej". Anna Wendzikowska zdecydowała się powiedzieć głośno o mobbingu w TVN czym zszokowała wszystkich. To jednak nie jest jedyna gwiazda, która zdecydowała się wyznać prawdę o tym, jak była traktowana w miejscu pracy.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Nie żyje

Gwiazdy

Cliff Emmich ze "Strażnika Teksasu" nie żyje. Aktor przegrał walkę z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >