Goniec.pl
Krzysztof Igor Krawczyk

TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Krawczyk junior odpowiedział na propozycję Ewy Krawczyk dotyczącą grobu ojca

8 Października 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Ewa Krawczyk złożyła swojemu pasierbowi propozycję pochówku tuż za grobem znanego ojca. Mężczyzna odrzucił jednak propozycję macochy i odpowiedział na nią dosadnie na łamach "Super Expressu".

Konflikt pomiędzy żoną Krzysztofa Krawczyka a jego synem przybiera na sile. Wydaje się, że pomysł ukochanej muzyka tylko go podgrzał. Ewa Krawczyk wykonała bowiem nietypowy gest, który zdenerwował jedynego syna legendarnego piosenkarza. Kobieta zaproponowała pasierbowi zakup kwatery na cmentarzu. Krawczyk Junior przyjął to z oburzeniem.

Widok grobów Dariusza Gnatowskiego i Tomasza Knapika załamuje. 8 zdjęcie doprowadza do łez

Slajd 1 z 8

Łukasz Gagulski/East News

Zbigniew Wodecki

Przeboje takie jak "Chałupy welcome to", "Lubię wracać tam gdzie byłem", czy "Pszczółka Maja" wciąż nuci cała Polska. Los zabrał nam Zbigniewa Wodeckiego 22 maja 2017 r. / fot. Łukasz Gagulski/East News

Zagadkowa propozycja

Ewa Krawczyk przyznała w rozmowie z "Super Expressem", że zarezerwowała kwaterę tuż za grobem swojego męża. Miałby tam spocząć jego jedyny syn, z którym kobieta jest w ostrym sporze.

- Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to to miejsce jest dla niego - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Żona twórcy "Parostatku" nie widzi możliwości pochowania Krzysztofa Igora w grobowcu, w którym spoczywa jego ojciec. Wydzielone zostało tam miejsce tylko dla jednej dodatkowej osoby i ma to być właśnie ona.

Krzysztof Igor nie wybiera się na tamten świat

Krawczyk Junior ustosunkował się do propozycji swojej macochy i kategorycznie odrzucił jej pomysł. Zapytany przez "Super Express" o to, jak ocenia gest, bez ogródek odpowiedział, że nie wybiera się na tamten świat. Ponadto przypomniał o niejasnościach związanych z majątkiem po Krzysztofie Krawczyku, upominając się o jego zwrot.

- Nie zamierzam umierać. Niech Pani Ewa nie kupuje mi ziemi na grób, tylko niech mi lepiej kupi mieszkanie i się ze mną rozliczy - odparł Krzysztof Krawczyk junior.

Wygląda więc na to, że saga dotycząca wojny Ewy Krawczyk i jej pasierba dalej będzie trwać w najlepsze. Od śmierci jednego z "Trubadurów" minęło już pół roku, a jego bliscy nadal nie porozumieli się w kluczowych kwestiach.

W tej sytuacji nic dziwnego, że młody Krawczyk nie chce przystać na propozycję macochy, skoro ma jej za złe, że odsunęła go od ojca. Z drugiej strony, gdyby zgodził się przyjąć prezent, może oznaczałoby to początek porozumienia między zwaśnionymi stronami.

Krzysztof Krawczyk

Zdradzono plany na obudowanie grobu Krzysztofa Krawczyka

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Skoki narciarskie: Adam Małysz ogłosił początek zgrupowania kadry w Zakopanem

Gwiazdy

Adam Małysz ogłosił początek nowego sezonu skoków narciarskich

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gwiazdy

TVN usuwa cały wywiad z Bożeną Dykiel o depresji

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gwiazdy

Kolega Krzysztofa Krawczyka ujawnił kilka nieznanych faktów o artyście

Czytaj więcej >
Piotr Woźniak-Starak

Gwiazdy

Widok grobu Piotra Woźniak-Staraka na chwilę przed Wszystkimi Świętymi

Czytaj więcej >
Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Co Piotr Mróz zrobi z pieniędzmi za wygraną w "Tańcu z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
Doda i Kajra

Gwiazdy

Zakulisowe zdjęcie Kajry i Dody z "TzG" obiegło właśnie sieć

Czytaj więcej >