Goniec.pl
kobieta-piekny-kontener

YouTube Tiny House Gian Journey screen z materiału „Shipping Container Becomes Fabulous Backyard Tiny Home”

Kobieta zmieniła stary kontener w piękny dom mieszkalny

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Kobieta mieszkająca wraz z mężem w Denver w stanie Kolorado (Stany Zjednoczone) zmieniła stary kontener ładunkowy w piękne i nowoczesne miejsce do życia. Para, która nie mogła zdecydować się na wybudowanie oddzielnego domu na terenie działki, postawiła na kreatywność. Choć mieszkanie ma zaledwie 32 metry kwadratowe, to robi imponujące wrażenie.

Historia kobiety, która ze swoim mężem mieszka w amerykańskiej miejscowości Denver, zainteresowała twórców kanału internetowego Tiny House Giant Journey. Na platformie pojawiają się materiały wideo, które pokazują niewielkie – za to wykonane z ogromną kreatywnością – mieszkania.

malzenstwo dom

W środku wesela nagle do panny młodej zadzwonił telefon. Otrzymała wiadomość, że w ich domu był wybuch

CZYTAJ DALEJ

Pojawiająca się w filmie Sarsha to kobieta, która marzyła o małym miejscu, w którym mogliby zatrzymywać się jej przyjaciele oraz krewni. Jednak nie mogła pozwolić sobie z mężem na to, by wybudować dodatkową nieruchomość na terenie działki. Wtedy wpadli na pomysł, by odnowić kontener ładunkowy i to z niego zrobić mieszkanie.

Kontener towarowy zmieniony w nowoczesne mieszkanie przez młodą kobietę i jej męża

By zrealizować śmiały plan, kobieta skorzystała z pomocy męża. Ukochany Sarshy jest architektem wnętrz, w dodatku uwielbia zajmować się odnawianiem starych i pozornie nieużytkowych przestrzeni. Do pomysłu żony odniósł się z dużym entuzjazmem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Para zakupiła stary i pokryty rdzą kontener towarowy. Po przygotowaniu projektu oboje zabrali się do pracy. Małżeństwo zatrudniło też do pomocy ekipę, która przyspieszyła proces powstawania nowoczesnego mieszkania.

Sarsha i jej partner musieli znaleźć sposób, by jak najlepiej wykorzystać niewielką powierzchnię kontenera ładunkowego, ponieważ wynosiła ona zaledwie 32 metry kwadratowe. Dlatego też mocno skupili się na tym, by wnętrze było przede wszystkim praktyczne.

Gdy etap budowy i wykończenia wnętrza się skończył, małżonkowie mogli podziwiać swoje dzieło. Najprawdopodobniej oboje nie spodziewali się, że efekt okaże się aż tak imponujący.

Nowe mieszkanie kobiety z Kolorado

Kobieta i jej mąż zadbali o to, by wewnątrz nowego nowoczesnego mieszkania było dużo światła. Dlatego para zdecydowała się na duże przeszklone drzwi. W środku również udało się zamontować kilka okien.

Elementy zastawy stołowej oraz dekoracja znalazły się na półkach umieszczonych pod sufitem, by zachować jak najwięcej wolnej przestrzeni. Co ciekawe, w kontenerze znalazło się nawet miejsce na łazienkę z kabiną prysznicową.

Ta para z Kolorado może służyć za przykład na to, jak umiejętnie wykorzystywać niedużą powierzchnię, o czym obecnie w Polsce zapomina mnóstwo deweloperów mieszkaniowych. Poniżej możecie obejrzeć cały materiał wideo o tym nowoczesnym lokalu.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Polsat News; OKO.press

Podobne artykuły

Lifestyle

Mężczyzna rozkuł ścianę podczas remontu. Znalazł podziemne miasto

Czytaj więcej >

Lifestyle

9-latek napisał list do Roberta Lewandowskiego. Żona napastnika reaguje

Czytaj więcej >

Lifestyle

Sąsiadowi nie podobały się kredowe rysunki dzieci na chodniku. Zagroził policją

Czytaj więcej >

Lifestyle

Złodzieje oznaczają mieszkania, które chcą obrabować. Co mówią poszczególne znaki?

Czytaj więcej >

Lifestyle

Co oznaczają linie Rascetta znajdujące się na nadgarstku?

Czytaj więcej >

Lifestyle

Przyszła panna młoda z Indii odwołała ślub. Powodem wada wzroku narzeczonego

Czytaj więcej >