Goniec.pl
Katarzyna Dowbor EA

Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Dowbor pomaga schorowanej mamie. "Wspieram ją z całych sił"

14 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Katarzyna Dowbor od lat zajmuje się swoją schorowaną mamą, ale teraz ta pomoc jest bardziej intensywna. Seniorka uległa niedawno wypadkowi i wymaga stałej opieki. Prowadząca "Nasz nowy dom" zamieszkała ze swoją rodzicielką i wspiera ją na każdym kroku.

Katarzyna Dowbor mieszka obecnie w 160-metrowym domu pod Warszawą. Do prowadzącej "Nasz nowy dom" wprowadziła się jej prawie 90-letnia mama. Córka już dawno proponowała, żeby zamieszkały razem, ale kobieta nie chciała się zgodzić. Teraz ze względu na pogorszenie się stanu zdrowia w wyniku wypadku, nie miała wyjścia.

Robert i Anna Lewandowscy

Robert Lewandowski zdradził, jak wyglądała ich przeszłość. "Po kuchni biegały karaluchy"

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Dowbor wspiera mamę

"Super Express" opublikował zdjęcia Katarzyny Dowbor i jej mamy Krystyny. Prowadząca "Nasz nowy dom" została przyłapana przez paparazzi, kiedy pakowała na parkingu balkonik swojej rodzicielki.

- Pani Krystyna ma problemy z nogami i porusza się o balkoniku. Katarzyna pomagała jej w dotarciu do samochodu, a wnuczka podtrzymywała ją, gdy ta próbowała do niego wsiąść - przekazał SE informator.

Mimo natłoku swoich obowiązków, Katarzyna Dowbor stara się jak najlepiej wspierać i jak najwięcej pomagać swojej mamie. Jeszcze niedawno w rozmowie SE podkreślała, że robiła rodzicielce zakupy, przygotowywała posiłki, płaciła rachunki, itp. Nie ukrywa, że jest szczęśliwa, iż ma teraz mamę cały czas na oku i jeszcze bardziej może dbać o jej bezpieczeństwo.

Bardzo dobre relacje córki z matki

Można zauważyć, że pani Krystyna ma ze swoją córką bardzo dobrą relację. Pod koniec maja Katarzyna Dowbor dodała na instagramie wideo, w którym mama kosiła trawę w jej ogrodzie. Gwiazda programu "Nasz nowy dom" podpisała ten filmik słowami: "Taki pomocnik w ogrodzie to prawdziwy skarb". Widać zatem, że kobiety dogadują się rewelacyjnie, a pani Krystyna mimo wieku cały czas stara się angażować w życie codziennie i pomagać w miarę możliwości. Dowbor w rozmowie z "Faktem" przyznała, że jej mama lubi "czuć się potrzebna".

- Mama lubi się czuć potrzebna, więc ciągle pyta, co może zrobić. Ja odpowiadam na przykład: obierz ziemniaki na obiad. Ostatnio trzeba było pomalować ławki. Mama umie i lubi malować, więc ustawiłyśmy jej z córką krzesełko, by mogła sobie siedzieć i malować. Pomagała mi też odrestaurować stare krzesła. Trzeba jej takie zadania wymyślać, a ona wtedy lepiej się czuje - podkreśliła Dowbor w rozmowie z "Faktem".


TRICOLORS/East News

Odwiedziliśmy grób Krzysztofa Kowalewskiego. Poruszający widok wyciska łzy z oczu

Śmierć Krzysztofa Kowalewskiego zasmuciła wielu Polaków, którzy uwielbiali aktora za jego niezwykły talent komediowy. Gwiazdor serialu "Daleko od noszy" zmarł 6 lutego 2021 roku w wieku 83 lat, a jego odejście poruszyło nie tylko fanów i bliskich, ale również całe środowisko filmowe w Polsce. Krzysztof Kowalewski został pochowany na warszawskim Cmentarzu Powązkowskim, a w ostatniej drodze towarzyszyło mu wielu kolegów i koleżanek z branży. Odwiedziliśmy z kamerą grób aktora. Jak teraz wygląda?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express/Fakt

Tagi:

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >
Robert Janowski zmaga się z problemem psychofanki. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Robert Janowski zmaga się z psychofanką. Kobieta zdołała odnaleźć nowy dom gwiazdora

Czytaj więcej >