Goniec.pl
fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Instagram: @maciejkurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zakochali się lata temu? Komentarz dziennikarza mówi wszystko

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą obecnie najpopularniejszą, a zarazem jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w polskich show-biznesie. Największe emocje wzbudza fakt, że zdaniem niektórych ich uczucie zrodziło się, gdy oboje byli w związkach małżeńskich. Najnowszy komentarz dziennikarza zdaje się potwierdzać tę teorię.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą od trzech lat?

Wiele wskazuje na to, że uczucie w sercu Macieja Kurzajewskiego zakiełkowało już w 2019 roku, gdy miał okazję występować wraz z Katarzyna Cichopek w programie "Czar par"... w którym pojawił się również Marcin Hakiel.

katarzyna cichopek i maciej kurzajewski

"Pytanie na śniadanie". Niezręczna sytuacja z Katarzyną Cichopek. Aż zbladła

CZYTAJ DALEJ

Ktoś zadał sobie mnóstwo trudu, aby przeanalizować program, w którym współprowadzący "Pytanie na śniadanie" pojawili się lata temu. Starannie oglądając nagrania, można dojść do wniosku, że już wtedy między nimi iskrzyło.

Wszystko zaczęło się od słów Pauliny Smaszcz, która podkreśla, że popularne "Kurzopki" są parą od 2019 roku. To z kolei by oznaczało, że gwiazda "M jak miłość" przyprawiała rogi Marcinowi Hakielowi... prawie trzy lata.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już dawno wpadli sobie w oko?

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek pojawili się w programie TVP "Czar par", w którym Marcin Hakiel partnerował byłej żonie w jury. Portal Plotek dotarł do nagrania sprzed lat. Ich zdaniem dziennikarz z wyjątkowym zaangażowaniem i czułością zapowiadał jurorów, co już wzbudziło ich podejrzenia.

Najwięcej domysłów wzbudziła jednak konkurencja polegająca na ujeżdżaniu mechanicznego byka. Katarzyna Cichopek próbowała sprawdzić swoje możliwości, ale jej to strój. Aktorka była wówczas ubrana w krótką, obcisłą spódnicę, która mocno krępowała ruchy. Maciej Kurzajewski zareagował na niepowodzenie aktorki w znaczący sposób.

- Jak ja ubolewam, droga Kasiu naprawdę, że strój jest taki nieodpowiedni - skomentował dziennikarz.

Czy już wtedy Maciej Kurzajewski żywił uczucie do popularnej aktorki?

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >


Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek.pl

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >
Wyciekło zdjęcie syna Megna Markle i księcia Harry'ego. Fot: SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Czytaj więcej >