Goniec.pl
fot. Instagram @jaretpalmer

fot. Instagram @jaretpalmer

Jarosław Bieniuk na zdjęciu z Anną Przybylską. Takiego wcześniej nie pokazał

1 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Minęło już niemal osiem lat, odkąd do świata zmarłych odeszła Anna Przybylska. Popularną aktorkę, a przede wszystkim swoją ukochaną żonę, wspomina Jarosław Bieniuk. W nocy, 31. lipca, opublikował czarno-białe zdjęcie z Anną Przybylską. Mąż cały czas ma ją w pamięci.

Jarosław Bieniuk wspomina zmarłą żonę

Były piłkarz dodał zdjęcie opatrzone imieniem zmarłej żony i emotikoną w kształcie serca. Fotografia przedstawia rozradowaną Annę Przybylską ubraną w białą bluzkę bez ramion. Aktorka zalotnie wystawia język w stronę obiektywu. Bieniuk, w krótkich włosach i koszulce moro, uchwycony został w trakcie rozmowy telefonicznej, jednak również patrzy w obiektyw aparatu.

Obserwujący profil Bieniuka wtórowali mu we wspomnieniach. „Kobieta niezwykła. Miała w sobie to coś, co mało kto ma”, „Nie dało się jej nie kochać”, „Brakuje nam tej kobiety” – pisali. Nie ma wątpliwości, że tęsknota za aktorką nie ustępuje. I to nie tylko u jej meża, ale także fanów.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli udany związek

Anna Przybylska z Jarosławem Bieniukiem stanowiła jedną z najbardziej rozchwytywanych par w polskim show-biznesie. Brylowali na warszawskich salonach, udzielali wywiadów i pozowali na ściankach. Emanowali miłością, a aktorka nie miała oporów, by publicznie okazywać mężowi uczucia.

Artystya z charakterystyczną chrypką bardzo chciała założyć rodzinę, ponieważ straciła ojca, gdy była nastolatką. Swój wymarzony dom zbudowała z Jarkiem. Udało im się stworzyć związek oparty na partnerstwie, a z każdym miesiącem byli sobie bliżsi, niż kiedykolwiek wcześniej.

Polskie gwiazdy, które zmarły w młodym wieku. Niektóre śmierci do dziś owiane są tajemnicą

Anna Przybylska, Dariusz Siatkowski czy Agata Mróz to znani i cenieni Polacy, którzy zmarli tragicznie, młodo lub w niewyjaśnionych okolicznościach.

Zobacz galerię >

Chociaż nie udało im się wziąć ślubu, mieli go w planach. Przybylska często mówiła o Bieniuku „mój mąż”. Zawsze nosiła przy sobie jego zdjęcie. Poznali się w 1999 roku, chociaż nie od razu zostali parą. Oprócz walorów natury fizycznej, piłkarzowi imponowało to, czym zajmuje się aktorka. Nie traktował jej jak kolejne „zdobyczy”.. Po półtora roku znajomości oficjalnie zostali razem.

Partnerki Jarosława Bieniuka

Po śmierci Anny Przybylskiej w 2014 roku Jarosław Bieniuk przez długi czas żył w samotności. Gdy już spotykał się z jakąś kobietą, to donosiły o tym media. Każda randka i krótki związek były pożywką dla tabloidów i to niestety doprowadzało, że Bieniuk nie mógł związać się na stałe z żadną kobietą.

Przez jakiś czas wskazywano na jego związek z Martyną Gliwińską. Chociaż para doczekała się syna, Kazimierza, nie udało im się zbudować trwałych fundamentów na długie lata. Chociaż nie są już ze sobą, to mają dobry kontakt.

Kolejnym obiektem westchnień byłego piłkarza klubu Amica Wronki była modelka, Zuzanna Pactwa. Udało jej się porozumieć z dziećmi swojego partnera. Jak donoszą media, Zuzanna kilka lat wcześniej miała okazję poznać Annę Przybylską. Modelka przyznała na łamach swojego Instagrama, że wszyscy razem wspominali zmarłą aktorkę i każdy żywi do niej szczere uczucie. Stwierdziła, że życie pisze różne scenariusze i chociaż każdemu jest ciężko, trzeba iść do przodu. Z Zuzanną Pactwą jest po dziś.

Powstaje film o życiu Anny Przybylskiej

Telewizja Polska podjęła się produkcji filmu poświęconego życiu Anny Przybylskiej. Film „Ania” na ekrany kin trafi już w październiku tego roku. Zdjęcia zostały zakończone, aktualnie trwa montaż. Reżyserami dokumentu są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski.

TVP, zachęcone niedawnymi pozytywnymi komentarzami krytyków, którzy już zapoznali się z materiałami do filmu, nie wyklucza, że powstanie serial bazujący na życiu Przybylskiej. Plejada znanych nazwisk została zaangażowana do występu w filmie „Ania”. Aktorkę będą wspominać aktorzy „Złotopolskich” – Paweł Wawrzecki, Anna Dereszowska, Piotr Szwedes, a także Jan Englert (aktorka zadebiutowała u jego boku w filmie „Ciemna strona Wenus”, aktorzy Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński („Sęp”) i Katarzyna Bujakiewicz. Oto zwiastun filmu:

Anna Przybylska

Kontrowersje wokół filmu o Annie Przybylskiej. Zabrakło w nim ważnej osoby

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Morawiecki nazwał Tuska "premierem polskiej biedy". Polacy mają inne zdanie

  • WHO zmieniło swoje zdanie, w sobotę ogłoszono pilny alarm. "Małpia ospa to globalne zagrożenie"

  • Kolejne podwyżki dla polskich polityków, wyciekły plany rządu. Wiemy, ile dostaną

Źródło: Plotek.pl, Wirtualnemedia.pl, Viva.plKacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

"Love Island 6". Paula i Patryk odpadli z programu
(fot. Polsat)

Gwiazdy

"Love Island 6". Paula i Patryk odpadli z programu. Nie kryli rozczarowania

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Dawid Ozdoba nie żyje. Służby wszczęły śledztwo, by wyjaśnić okoliczności jego tajemniczej śmierci

Czytaj więcej >
Sara James miała problemy. Przez rówieśników musiała zmienić szkołę

Gwiazdy

Sara James u Kuby Wojewódzkiego o problemach przez kolor skóry. "Zmieniłam szkołę" - szczere wyznanie wokalistki

Czytaj więcej >
EAST NEWS / TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewiele osób zna szczegóły tej historii

Czytaj więcej >
fot. Instagram @s_rozenek / Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o 16-letnim synu. Różni się od pozostałych członków rodziny

Czytaj więcej >
Netflix

Gwiazdy

Dziś w TV sportowe emocje i "Ojciec chrzestny". Co obejrzeć w środę?

Czytaj więcej >