Goniec.pl
Mam talent

Piotr Molecki/East News

Jan Kliment nowym jurorem "Mam talent!"

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

Takich zmian w "Mam talent!" nie spodziewał się kompletnie nikt. Po odejściu Agustina Egurroli, który wybrał TVP, spodziewano się, że do jury powróci Kuba Wojewódzki. Jednak nic z tego - miejsce pomiędzy Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak zajmie sympatyczny tancerz Jan Kliment.

Fani w końcu poznali nazwisko trzeciego jurora, który będzie oceniał występy uczestników w najnowszym sezonie „Mam talent!”. Na szczęście Agnieszka Chylińska oraz Małgorzata Foremniak pozostają w jury bez zmian.

Zmiany w jury „Mam talent!”. Czeka nas jeszcze jedna decyzja

Już od dłuższego czasu spekulowano, kto powinien zająć miejsce po Agustinie Egurroli. Czarnym koniem był Kuba Wojewódzki. Produkcja programu zdecydowała jednak, że powinna to być osoba związana ze światem artystycznym, najlepiej tańcem. Postawiono na Jana Klimenta, lubianego czeskiego tancerza z „Tańca z gwiazdami”.

Będziemy mieć więc kontrowersyjną artystkę znającą się na śpiewie - Agnieszkę Chylińską, specjalistę od tańca - Jana Klimenta oraz osobę, którą zdecydowanie wzruszają historie uczestników i potrafiącą rozwiązywać spory - Małgorzatę Foremkniak. A co z towarzyszem Marcina Prokopa?

- Zakończyłem przesłuchania kandydatów oraz kandydatek do współprowadzenia „Mam talent!” po tym, jak Szymon Hołownia zostawił po sobie duże buty do wypełnienia. I chyba już wiem, kto je założy. Wkrótce dowiecie się i wy. Będzie dobrze - napisał tajemniczo Marcin Prokop.

[EMBED-243]

Decyzja producentów show bardzo spodobała się internautom i zachwycają się Janem Klimentem, który nie tylko ma na koncie międzynarodowe sukcesy, ale jest też autentyczny, zabawny i zarazem konkretny. Są pewni, że z łatwością sobie poradzi, chociaż to jego pierwsze takie doświadczenie.

Jeśli zaś chodzi o kompana Marcina Prokopa, internauci najchętniej zobaczyliby na tym miejscu Dorotę Wellman czy też Przemysława Kossakowskiego. Chociaż widzowie przyzwyczaili się do duetu Prokop-Hołownia, to mają nadzieję, że nowy będzie równie zabawny i rozluźniający emocje uczestników.

Ostatni sezon „Mam talent!” wyemitowano w 2019 roku. W 2020 roku zdecydowano o jego czasowej rezygnacji z powodu epidemii koronawirusa - nie byłoby szans na zapełnienie widowni, a tysiące uczestników na castingach mogło ryzykować zakażeniem.

Już tej jesieni będziemy mogli oglądać zmagania uczestników. Pierwsze przesłuchania na żywo będą miały miejsce 26 czerwca w Warszawie. Castingi trwają do połowy lipca. Finaliści zawalczą o czek opiewający na kwotę 300 tysięcy złotych.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Córka pochowała brata Krawczyka. Junior nie pojawił się na pogrzebie wuja

  • Michał Szpak skomentował występ Rafała Brzozowskiego

  • Ksiądz podczas ślubu nagle złapał za gitarę. Wszystko się nagrało

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualne media

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >