Goniec.pl
Jacek Kurski znów został ojcem

Twitter.com/KurskiPL

Jacek Kurski odebrał córkę ze szpitala. W sieci pojawił się prywatny wpis

30 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Jacek Kurski doczekał się kolejnej córki. Kilka dni temu na świat przyszła Anna Klara Teodora, która jest owocem związku prezesa TVP i Joanny Klimek. Dumny tata właśnie odebrał żonę i dziecko ze szpitala, a w sieci opublikował wzruszający wp

Jacek Kurski ma już trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa, jednak z wielką radością powitał na świecie kolejną córkę. Joanna Kurska po porodzie czuła się dobrze i już we wtorek 30 marca br. opuściła szpital wraz z noworodkiem.

Prezes TVP Jacek Kurski ponownie został ojcem

Małżeństwo Jacka Kurskiego i Joanny Klimek wywołało sporo kontrowersji. Para w lipcu 2020 roku wzięła ślub kościelny, pomimo iż oboje wcześniej pozostawali w związkach. Kościelny sąd unieważnił jednak ich poprzednie małżeństwa, dzięki czemu mogli przysiąc sobie wieczną miłość przy ołtarzu w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Uroczystość przyciągnęła wiele znanych twarzy, a wśród ślubnych gości można było dostrzec m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka oraz ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

Niedługo później Joanna Kurska zaszła w ciążę, a kilka dni temu małżeństwo powitało na świecie pierwszego wspólnego potomka. Anna Klara Teodora urodziła się zdrowa i już 30 marca br. wraz z mamą opuściła szpital i udała się do nowego domu.

- Mała Ania od samego początku głośno domaga się uwagi rodziców, a przy tym jest urocza. Jacek żartuje, że silny charakter odziedziczyła po nim, a urodę po mamie - miała przekazać osoba z otoczenia Kurskich w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Z powodu pandemicznych obostrzeń i dużego zagrożenia epidemicznego Jacek Kurski nie mógł towarzyszyć żonie na sali porodowej. Dumny tata z niecierpliwością czekał na chwilę, w której będzie mógł przywitać się ze swoją córką, a tuż po jej narodzinach podzielił się z internautami bardzo emocjonalnym wpisem w sieci.

- Dziękujemy lekarzom i personelowi. Dziękujemy Bogu. Jezusowi Miłosiernemu. Łagiewnikom. Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia - poinformował prezes Telewizji Polskiej za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Jacek Kurski jest już ojcem trójki dzieci, które są owocami jego małżeństwa z Moniką Mucek, które zawarł w 1991 roku. W 2018 roku prezes TVP wziął ślub cywilny z drugą wybranką, Joanna Klimiuk, która również ma dzieci z poprzedniego związku.

Jak deklarowała para, ich uczucie było tak silne, że w końcu doprowadzili do prawnego unieważnienia poprzednich małżeństw, by móc zawrzeć ślub kościelny. Oboje deklarują się jako osoby głęboko wierzące. Joanna Kurska, pomimo swojego wieku, miała również zajść w ciążę metodą naturalną.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Anna Koźmińska

  • Minister Maląg wydała komunikat w sprawie 500 plus

  • Rząd rozda 30 mln zł. Pieniądze przeznaczono na wsparcie inicjatyw patriotycznych

Źródło: Pomponik

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >