Goniec.pl
Polsat/ WBF

Polsat/ WBF

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

16 Września 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Izabela Małysz jest uczestniczką najnowszego sezonu programu "Taniec z Gwiazdami". Fani zauważyli, że żona Adama Małysza zdobywa świetne noty, kiedy były skoczek narciarski zasiada na widowni. Wszystko wskazuje na to, że obecność męża przynosi jej szczęście.

Żona Adama Małysza stawia pierwsze kroki w świecie show-biznesu. W czasach, gdy jej mąż odnosił sukcesy zawodowe, kobieta zajmowała się prowadzeniem domu i wychowywaniem córki. Teraz postanowiła skupić się na własnej karierze - nie jest to jednak proste zadanie.

wiadomości TVP

"Wiadomości" oskarżają TVN o "antymięsny lobbing". Kuriozalny materiał w TVP

CZYTAJ DALEJ

Izabela Małysz liczy na wsparcie męża

- Denis Urubko, Fit Oldboy i ja jako jedyni w programie nie mieliśmy obycia z kamerami. Występy przed publicznością w studiu i przed telewizorami są dla mnie stresujące. Gdy mąż jest na widowni, czuję się raźniej. On z kolei gorzej to znosi, bo stresuje się moim występem bardziej ode mnie - zdradziła Izabela Małysz.

W ostatnim odcinku programu żona Adama Małysza dostała wyjątkowo niekorzystne noty. Sama Izabela Małysz przyznała, że nie była zadowolona ze swoich osiągnięć. Towarzyszyło jej przekonanie, że to właśnie ona - a nie Radek Liszewski - opuści program.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Postępy na treningach nie wskazywały na to, że występ nie wyjdzie tak, jak oczekiwała. Niestety, ostatecznie stres i trema dały się żonie Adama Małysza we znaki. Mimo to Stefano Terrazzino twierdzi, że aspirująca celebrytka ma szansę na osiągnięcie sukcesu.

- Iza naprawdę się stara. Wiem, że chciałaby tańczyć lepiej i mieć łatwość w kontakcie z kamerami. Ona po prostu potrzebuje więcej czasu. Myślę, że warto mieć tutaj tolerancję i zrozumienie. [...] Iza jest bardzo kreatywna w popełnianiu błędów - opowiadał tancerz.

Zabrakło Adama Małysza

Co ciekawe, tym razem na widowni zabrakło Adama Małysza. Były skoczek narciarski nie mógł kibicować żonie ze względu na naglące obowiązki zawodowe. Można podejrzewać, że Izabeli Małysz zabrakło mentalnego wsparcia.

Do tej pory w mediach pojawiały się głosy, że żona byłego skoczka narciarskiego jest faworyzowana ze względu na pozycję Adama Małysza. Wszystko wygląda jednak na to, że obecność męża po prostu przynosi jej szczęście.

Pomimo pierwszych niepowodzeń, mama Karoliny Małysz nie zamierza się poddawać. W rozmowie z dziennikarzami zwróciła uwagę na fakt, że nigdy nie jest zbyt późno, by walczyć o marzenia. Trzymamy kciuki!

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Materiały PR-owe

Irmina JachAutor

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: irmina.jach@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Specjalny odcinek "Barw szczęścia". Upamiętnienie zmarłych aktorów

Czytaj więcej >
Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny zażartował w "Tańcu z gwiazdami"

Czytaj więcej >
Piotr Mróz

Gwiazdy

Live po finale "Tańca z gwiazdami". Widzowie zachwyceni zwycięzcami

Czytaj więcej >
Polsat

Gwiazdy

Kajra podziękowała Rafałowi Maserakowi za współpracę

Czytaj więcej >
Finał Tańca z gwiazdami

Gwiazdy

Piotr Mróz wygrał 12. edycję "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Kajra pożegnała Krzysztofa Kiersznowskiego

Czytaj więcej >