Goniec.pl
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Tomasz Zukowski/East News

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

5 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Iwona Pavlović została zapytana o liczne kłótnie z Beatą Tyszkiewicz, do których dochodziło w czasie "Tańca z gwiazdami". Czy konflikt jurorek był wyreżyserowany? Okazuje się, że wszystko było bardzo spontaniczne.

Iwona Pavlović o Beacie Tyszkiewicz

Iwona Pavlović jest jedyną obecnie jurorką "Tańca z gwiazdami", która w programie była od samego początku jego istnienia, jeszcze w czasach, gdy format emitowany był przez telewizję TVN.

Krzysztof Rutkowski i Iwona Pavlović

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski i Iwona Pavlović zakopali topór wojenny? Detektyw zabrał głos

CZYTAJ DALEJ

W pamięci widzów wciąż pozostaje jej charakterystyczne przekomarzanie się z innymi członkami jury, zwłaszcza z Beatą Tyszkiewicz. Gołym okiem można było zauważyć, że na tej linii sypią się iskry!

Wielu zastanawia się, ile w kłótniach z "Tańca z gwiazdami" było prawdziwych emocji, a ile wyreżyserowanych scen. Iwona Pavlović w rozmowie z Pomponikiem postanowiła wyjaśnić tę kwestię raz na zawsze.

- Nie były nigdy reżyserowane, bo Beata nawet nie zgodziła się na taką reżyserię. Ona jest spontaniczna, naturalna i jak ma ochotę coś powiedzieć, to po prostu mówi. A że jest osobą bardzo inteligentną, bystrą i czujną, to potrafi w danej sytuacji coś z rękawa powiedzieć, co skutkowało tym, że się nie zgadzałyśmy i kłóciłyśmy - stwierdziła jurorka.

Wiesław Nowobilski przekazał, że jego żona odeszła z pracy. Wszystko przez "Taniec z gwiazdami"

Wiesław Nowobilski ujawnił, że jego żona odeszła z pracy. Wszystko przez "Taniec z gwiazdami"

CZYTAJ DALEJ

Kto stworzył "Czarną Mambę"?

- Ja nigdy nie wiedziałam, z jakiego pistoletu Beata strzeli we mnie, bo to przeważnie tak było. Beata ma dużo ironii w sobie, więc nawet nasze prywatne rozmowy miały w sobie sporo humoru i żartu - opowiadała Iwona Pavlović, udowadniając spontaniczność kłótni z "Tańca z gwiazdami".

Co więcej, okazuje się, że charakterystyczny pseudonim, który przylgnął do jurorki, czyli "Czarna Mamba", również został wymyślony przez Beatę Tyszkiewicz. "Przezwisko" wciąż wykorzystywane jest przez sympatyków gwiazdy.

Iwona Pavlović przyznała, że bardzo lubiła się z aktorką. Choć od jej ostatniej obecności w "Tańcu z gwiazdami" minęło już pięć lat, panie wciąż pozostają ze sobą w kontakcie telefonicznym.

Żora Korolyov https://www.instagram.com/zorakorolyov/

Tak wygląda dziś grób Żory Korolyova. Widok mogiły porusza, bliscy wciąż cierpią po dramatycznej śmierci tancerza

Niespodziewana śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła polskim show-biznesem. Tancerz i choreograf doskonale znany widzom z programu "Taniec z gwiazdami" odszedł 21 grudnia 2021 roku, pozostawiając w żałobie rodzinę i przyjaciół. Oto jak wygląda miejsce jego pochówku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki zareagował na samochód TVP. Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

Czytaj więcej >
Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >