Goniec.pl
Gwiazda TVP poprowadzi nowy program w Polskim Radiu

Screen/Pytanie na Śniadanie

Ida Nowakowska poprowadzi nowy program w Polskim Radiu

13 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Gwiazda TVP już wkrótce będzie miała nowy program w państwowych mediach. Ida Nowakowska powiedziała w jednym z formatów Telewizji Polskiej, że już wkrótce zostanie prowadzącą autorskiej audycji w Polskim Radiu.

Ida Nowakowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVP, a niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jak się okazuje, w ciąży zamierza być równie aktywna zawodowo, jak do tej pory.

Gwiazda TVP poprowadzi nowy program w Polskim Radiu

W programie „Strefa rodzica", gwiazda TVP wyznała, że już wkrótce poprowadzi nowy tytuł w państwowych mediach. Ma zostać gospodarzem autorskiego formatu o tematyce macierzyńskiej.

Jak wyjaśniała, pomysł programu Polskiego Radia ma opierać się na zadawaniu pytań, które najbardziej interesują kobiety w ciąży. Celebrytka sama spodziewa się maleństwa, podkreśla więc, że będą to kwestie, które interesują też ją samą. 

Zaznaczyła również, że poruszana tematyka będzie bardzo różnorodna i dostosowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn słuchających audycji. Podkreśliła, że na jej antenie nie będzie miejsca na tematy tabu. 

Myślę, że te rozmowy są bardzo szczere i bardzo spokojne – stwierdziła gwiazda.

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie program będzie miał swoją premierę oraz w jakich godzinach słuchacze będą mogli się nim cieszyć. Nie pojawiła się również wiadomość, na której stacji Polskiego Radia Ida Nowakowska zagości. 

Ida Nowakowska chętnie łączy pracę zawodową z ciążą

Przypomnijmy, że Ida Nowakowska jest kojarzona z TVP od 2018 roku, gdy współprowadziła program „Bake Off Junior". Następnie zasiadła w składzie jury programu „Dance Dance Dance" na antenie Dwójki oraz zagościła na kanapach w roli jednej z prowadzących porannego formatu „Pytanie na śniadanie". 

To właśnie na antenie ostatniego z wymienionych tytułów ogłosiła 26 stycznia, że spodziewa się dziecka. Po tej wiadomości wyznała w rozmowie z „Faktem", że na pomysł ogłoszenia radosnej nowiny w programie na żywo wpadła jedna z osób z telewizji państwowej. 

Wielu widzów zastanawiało się wówczas, czy ciąża sprawi, że celebrytka nieco wycofa się z życia publicznego. Wszystko jednak wskazuje na to, że Ida Nowakowska zamierza być aktywną mamą, której praca zawodowa nie jest straszna. Podkreśliła nawet w jednym z wywiadów, że jej współpracownicy z TVP dbają o nią w tym szczególnym czasie. 

Wszyscy w TVP troszczą się o mnie. Takie zaopiekowanie jest dla nas, przyszłych mamuś, bardzo ważne – stwierdziła. 

Jak sama przyznała, bardziej doświadczone mamy z Telewizji Polskiej służą jej wsparciem oraz dobrymi radami. Ona sama jednak również nie spoczywa na laurach i stara się być aktywna fizycznie. Na swoim Instagramie często pokazuje ćwiczenia, które wykonuje, aby pozostać w dobrej formie fizycznej. 

Jak podkreśla, wszystkie prezentowane przez nią pozycje są profesjonalne i dostosowane do możliwości kobiet w ciąży. Ida Nowakowska sama stwierdza, że dla niej priorytetem jest obecnie trenowanie prawidłowej postawy ciała oraz wzmacnianie tych mięśni, które szczególnie pracują podczas ciąży i w czasie porodu. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nie żyje Artur Tomala

  • Minister Czarnek: powrót dzieci do szkół nawet od 19 kwietnia

  • Naukowcy odkryli, kto może lżej przejść przez infekcję koronawirusem

Patryk Korzec

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >
aktorka

Gwiazdy

Krystyna Kołodziejczyk zmarła dwa tygodnie po śmierci drugiego męża

Czytaj więcej >
Doda

Gwiazdy

Doda opublikowała nowe zdjęcie. Wspięła się na barierki schodów w metrze

Czytaj więcej >
Michał Milowicz

Gwiazdy

Michał Milowicz pogrążony w żałobie. Nie żyje jego tata

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki

Gwiazdy

Dorota Szelągowska gościła u Kuby Wojewódzkiego. Powiedziała mu, co myśli o jego zachowaniu

Czytaj więcej >