Goniec.pl
fot. Instagram @idavictoria

fot. Instagram @idavictoria

Ida Nowakowska podsumowała swojego męża. Zadziwiające wyznanie gwiazdy TVP, "jest dziwny"

4 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Ida Nowakowska coraz częściej i bardziej swobodnie wypowiada się dla rodzimych mediów. Znamy już jej poglądy na temat inflacji, a także Katarzyny Cichopek i Agustina Egurroli, w których towarzystwie wystąpi w nagrywanej obecnie nowej edycji programu „You can dance”. Teraz postanowiła opowiedzieć również o swoim mężu. I nie tylko…

Ida Nowakowska swojej kariery nie rozpoczęła w, jakby się wydawało, Telewizji Polskiej. Widzowie mogli ją poznać wiele lat temu podczas, gdy bez większego sukcesu wystąpiła jako uczestniczka „You can dance” w TVN.

Uplasowała się na 10. miejscu i po zakończeniu programu wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych.

Ida Nowakowska EA

Ida Nowakowska o inflacji: „Rzadko chodzę na zakupy”. Internauci wyśmiali prowadzącą TVP

CZYTAJ DALEJ

To właśnie tam poznała swojego męża, Jack’a Herndon’a. Ukochany prowadzącej „Pytanie na śniadanie” z zawodu jest aktorem, a para poznała się podczas studiów na wydziale aktorskim Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles.

Minęło już siedem lat, odkąd powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ponad rok temu, 6. lipca 2021 r., Ida Nowakowska urodziła syna, Maksymiliana Marka. Krótki czas po porodzie stawiła się w pracy w TVP, co spotkało się z mieszanymi reakcjami internautów. Drwiono, że kariera zawodowa jest dla niej ważniejsza, aniżeli kontakt z nowo narodzonym dzieckiem.

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska darła koty z Kasią Cichopek w „You can dance”. Teraz atakuje Agustina Egurrolę. „To on jest najgorszy”.

CZYTAJ DALEJ

Ida Nowakowska nie dawała jednak ponieść się anonimowym radom internautów, by skupiła się bardziej na macierzyństwie. Jej oddanie pracy zostało docenione przez władze nadawcy publicznego i tancerka może pochwalić się co raz bogatszą listą programów, które uświetniała swoją obecnością. Jednym z nich jest odświeżona formuła programu „You can dance. Nowa Generacja”, który tym razem produkuje właśnie Telewizja Polska. Nowakowska bierze w nim udział w charakterze jurorki.

Ida Nowakowska o swoim mężu

Nie o to jednak została spytana przez dziennikarzy portalu „Jastrząb Post”. Ci skupili się na relacjach, jakie łączą ją z amerykańskim mężem. Czy ze względu na rosnącą w imponującym tempie popularność Idy, mąż, Jack Herdon, jest o nią zazdrosny? Młoda żona bez ogródek przyznała:

- Nie wiem. Sama jestem ciekawa. Czasami jest zazdrosny, czasami nie. On jest dziwny. Ma swój świat. Ja jestem dziwna, on jest dziwny, jesteśmy razem dziwni. Tak się dobraliśmy – przyznała śmiało w „Jastrząb Post”.

Ida Nowakowska ma psychofanów?

Dziennikarze portalu postanowili drążyć temat, ale rozmowa ukierunkowała się na pozostałych (oprócz męża) amatorów jej niemalże zawsze uradowanej facjaty. Czy nieustraszeni wiedzą o małżeństwie amanci sprawiają, że Ida Nowakowska obawia się o własne bezpieczeństwo? Okazuje się, że ulubienica Jacka Kurskiego patrzy na to z zupełnie innej perspektywy.

- Mam psychofanów. Osoby, które rzeczywiście dużo do mnie piszą. Z niektórymi mam kontakt, bo się długo znamy. Mam takich fanów, z którymi mam takie prawdziwe relacje i są strasznie fajnymi ludźmi. Są tacy, którzy są trochę w swoim własnym świecie i piszą dużo. Ale nie mam takich niesympatycznych sytuacji – opowiedziała dla „Jastrząb Post”.

Mamy nadzieję, że owi „psychofani” zadowolą się wirtualnym kontaktem ze swoją idolką. Prowadząca „Eurowizję Junior 2019” nie zdaje sobie chyba sprawy z ludzkiej natury, która czasem przybiera chorobliwy i przerażający charakter. Zwłaszcza jeśli chodzi o tak znane osoby, jak ona. Idzie Nowakowskiej życzymy, by tej wiedzy nie zdobyła wskutek własnych, nieprzyjemnych doświadczeń.

Ida Nowakowska, fot. Pawel Wodzynski/East News

Radosne i wyjątkowe wieści od Idy Nowakowskiej spłynęły do mediów. "Wielki zaszczyt oświadczyć"

Ida Nowakowska to tancerka i prezenterka Telewizji Polskiej, gwiazda programów "Dance Dance Dance", "Pytanie na śniadanie", "The Voice Kids", "Od niemowlaka do przedszkolaka" i "You Can Dance – Nowa generacja". Właśnie poinformowała o wielkim zaszczycie i całkiem nowej funkcji Ambasadorki Korpusu Solidarności. Otrzymała gratulacje od wicepremiera. Z czym wiąże się ta rola?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Świat Seriali Interia, Jastrząb Post

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Edyta Górniak, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Edyta Górniak wyznała, czy chodzi do kościoła. Jej odpowiedź może zaskoczyć

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Nie żyje dziennikarka radia Eska Sylwia Kurzela. "Do ostatnich chwil nie poddawała się"

Czytaj więcej >
Anna Mucha, fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Anna Mucha nie ochrzciła swoich dzieci. Gwiazda podała dwa ważne dla niej powody

Czytaj więcej >
TVP

Gwiazdy

"Klan". Porwali ją i przez 17 lat więzili w haremie. Bohaterka wróciła do męża, ale ten związał się z inną

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Nina Terentiew szczerze wypaliła, co myśli o Dodzie. Nie bała się użyć mocnych słów

Czytaj więcej >
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk Junior znów głoduje. Jego sytuacja jest bardzo zła, nie stać go na życie

Czytaj więcej >