Goniec.pl
Ida Nowakowska w "You Can Dance. Nowa generacja"
(fot. Tricolors/East News)

(fot. Tricolors/East News)

Ida Nowakowska darła koty z Kasią Cichopek w „You can dance”. Teraz atakuje Agustina Egurrolę. „To on jest najgorszy”.

4 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Ida Nowakowska, zwana przez internautów „pieszczochą reżimu” jest jurorką nowej, dziecięcej edycji „You can dance”. Zasiadłszy w panelu jurorskim niezwłocznie udowodniła że ci, którzy liczyli na Idę Nowakowską w łagodnej wersji z „Pytania na śniadanie”, mocno się przeliczyli. Prezenterka TVP „pokazała pazurki” już w pierwszych odcinkach. W jurorskich przekomarzaniach towarzyszą jej Agustin Egurrola i Katarzyna Cichopek. Chociaż to o waśniach z tą ostatnią było ostatnio głośno, teraz Nowakowska postanowiła zaopiniować pracę drugiego współpracownika.

„Ciężka praca” na planie tanecznego show nie ogranicza się do wyczytania z kartki kilku miłych słów skierowanych do każdego z uczestników. Kłótnie nieprzejednanej i bezkompromisowej Idy Nowakowskiej i jeszcze bardziej upartej Katarzyny Cichopek zwiększały tylko zainteresowanie programem.

Ida Nowakowska EA

Ida Nowakowska o inflacji: „Rzadko chodzę na zakupy”. Internauci wyśmiali prowadzącą TVP

CZYTAJ DALEJ

Chociaż spory dotyczyły małoletnich tancerzy, to cała uwaga skupiała się nie na nich, a na jurorkach. Obie panie zarzekały się, że to wszystko dla finalnego dobra utalentowanych bohaterów. O niesnaskach panujących pomiędzy nimi zdążyły już opowiedzieć w mediach.

Katarzyna Cichopek o Idzie Nowakowskiej:

- Mamy naostrzone pazurki! Było gorąco, oczywiście, że tak. Program generuje emocje nie tylko wśród dzieci, ale i nas - jurorów. Każdy z nas widzi coś innego i każde stanie za swoim uczestnikiem murem i będzie bronił do ostatniej kropli krwi. Rzeczywiście nie zgodziłyśmy się w jednym przypadku (...) Ta różnica zdań tylko poniesie atmosferę programu. Między nami atmosfera jest naprawdę spoko, ale jak jesteśmy w programie - iskry lecą – mówiła na portalu „Pomponik”.

Ida Nowakowska o Katarzynie Cichopek:

- Mamy swoje zdania, czasami odmienne, ale siebie szanujemy. Ja przynajmniej szanuję Kasię. Nie mamy do siebie nic prywatnie na razie. To są takie iskry wywołane emocjami, które widzimy przed nami na scenie. Jak się wybiera trójkę ludzi, którzy mają się wypowiadać na jakiś temat i mają dojść do konsensusu, to zawsze będą jakieś spory i to chyba jest naturalne, jeżeli ma się mocne osobowości, więc tak jest. Myślę, że w pewnym momencie może jeszcze być jakiś spór. Z Agustinem też się spieram, nie tylko z Kasią. Ale wszystkich interesuje Kasia w tym momencie – mówiła dla „WP Kobieta”.

Jakim jurorem jest Agustin Egurrola?

Ida Nowakowska wspomniała, że do wymiany zdań dochodzi nie tylko z gwiazdą „M jak miłość”, ale też z właścicielem szkoły tańca „Egurrola Dance Studio”. Wschodząca gwiazda telewizji publicznej określiła mężczyznę mianem „byka”:

- Między mną, a Agustinem również (dochodzi do kłótni – przyp. red). Z całą pewnością najostrzejszym jurorem jest Agustin Egurrola. Nasz jedyny byk w jury. Ocenia srogo, ma taką naturę. To jest prawdziwe, niewymuszone, on taki po prostu jest – mówiła dla „Faktu”.

Po tym, jak zaopiniowała jego pracę jurorską, opowiedziała o historii ich znajomości. Jak się okazuje, Nowakowska poznała jurora wiele lat temu, gdy ten swoje usługi świadczył jeszcze dla konkurencyjnej stacji TVN.

Pawel Wodzynski/East News

Justyna Steczkowska świętuje 50. urodziny. Tak przez lata zmieniała się "dziewczyna szamana"

Justyna Steczkowska to jedna z największych i najbardziej wyrazistych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej utwory podbijają serca Polaków od wielu, wielu lat. Jednak to 2022 r. jest dla niej wyjątkowo ważny, bowiem artystka świętuje 2 sierpnia swój jubileusz. Choć trudno w to uwierzyć, Steczkowska obchodzi swoje 50. urodziny. Co ciekawe, połowę swojego życia poświęciła na karierę artystyczną. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów studyjnych i najważniejsze nagrody w branży muzycznej, m.in. 6 Fryderyków. Swoją karierę muzyczną rozpoczynała w zespołach jazzowych i rockowych, a w 1994 roku pojawiła się w "Szansie na Sukces". Zaśpiewała wtedy piosenkę "Boskie Buenos" z repertuaru Maanam i zajęła pierwsze miejsce. Następnie wystąpiła w konkursie Debiuty, podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, zdobywając Grand Prix Festiwalu. "Dziewczyna szamana", mimo wieku, nie zamierza się zatrzymywać, cały czas nagrywa płyty i koncertuje. To w dodatku artystka, która przez lata nie tylko czaruje nas swoich głosem, ale również zaskakuje intrygującymi stylizacjami. A trzeba przyznać, że jej energii i figury mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka. Jak przez lata zmieniła się Justyna Steczkowska? Sprawdźcie to w naszej galerii poniżej.

Zobacz galerię >

To tam rozpoczęła się pierwsza polska edycja „You can dance”, a oceny dorosłych tancerzy i tancerek podjął się właśnie Egurrola. Wówczas obecna pupilka prezesa Jacka Kurskiego wystąpiła na scenie w charakterze uczestniczki. Ida Nowakowska stwierdziła, że dobrze zna temperament Agustina:

- Znamy się od lat. (...)Ta znajomość miała wiele etapów. (…). Więc iskrzy ogólnie, bo każdy z nas jest mocną osobowością i każdy z nas ma mocne swoje zdanie i każdy patrzy z innej strony na taniec. Każdy z nas szuka czegoś innego. Więc na tym polegają nasze spory, ale kończą się nagrania i gasną kamery i żyjemy ze sobą dobrze. Tak mi się wydaje przynajmniej – mówiła dla „Faktu”.

Reżyser show o kłótniach jurorów

Przybliżyliśmy Wam już buńczuczne wypowiedzi kobiecych gwiazd programu, pora więc na odpowiedź z męskiej strony. Niestety, Agustin Egurrola póki co się do nich nie odniósł. Zrobił to natomiast reżyser produkcji, Mikołaj Dobrowolski. Z jego perspektywy spięcia jurorek wyglądają zupełnie inaczej.

- Czasami między nimi iskrzy, ale nie uważam, że to źle, bo widzowie chcą emocji. Obie są bardzo ambitne i profesjonalne, ale te ich emocje wypływają jeszcze bardziej, bo obie są matkami, nie chcą nikogo skrzywdzić. Ale to talent show i czasem trzeba komuś podziękować. I tu właśnie może budzić się niezadowolenie którejś z nich. Nie zmienia to faktu, że potrafią się pokłócić na śmierć i życie dla dobra któregoś z uczestników. Wychodzą z nich ogromne emocje i bardzo dobrze, bo dzięki temu program nie jest nudny jak flaki z olejem – powiedział reżyser w „Fakcie”.

Czy medialne wypowiedzi sprawią, że między nimi dojdzie do jeszcze większych nieporozumień? Po wyjaśnieniach każdej z jurorek śmiało można powiedzieć, że nowa edycja zapowiada się mocno i na pewno przysporzy widzom wielu emocji.

A Agustin Egurrola zdaje się wyznawać zasadę „mowa jest srebrem, ale milczenie złotem”. Sądzimy, że brakiem udziału w wymianie zdań w „konflikcie Nowakowska-Cichopek” zaskarbi sobie sympatię obu pań. Trzeba przyznać, że to genialne posunięcie!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt, WP Kobieta, PomponikKacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

SEM VAN DER WAL/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle i książę Harry znów wywołają skandal? Pałac Buckingham zdecydowanie się sprzeciwia

Czytaj więcej >
fot. Instagram @ wisniewska_pola

Gwiazdy

Michał Wiśniewski po raz szósty zostanie ojcem. Pola Wiśniewska jest w ciąży

Czytaj więcej >
Edward Miszczak jednak trafi do Polsatu. Sensacyjny transfer od stycznia 2023 roku

Gwiazdy

Edward Miszczak jednak trafi do Polsatu. Sensacyjny transfer od stycznia 2023 roku

Czytaj więcej >
"Ania". Katarzyna Bujakiewicz zalała się łzami, wspominając Annę Przybylską w najnowszym filmie o zmarłej aktorce

Gwiazdy

"Ania". Katarzyna Bujakiewicz we łzach wspomina Annę Przybylską w najnowszym filmie o zmarłej aktorce

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Córka Tomasza Lisa nie wytrzymała, stanęła w obronie ojca. Pokazała wiadomość, jaką dostała

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli o krok od miliona. Perfekcyjna się skompromitowała?

Gwiazdy

"Milionerzy". Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli o krok od miliona. Perfekcyjna się skompromitowała?

Czytaj więcej >