Goniec.pl
Hanna Lis

Jan BIELECKI; TRICOLORS/East News

Hanna Lis wydała oświadczenie w sprawie byłego męża. Zamknęła usta dziennikarzom

9 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Hanna Lis zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie skierowane do dziennikarzy, którzy próbowali wydobyć od niej komentarz dotyczący zarzutów, jakie padły w ostatnim czasie pod adresem jej byłego męża.

Cóż, trzeba przyznać, że Hanna Lis fachowo i skutecznie zamknęła usta dziennikarzom - zasugerowała też, że nie chce mieć z tą sprawą nic wspólnego.

Tomasz Lis Natemat

Oskarżenia wobec Tomasza Lisa otworzyły puszkę Pandory

CZYTAJ DALEJ

Pokłosie afery z Tomaszem Lisem

Wszystko zaczęło się w maju, gdy opinia publiczna została zelektryzowana zaskakującymi informacjami o zwolnieniu Tomasza Lisa z "Newsweeka" - tygodnika, w którym od wielu lat pełnił funkcję redaktora naczelnego.

Co się stało? To pytanie, które cisnęło się na usta wszystkim obserwatorom mediów, którzy byli wstrząśnięci takim obrotem spraw. Do tej pory wydawało się, że stanowisko dziennikarza jest niezagrożone.

Szybko pojawiły się doniesienia, że decyzja jest wynikiem zarzutów o mobbing, które padły pod adresem Tomasza Lisa. Naczelny miał rzekomo dopuszczać się skandalicznych zachowań wobec swoich podwładnych. Wzrok wielu reporterów padł na bliskich dziennikarza, którzy konsekwentnie odcinali się od jakichkolwiek komentarzy w sprawie. Ostatecznie głos zabrała jego była żona, Hanna Lis.

Tomasz Lis

Wyszło na jaw, kim jest nowa partnerka Tomasza Lisa. Nie jest anonimowa

CZYTAJ DALEJ

Hanna Lis przerywa milczenie

Hanna Lis miała dość dziennikarzy, zawracających jej głowę pytaniami o aferę związaną z jej byłym mężem. Zdecydowała się więc w stanowczy, ale kulturalny sposób, zaspokoić ich ciekawość.

- Szanowni dziennikarze: z moim byłym mężem rozstałam się (w zgodzie) wiele lat temu, a w tym roku doprowadzony został do finału rozwód z mojego powództwa. Zatem uprzejmie proszę Was o niekierowanie do mnie więcej pytań dotyczących mojego byłego męża - napisała na swoim InstaStory.

instagram.com/hanna_lis

instagram.com/hanna_lis

Trudno dziwić się dziennikarce. Zarzuty wobec Tomasza Lisa są poważne, ale w żaden sposób nie dotyczą jej samej. Popularna prezenterka nie mogła mieć wpływu na to, jak w pracy zachowuje się naczelny "Newsweeka" nawet gdy byli małżeństwem, a co dopiero w przypadku, gdy ich relacja już się zakończyła.

Pozostaje mieć nadzieję, że dziennikarze odpuszczą i zamiast zajmować się byłą żoną Tomasza Lisa, przyłożą się do tego, by prawda o konkretnych powodach usunięcia go ze stanowiska ujrzała światło dzienne.

Te pary dzieli ogromna różnica wieku! Rekord to 60 lat. Oni udowodnili, że miłość to nie liczba

"Wiek to tylko liczba" słyszano wielokrotnie. I są pary, które udowodniły, że faktycznie tak jest. Nie da się ukryć, że związek, w którym mężczyzna jest starszy od kobiety np. o ćwierć wieku wzbudza ogromne poruszenie, ale te gwiazdy nie zamierzały przejmować się opiniami innych. Miłość jest dla nich najważniejsza i tego się trzymają, nawet jeśli różni ich... 60 lat. Sprawdź 10 najbardziej znanych par z dużą różnicą wieku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Nie żyje

Gwiazdy

Cliff Emmich ze "Strażnika Teksasu" nie żyje. Aktor przegrał walkę z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >