Goniec.pl
Marcelina Zawadzka umawiała się z szefem mafii / Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Marcelina Zawadzka była związana z szefem mafii. Miał zlecać zabójstwa, porażające szczegóły wyszły na jaw

9 Lipca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Marcelina Zawadzka lubi niegrzecznych chłopców? Na jaw wyszły nowe informacje o jej byłym partnerze, który nie tylko przewodził mafii VAT-owskiej, ale również miał zlecać zabójstwa.

Wiktar P., syn białoruskiego agenta KGB i szef mafii VAT-owskiej, przygruchał sobie nie lada pannicę - wydawało się, że Zawadzka na piękne oczy uniknie kary za udział w mafijnym procederze, tymczasem prócz skazania za udział w karuzeli VAT-owskiej musi tłumaczyć się również ze swoich amorów.

Tony Sirico

Nie żyje Tony Sirico, aktor znany z roli gangstera w "Rodzinie Soprano" czy "Chłopcach z ferajny"

CZYTAJ DALEJ

Marcelina Zawadzka umawiała się z mafiosem. Dostawała od niego stosy drogich ubrań

Piotr Pytlakowski z magazynu "Polityka" ujawnił informacje z długo prowadzonego śledztwa wokół karuzeli VAT-owskiej. Jedną z zamieszanych w proceder osób była prezenterka niegdyś TVP, a teraz Polsatu, Marcelina Zawadzka.

Zawadzka dwa lata temu została oskarżona o oszustwa finansowe, pranie brudnych pieniędzy i fałszowanie faktur. Gwiazda była już wtedy na wylocie z TVP i zniknęła na jakiś czas z mediów. W międzyczasie skazano ją na karę 60 tys. zł grzywny za udział w przestępczym procederze. Potem, jak gdyby nigdy nic dostała pracę w kolejnej stacji, której, zdaje się, nie przeszkadzały jej powiązania.

Pytanie, czy nie będą przeszkadzały teraz, bo zdaje się, że Marcelina Zawadzka spełniła mokry sen Blanki Lipińskiej o chłopaku, który jest szefem mafii i pochodzi zza polskiej granicy - co prawda Wiktar P. nie jest Włochem, a Białorusinem, ale ten szczegół można pominąć, bo łobuz Zawadzkiej miał na swoim koncie nie tylko kręcenie karuzelą VAT-owską, ale wg osób z nim związanych, również zlecenie zabójstwa byłego współpracownika.

Joanna Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Zarzucił Joannie Wielgosz kłamstwo. Rolniczka komentuje

CZYTAJ DALEJ

- Podłożyli mi pod samochód GPS. I namierzyli mnie. Zaatakował mnie mężczyzna, którego nie znam. Powiedział, że mam wyp***dalać od Wiktara P. Dostałem dwa ciosy nożem. Przebił mi płuco i brzuch - twierdził Tomasz H., były współpracownik, w rozmowie z "Polityką".

Ilya B., który również miał być współpracownikiem Wiktara P., zeznał również, że podobnych przypadków było więcej - sam miał pomóc w znalezieniu kogoś, kto pomógłby zabić Andrzeja R., a ponadto był straszony, że "jeśli coś spartoczy", Wiktar P. spali jego dom i zabije rodzinę.

Marcelina Zawadzka miała w tym wszystkim inną rolę. Według Pytlakowskiego była w związku z Wiktarem P. przez około pół roku, jak też zeznała w prokuraturze. Pieniądze, które były przez jej chłopaka pozyskiwane drogą oszustw i przestępstw, spływały na jej konta, a następnie były rozdysponowywane w inne miejsca.

W zamian za wyświadczanie mafii VAT-owskiej usług, Zawadzka miała otrzymywać luksusowe ubrania. Zeznała jednak, że w całej tej sytuacji czuła się jak ofiara.

Czy jakkolwiek wpłynęło to jednak na współprace marek z byłą prezenterką? Mimo wyroku skazującego i kolejnych wypływających informacji, te wciąż garną się do działania - warto wspomnieć, że Marcelina Zawadzka nie tak dawno firmowała swoją osobą na Instagramie lody Koral czy Winnicę Lidla. Markom nie przeszkadza jej przestępcza przeszłość, tak jak, zdaje się, nie przeszkadza ona również tysiącom fanów.

Uczestnicy 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto weźmie udział w nowej odsłonie "Dancing with the stars"?
(fot. Piotr Molecki/East News)

"Taniec z gwiazdami". Oto uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars"

"Taniec z gwiazdami" powraca z 13. edycją wraz z jesienną ramówką. Polsat potwierdził już oficjalnie dwoje uczestników - to Krzysztof Rutkowski i Ilona Krawczyńska. O niektórych gwiazdach spekulują media, a inne nazwiska są nieoficjalnymi doniesieniami osób związanych z "Dancing with the stars". W naszej galerii możecie zobaczyć, kto pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Lista będzie aktualizowana. Warto dodać, że zmiany zajdą także w składzie jurorskim. W jury ma pozostać Iwona Pavlović, która jest związana z programem od początku. Na razie nie wiadomo, kto będzie jej towarzyszył. "Taniec z gwiazdami", podobnie jak przy poprzedniej edycji, ma być pokazywany w poniedziałki o godz. 20:00 w Polsacie oczywiście.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Michał Szpak i Marcelina Zawadzka pojechali razem na wakacje. Wygląda na to, że łączy ich wyjątkowa relacja

  • Marcelina Zawadzka opowiedziała o tragedii znajomego z Ukrainy. Zalała się łzami

  • TYLKO U NAS: Marcelina Zawadzka o zwycięstwie Karoliny Bielawskiej w Miss World: "Jest super dziewczyną"

Źródło: Polityka

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Gwiazdy

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >