Goniec.pl
dziecko dramat gwiazdy

Instagram.com angelicandersonjordao

Gwiazda telewizji Angelica Jordao przeżywa dramat. Ukradli urnę z prochami jej dziecka

3 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Gwiazda portugalskiej telewizji Angelica Jordao jeszcze niedawno cieszyła się, że urodzi dziecko. Niestety jej córka zmarła, zanim przyszła na świat. Zrozpaczona kobieta postanowiła skremować jej ciało. Wkrótce w jej życiu wydarzył się kolejny dramat. Urna została skradziona przez nieznanych sprawców, którzy ograbili jej samochód.

W lutym gwiazda portugalskiej telewizji przekazała internautom, że spodziewa się dziecka. Angelica Jordao nie ukrywała, że była tą nowiną niezmienienie ucieszona. W domu, w którym mieszka wraz z partnerem oraz małym psem, miała pojawić się jej córka. Niestety później pojawiły się komplikacje.

Znana z portugalskiego reality show „A Quinta” z niecierpliwością czekała, aż na świat przyjdzie jej dziecko. Początkowo wszystko wskazywało na to, że jej córka rozwija się prawidłowo. Angelica Jordao opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie USG.

Gwiazda straciła dziecko

Portugalka zaczęła martwić się o prawidłowy rozwój dziecka. Gdy w maju przestała czuć ruchy dziewczynki w swoim brzuchu, postanowiła zgłosić się na dodatkową kontrolę lekarską. Po badaniu natychmiast skierowano ją do szpitala znajdującego się w miejscowości Faro.

Niestety medycy nie mieli dobrych wieści. Serce jej córki wyraźnie osłabło. Ostatecznie całkowicie przestało bić. Angelica Jordao jeszcze w tym samym miesiącu straciła dziecko. Pogrzeb nienarodzonej dziewczynki odbył się 20 maja. Kobieta zdecydowała się skremować jej ciało.

To straszne doświadczenie drastycznie odbiło się na zdrowiu psychicznym Portugalki. Gwiazda telewizji musiała stosować środki uspokajające. Długo nie mogła pogodzić się ze stratą swojej córki. Nie spodziewała się, że niedługo będzie musiała przeżyć kolejny dramat.

Skradziono urnę z prochami dziecka

Angelica Jordao jest osobą bardzo wierzącą, dlatego postanowiła pomodlić się za duszę nienarodzonego dziecka w Fatimie. Pojechała tam przed powrotem do Dubaju, gdzie mieszka na co dzień. Towarzyszyła jej koleżanka Sofia.

W pojeździe miała też urnę z prochami córeczki. Kobiety zjechały z trasy i postanowiły zatrzymać się w Cais de Gaia. Podczas postoju doszło do wstrząsającego wydarzenia. Samochód Portugalki został okradziony przez nieznanych sprawców.

Gwiazda nie zdążyła się jeszcze pogodzić ze stratą córeczki, a podczas incydentu skradziono jej także urnę z prochami dziecka. Kobieta nie spocznie, póki ich nie odzyska. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z pogrzebu i zamieściła wpis z apelem o zwrot urny.

Choć celebrytka oświadczyła, że zapłaci złodziejom, nadal nie odzyskała urny. Okazało się, że niektórzy dzwonili do niej dla żartu. Angelica Jordao każdy z takich telefonów zgłosiła na policję. Obecnie przeżywa bardzo trudny okres.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl; Instagram

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >