Goniec.pl
Filip Chajzer fot. TRICOLORS/East News

Filip Chajzer fot. TRICOLORS/East News

Filip Chajzer z pozuje z mężem kobiety, dla której zostawił matkę swojego syna

3 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Gościem sobotniego wydania programu "Dzień dobry TVN" był mąż byłej kochanki Filipa Chajzera, dla której zostawił matkę swojego dziecka. W sieci pojawiło się nawet ich wspólne zdjęcie.

Filip Chajzer pozuje z mężem kobiety, dla której zostawił byłą partnerkę

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme tworzą jedną z par prowadzących program "Dzień dobry TVN". W życiu prywatnym dziennikarza dzieje się ostatnio naprawdę wiele. Zaledwie kilka miesięcy temu zakończył związek z Małgorzatą Walczak, z którą do niedawna wspólnie wychowywał syna. Powodem rozpadu tej relacji był romans dziennikarza z Anną M. Jędrzejuk.

Filip Chajzer po raz pierwszy pokazał ukochaną. Przy okazji wyszło na jaw, że się zaręczyli

Filip Chajzer po raz pierwszy pokazał ukochaną. Przy okazji wyszło na jaw, że się zaręczyli

CZYTAJ DALEJ

Była kochanka Filipa Chajzera była wówczas żoną i wspólniczką znanego projektanta ekskluzywnych garniturów - Rodrigo De La Garzy. Mężczyzna nie może narzekać na brak klientów, a jego kolekcje nieustannie wzbudzają ogromne zainteresowanie - również wśród celebrytów. Jednym z klientów Rodrigo De La Garzy był Filip Chajzer. To właśnie podczas wizyt u projektanta poznał jego żonę, z którą wdał się w romans.

- Ania i Rodrigo rozstali się w ubiegłym roku. Podkreślają, że rozeszli się w przyjaźni i dziś nadal ze sobą współpracują. Marka ubiera wielu celebrytów, w tym gwiazdy „Dzień dobry TVN”. Rodrigo zaprosił Filipa na przymiarki do swojego atelier i przedstawił mu Annę – wyjawiło źródło portalu "Jastrząb Post".

Rodrigo De La Garza był gościem sobotniego wydania programu "Dzień dobry TVN". Wizyta mężczyzny miała związek z 17. już akcją Fundacji TVN Podaruj Misia. Wygląda na to, że mężczyźni nie żywią do siebie żadnej urazy, a ich relacja jest poprawna. Na profilu projektanta na Instagramie pojawiło się nawet ich wspólne zdjęcie. Trzeba przyznać, że to dosyć niecodzienna sytuacja. Co o tym myślicie?

/fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Wielkie afery na antenie TVP, widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. "To jest cyrk"

"Sprawa dla reportera" zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 1983 roku i od tego czasu regularnie prezentuje widzom ludzkie dramaty i problemu. Program realizowany jest zarówno w formie reporterskiej, jak i studyjnej, gdzie nagrywane są dyskusje z ekspertami. Po latach antenowej obecności producenci programu zaczęli jednak szukać pomysłów na to, jak urozmaicić ten format i poszerzyć grono swoich odbiorców również o młodszych widzów. Z tego powodu w studiu "Sprawy dla reportera" zaczęły gościć również osoby znane z show-biznesu, jak aktorzy czy piosenkarze, którzy często prezentują na wizji również swoje talenty. Występy muzyków, zwykle z nurtu disco polo, w programie interwencyjnym budzą jednak spory niesmak. W sieci nie brakuje krytycznych komentarzy, a internauci nie mają litości dla "pomysłowych" producentów "Sprawy dla reportera", określając ich program mianem "cyrku" czy "kabaretu". To jednak tylko niektóre z "atrakcji", przewidzianych przez producentów "Sprawy dla reportera". To niewiarygodne, co wyprawia się w studiu programu Elżbiety Jaworowicz. /fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Pixabay.com Alehandra13

Gwiazdy

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz, fot KAPiF

Gwiazdy

Robert Makłowicz pokazał dorosłych synów. Jeden z nich poszedł w ślady ojca

Czytaj więcej >
Jan Paweł II, fot. East News

Gwiazdy

Jan Paweł II skrytykowany przez byłego wokalistę Chumbawamby. Zaczepił kogoś jeszcze

Czytaj więcej >
Katarzyna Skrzynecka fot. KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka nagle przerwała wywiad. Zapytano ją o Edwarda Miszczaka

Czytaj więcej >
Znicz fot. pixabay

Gwiazdy

Nie żyje córka gwiazdora "Rodziny Soprano". Zmarła nagle w wieku 25 lat

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Jackowski ponownie ostrzega Polaków. Co jego zdaniem czeka nas w 2023 roku?

Czytaj więcej >