Goniec.pl
[II-51]

East News Pawel Wodzynski

Fani zdegustowani zachowaniem Magdy Gessler w programie "MasterChef"

19 Października 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W jednym z odcinków programu „MasterChef” Magda Gessler nie gryzła się w język, oceniając dania przygotowane przez uczestników. Niektórzy widzowie uznali, że tym razem znana restauratorka przekroczyła granicę dobrego smaku. Potrawa Roksany, która bierze udział w kulinarnym show TVN, została porównana do fekaliów. Kobieta miała prawo poczuć się okropnie.

Krzyki, przekleństwa i tłuczenie talerzy w wykonaniu Magdy Gessler nikogo już prawdopodobnie nie dziwią. Gwiazda TVN znana jest z bardzo żywiołowych reakcji i ciętego języka. Choć zawsze ma dobre chęci, to nie unika ostrej krytyki, gdy ktoś jej podpadnie. Część widzów programu „MasterCherf” uznała jednak, że restauratorka przesadziła z komentarzem.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle

Oliwia Bieniuk rozpłakała się w "Tańcu z Gwiazdami". Na parkiet wbiegł jej ojciec

CZYTAJ DALEJ

W najbliższym odcinku kulinarnego show TVN Magda Gessler nie była – mówiąc delikatnie – zachwycona daniem przygotowanym przez jedną z uczestniczek. Roksana, która bierze udział w 10. edycji programu, dowiedziała się, że przygotowana przez nią potrawa przypomina znanej restauratorce fekalia. Nie ulega wątpliwościom, że trudno przełknąć taką ocenę.

Fani są zdegustowani komentarzem Magdy Gessler

Każdy uczestnik programu musi liczyć się z tym, że stając przed Magdą Gessler, może spotkać się z bardzo ostrą krytyką. Surowe podejście oraz język znanej restauratorki mogą sprawić, że niejednej osobie na dobre odechce się startować w kulinarnych konkursach. O tym, że gwiazda TVN bywa bardzo bezpośrednia, przekonała się Roksana z 10. edycji show „MasterChef”.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Uczestniczka przygotowała na talerzu koperkową wariację. W ten sposób prawdopodobnie chciała, by jej danie było nie tylko smaczne, ale również atrakcyjne pod względem wizualnym. Zupełnie inne zdanie na ten temat miała Magda Gessler, której forma, w jakiej potrawa została podana, nie przypadła do gustu. Restauratorka wyraziła swoje niezadowolenie w dość obrazowy sposób.

Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę i położyć mięso. Strasznie to wygląda – stwierdziła gwiazda TVN.

Choć część widzów ogląda kulinarne programy z udziałem Magdy Gessler tylko po to, by zobaczyć, jak restauratorka rzuca przekleństwami i tym, co tylko wpadnie jej w ręce, niektórzy uznali, że tym razem przekroczyła granicę dobrego smaku. Zwrócono uwagę na to, że fekalne porównania nie zmobilizują uczestników do większych starań.

Co ona ma z tą kupą? Wszystko jej się z jednym kojarzy – czytamy w komentarzach.

Swoje komentarze mogłaby pani Magda formułować w mniej dotkliwy sposób. Nie sądzę, by takie teksty mogły kogoś pobudzić do działania, a wręcz przeciwnie… – napisała inna internautka.

Pojawiły się też osoby, których zdaniem w programie „MasterChef” z edycji na edycję udział biorą coraz gorsi kucharze. Wskazano, że w zagranicznych wydaniach show startują znacznie bardziej utalentowane osoby i większość Polaków nie mogłaby z nimi rywalizować. Być może stąd bierze się frustracja i bezpośrednie komentarze Magdy Gessler.

– Co edycja to coraz bardziej przeciętni kucharze. Kiedyś oglądałam edycję australijską, to był taki poziom, że może jedna osoba z tej grupy by się tam dostała do programu – napisała internautka.

 fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News

Cierpią na nią m.in. Rusin i Szostak. Nieuleczalna choroba, która daje niepozorne objawy

Polskie gwiazdy, które zmagają się z chorobą Hashimoto.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek.pl

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: mateusz.sidorek@goniec.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Apolityczny” Maciej Stuhr kąsa Antoniego Macierewicza. W ostrych słowach sugeruje, że polityk powinien zostać beatyfikowany

Czytaj więcej >
TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle groziła Harry'emu rozstaniem? Zaskakujące doniesienia przedstawiają nową perspektywę

Czytaj więcej >
AFP PHOTO / VICTORIA JONES / BUCKINGHAM PALACE

Gwiazdy

Karol III już pracuje, pokazano pierwsze zdjęcie. Jeden szczegół zmartwił Brytyjczyków, niepokoją się o zdrowie nowego króla

Czytaj więcej >
Wojciech Olszański, fot. PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

Wojciech Olszański znów zatrzymany przez policję. Aktor i skandalista rzucił się do ucieczki

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Ewa Ampulska nie żyje. Aktorka występowała m.in. w "Na dobre i na złe" i popularnych teledyskach

Czytaj więcej >
RICHARD HEATHCOTE/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle ma poważne kłopoty, asystentki oskarżają ją o mobbing. Doszło do kłótni, aktorka była oburzona

Czytaj więcej >