Goniec.pl
[II-51]

TRICOLORS/East News

Ewa Krawczyk nie kryje żalu. Na mszy za męża nie pojawiły się najważniejsze osoby

9 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

8 września minęła 75. rocznica urodzin Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po artyście wciąż nie może uporać się ze śmiercią ukochanego. Aby uczcić jego święto, zorganizowała mszę świętą. Mimo iż stawiło się na niej mnóstwo fanów, kobieta była zasmucona faktem, że o wokaliście zapomniała najbliższa rodzina.

O urodzinach artysty nie zapomniała oczywiście kochająca żona, Ewa. Kobieta wciąż przeżywa stratę i stara się poukładać swoje życie na nowo. Pomaga jej w tym przyjaciel i menadżer Krawczyka, Andrzej Kosmala. Wspólnie dbają oni o spuściznę po legendarnym wokaliście. Oboje również zorganizowali nabożeństwa za duszę zmarłego.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle

Nie żyje Wiesław Gołas

CZYTAJ DALEJ

Ewa Krawczyk rozczarowana rodziną męża

Z okazji urodzin ukochanego męża Ewa Krawczyk zamówiła mszę świętą w kościele w Grotnikach, na której pojawiły się setki ludzi - fani piosenkarza, najbliżsi przyjaciele i rodzina. Wdowa po artyście pojawiła się w kościele jako jedna z pierwszych i dziękowała wszystkim za przybycie i pamięć. Nie kryła także wielkiego rozczarowania. Było jej ogromnie żal, bo na mszy nie pojawił się nikt z rodziny męża.

Nie wiadomo, dlaczego najbliżsi Krzysztofa Krawczyka nie przybyli tego dnia do świątyni. Tajemnicą nie jest, że Ewa Krawczyk pozostaje w poważnym konflikcie z synem wokalisty, Krzysztofem Krawczykiem Juniorem, z którym walczy o majątek i dobre imię męża.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Kobieta mogła jednak liczyć na niezawodnych miłośników muzyki Krzysztofa Krawczyka. Od rana gromadzili się oni na cmentarzu, odwiedzając grób artysty. Jeszcze przed nabożeństwem pojawił się tam członek zespołu Trubadurzy, Marian Lichtman, który wspiera muzycznie syna dawnego przyjaciela.

Po mszy natomiast grobowiec odwiedziła sama Ewa Krawczyk, której towarzyszył biskup Antoni Długosz. Kobieta nie kryła wzruszenia, gdy zobaczyła, jak wiele kwiatów i zniczy zgromadzono w dniu urodzin męża na cmentarzu. - Fani mojego męża zjechali z całej Polski, by zapalić świecę na jego grobie. Dziękuję im bardzo za pamięć i zainteresowanie - powiedziała "Super Expressowi".

Krzysztof Krawczyk Junior czci pamięć ojca

Urodziny ojca w oryginalny sposób uczcił także Krzysztof Krawczyk Junior, który zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych kilka wspólnych zdjęć. Upublicznił także film, na którym wykonuje wielki przebój piosenkarza "Za tobą pójdę jak na bal".

Post został szeroko skomentowany. Wiele osób pisało, że popiera czczenie pamięci ojca i dopytywało o plany związane z nagraniem płyty. Przypomnijmy, że syn Krzysztofa Krawczyka nawiązał ostatnio współpracę z Trubadurami, wystąpił z nimi na festiwalu w Mrągowie, planuje także wypuścić krążek z własnymi piosenkami.


Trudno uwierzyć, co zrobił Robert Lewandowski. Nieprawdopodobne rekordy

Pytanie 1 z 3

Lewandowski zagrał w kadrze 124 razy (stan na 5 września). Kto ma więcej spotkań w reprezentacji?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: se.pl, Facebook

Tagi:

Ada RymaszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Wcześniej pracowałam w redakcjach TVN24, Kontakt24 oraz b2-biznes.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Zmiany w życiu Marka Kondrata. Fot. Kapif

Gwiazdy

Duże zmiany w życiu Marka Kondrata. Wszystko przez córeczkę

Czytaj więcej >
Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej ma 33 lata i widoki na wielką karierę. Fot. Kapif

Gwiazdy

Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej ma już 33 lata i widoki na wielką karierę

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog, instagram

Gwiazdy

Przyjmuje rodzinę w gabinecie na NFZ poza kolejką. Na znaną ginekolog spadła masa krytyki

Czytaj więcej >
Pogrzeb Leonarda Pietraszaka. Żona nieoczekiwanie zabrała głos. Fot.Kapif

Gwiazdy

Wdowa po aktorze zaskoczyła żałobników. Nagle niespodziewanie zabrała głos

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński miał wypadek podczas koncertu. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński miał wypadek podczas koncertu. "Źle skoczyłem"

Czytaj więcej >
Marta Kaczyńska

Gwiazdy

Marta Kaczyńska w dzieciństwie przeżyła koszmar. Wiemy, co się stało

Czytaj więcej >