Goniec.pl
Elżbieta Jaworowicz

TRICOLORS/East News

Elżbieta Jaworowicz żałuje braku dzieci: "Myślę, że moje życie lepiej by wyglądało"

5 Marca 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Elżbieta Jaworowicz wyznała prawdę. Gwiazda telewizji przyznała, czego bardzo żałuje. "Myślę, że moje życie lepiej by wyglądało" - wyznała gwiazda. Chodzi o potomstwo. Szczere wyznanie znanej i lubianej dziennikarki zaszokowało wielu fan&oacu

Elżbieta Jaworowicz gości na ekranach polskich telewizorów od 1984 roku, gdy wyemitowano pierwszy odcinek Sprawy dla Reportera. Dziennikarka przygotowuje osobiście wszystkie materiały terenowe, a następnie prezentuje je na antenie, zapraszając do studia ekspertów i gości. Dziennikarka cieszy się niesamowitym autorytetem. W jednym z wywiadów wyznała, czego żałuje najbardziej.

Elżbieta Jaworowicz opowiada o swoim życiu

Elżbieta Jaworowicz odniosła niesamowity sukces zawodowy. Uznawana jest za ikonę polskiego dziennikarstwa. Sprawa dla Reportera gości na antenie od 37 lat. Prowadząca program bardzo dba o swoją prywatność i niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się z fanami informacjami o sobie.

Do dziennikarki przylgnął przydomek niezatapialnej gwiazdy. Nic dziwnego. Gwiazda publicznej telewizji cały czas tworzy świetne materiały, które przyciągają przed ekrany miliony widzów. Sprawa dla Reportera cały czas ma bardzo wysoką oglądalność, a Elżbieta Jaworowicz cieszy się niesłabnącą popularnością.

Życie zawodowe 74-letniej dziś Elżbiety Jaworowicz to pasmo sukcesów. Są jednak takie sprawy, które sprawiają gwieździe smutek. Chodzi o jej życie prywatne. W wywiadzie z tygodnikiem Dobry Tydzień reporterka zdecydowała się przerwać milczenie i wyznała zaskakującą prawdę na temat swojego życia.

Elżbieta Jaworowicz żałuje

Elżbieta Jaworowicz trzykrotnie wychodziła za mąż. Jednak to ostatni związek, z Eugeniuszem Mleczakiem, byłym rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej, przyniósł dziennikarce szczęście i miłość. Para pobrała się 11 lat temu. Dziennikarka informuje, że jest niezwykle szczęśliwa, jednak jest coś, czego żałuje. Chodzi o dzieci.

Mimo 3 związków małżeńskich, Jaworowicz nigdy nie została matką. Teraz mówi, że żałuje tego i chciałaby mieć dzieci.

- Żałuję. Myślę, że moje życie lepiej by wyglądało. Szczęściem jest posiadanie rodziny, która daje wsparcie. Ale mój partner mówi mi: „Dobrze, że w ogóle spotkaliśmy się, bo przecież mogliśmy się nie spotkać”. (…) Jestem osobą smutnawą, a on te wszystkie moje smutki potrafi mi przetłumaczyć. Z drugiej strony uważa, że jako spełniona żona spoczęłabym na laurach i redagowała cudze programy - powiedziała Jaworowicz w rozmowie z Dobrym Tygodniem

Dziennikarka, mimo że sama nie ma dzieci, swoim zaangażowaniem pomogła tysiącom osób. Jej autorskie reportaże sprawiły, że losem poszkodowanych zainteresowały się odpowiednie organy. Dziennikarka jest zasypywana listami z prośbą o interwencję, spośród których wybiera tematy, których się podejmie. Elżbieta Jaworowicz pomogła niezliczonej rzeczy Polaków, z tego na pewno może być dumna.

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Podobne artykuły

Grób Andrzeja Strzeleckiego

Gwiazdy

Zakończono remont grobu Andrzeja Strzeleckiego. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Internauci skrytykowali zdjęcie Katarzyny Cichopek. Twierdzą, że promuje "patodeweloperkę"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Gozdyra boi się o swoje bezpieczeństwo. Otrzymała groźbę, sprawa zgłoszona policji

Czytaj więcej >
Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >
Klan

Gwiazdy

Twórcy „Klanu” po 24 latach zmieniają czołówkę serialu. Widzowie nie usłyszą już Ryszarda Rynkowskiego

Czytaj więcej >