Goniec.pl
Magda Gessler

TRICOLORS/East News

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Dziennikarze Wirtualnej Polski odwiedzili lokal, który pomyślnie przeszedł metamorfozę w programie „Kuchenne Rewolucje”. Magda Gessler twierdziła, że to jedno z najlepszych miejsc, w których można zjeść świeżą rybę. Dziś lokal ma przypominać „podrzędny bar”.

Restauracja „Nie lada ryba” była jednym z największych sukcesów Magdy Gessler. Lokal do dziś chwali się udaną współpracą z najpopularniejszą restauratorką w kraju. Do metamorfozy doszło w 16. edycji popularnego programu.

Zenek Martyniuk

Syn Zenka Martyniuka spędził urodziny na morzu. Daniel tęskni za rodziną

CZYTAJ DALEJ

Magda Gessler odmieniła lokal z rybami

Od czasu emisji odcinka minęły już ponad trzy lata. Zdjęcia dań, które są publikowane w mediach społecznościowych, do dziś robią jednak ogromne wrażenie. Dziennikarze Wirtualnej Polski postanowili sprawdzić, jak smakują serwowane tam dania.

Autorka relacji z wizyty w restauracji nie kryła, że jej entuzjazm słabł z każdą minutą — lokal nie przypomina już niemal miejsca, które swoim nazwiskiem wypromowała Magda Gessler. Całą wizytę określiła jako „jedno wielkie rozczarowanie”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Historia rodzinnego biznesu właściciela „Nie lada ryby” sięga lat 80., kiedy to pan Janusz otworzył budkę serwującą fast-foody. Z czasem biznes przerodził się w prosperujący kompleks restauracyjno-hotelowy, nad którym pieczę zaczął sprawować także syn właściciela.

Z czasem przedsiębiorstwo zaczęło generować więcej strat niż zysków, dlatego biznesmeni postanowili zwrócić się o pomoc do Magdy Gessler. Od tej pory w restauracji położonej nad samym jeziorem królowały słodkowodne ryby w wielu postaciach.

Po programie lokal był kolorowy, na ścianach i barze królowały ryby, a stoły pięknie udekorowano obrusami i kwiatami. Teraz restauracja ma styl, który z odrobiną dobrych intencji można nazwać loftowym z elementami boho. Zamiast akwariów z rybami — klatka z papużkami, brudne krzesła pamiętające lata 90. i puste stoły, które podobnie jak karta dań, nieco się lepiły — czytamy na Wirtualnej Polsce.

Menu nie zachęca

Zdaniem dziennikarki proponowane dania nie różnią się od tych, które serwowane są w barach w całej Polsce. W menu znaleźć można między innymi rosół, flaki, nuggetsy z frytkami, sałatkę grecką i naleśniki.

Dania sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler są nieco droższe od standardowych pozycji. Autorka artykułu skarżyła się na bardzo długi czas oczekiwania. Co więcej, dania zupełnie nie przypominały tych prezentowanych w mediach społecznościowych. Wiele do życzenia pozostawał także smak.

- O daniu głównym chciałam szybko zapomnieć i zamówić deser z obiecaną przez kelnerkę kawą. Niestety, byliśmy przez obsługę ignorowani, a talerze zostały na naszym stole przez kolejne kilkadziesiąt minut. Festiwal rozczarowań trwał w najlepsze. Szarlotka rozsypywała się, lody z dyskontu, najtańsze sosy i bita śmietana z aerozolu — czytamy. Autorka kategorycznie stwierdziła, że nie wróci już do lokalu.

Danie

Screen z artykułu Wirtualnej Polski pt. Gessler polecała to miejsce. Wielkie rozczarowanie restauracją po "Kuchennych Rewolucjach" autorstwa Magdaleny Sawickiej

Tylko 1 na 10 osób zna wszystkie odpowiedzi. Wielki test wiedzy o Polsce

Pytanie 1 z 7

W którym roku odbył się chrzest Polski?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Orzesze: 3 osoby nie żyją, 5 kolejnych uciekło ratując życie z pożaru

  • Kierowca autobusu złożył zeznania. Ujawnił, dlaczego wjechał w tłum ludzi

  • Nietypowy objaw boreliozy pojawia się nawet u 30% chorych

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska

Irmina Jach

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kampio z "Chłopaków do wzięcia" przekazał informację o stracie dziecka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Na planie "Naszego nowego domu" pojawił się mężczyzna. Rzucił się prowadzącej w ramiona

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś gorzko wspomina udział w "Tańcu z gwiazdami". "Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz"

Czytaj więcej >
Monika i Zbigniew Zamachowscy

Gwiazdy

Monika Richardson stanęła w obronie męża, jednocześnie wbiła mu szpilę

Czytaj więcej >
Beata Kozidrak

Gwiazdy

Beata Kozidrak może liczyć na wsparcie byłego męża. Andrzej Pietras nie ma żalu do piosenkarki

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Żona nie zgodziła się, by Wiesław Gołas został pochowany w Alei Zasłużonych. Znamy powód

Czytaj więcej >