Goniec.pl
Małgorzata Rozenek

TRICOLORS/East News; instagram.com/dziendobrytvn

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zalicza kolejną wpadkę. Przerosło ją założenie poszewki na kołdrę

15 Września 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Małgorzata Rozenek zaliczyła kolejną wpadkę w "Dzień dobry TVN", która z pewnością mocno odbiła się na jej dumie "Perfekcyjnej Pani Domu". Prezenterka poległa podczas zakładania poszewki na kołdrę.

Co tu dużo gadać, trochę wstyd. Małgorzata Rozenek przegrała w starciu dotyczącym "szybkiego ścielenia" ze swoim ekranowym partnerem.

rozenek

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę w "DDTVN", na ratunek ruszył jej Krzysztof Skórzyński. Znów będzie się tłumaczyć szefostwu?

CZYTAJ DALEJ

"Dzień dobry TVN". Ciężkie chwile Małgorzaty Rozenek

"Dzień dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. W ostatnim czasie zaszły w nim jednak pewne zmiany obsadowe, w wyniku których do show dołączyła kolejna para prezenterów - Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński.

Poprowadzenie porannego formatu TVN było marzeniem żony Radosława Majdana już od dłuższego czasu. W końcu udało jej się osiągnąć swój cel. Czy stało się to jednak z korzyścią dla widzów? Czytając komentarze w sieci, można bardzo w to wątpić.

Wielu fanów programu nie jest zadowolonych z obecności w nim Małgorzaty Rozenek, która w dodatku od samego początku swojej aktywności w show zalicza wpadki. Ciągłe poprawianie włosów, czy przejęzyczenia nie umknęły uwadze widzów.

W ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN" gwiazda popełniła kolejną gafę, która z pewnością musiała bardzo ją zaboleć. "Perfekcyjna Pani Domu" poległa bowiem na czynności, z którą mianująca się tym tytułem gospodyni z pewnością nie miałaby żadnego problemu.

Małgorzata Rozenek zdradziła, czy zarabia więcej od Radosława Majdana. Kto jest utrzymankiem?

Małgorzata Rozenek zdradziła ile zarabia. Za jeden projekt zgarnia tyle, co wielu Polaków przez kilka lat

CZYTAJ DALEJ

Zakładanie poszewki na kołdrę zbyt wymagającym zadaniem

"Dzień dobry TVN" gościło 15 września architektkę porządku Agnieszkę Witkowską. Kobieta zleciła prezenterom wykonanie prostego zadania - założenia poszewki na kołdrę. "Konkurs" miał wygrać ten z nich, który zrobiłby to szybciej.

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński niezwłocznie zabrali się do roboty. Widzowie z pewnością nie mieli wątpliwości, kto wykona swoje zadanie jako pierwszy. "Perfekcyjna Pani Domu" nie mogła przecież zawieść, o czym sama była święcie przekonana.

- Ja mogę mieć lekkie fory tutaj, nie przeczę - orzekła pewna siebie gwiazda.

instagram.com/dziendobrytvn

instagram.com/dziendobrytvn

Szybko okazało się jednak, że Małgorzata Rozenek przeceniła swoje umiejętności. Gdy Krzysztof Skórzyński zadeklarował wykonanie zadania, celebrytka wciąż jeszcze zaplątana była w pościeli. Ostatecznie odłożyła poszewkę i kołdrę i upokorzona pogratulowała swojemu "konkurentowi".

fot. Instagram @martamanowska

Tak mieszka Marta Manowska. Porzuciła miasto i pokochała życie na wsi

Marta Manowska jakiś czas temu stanowczo zarzekała się, że życie na wsi nie jest dla niej. Jako prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” odbywała liczne podróże po urokliwych zakątkach Polski, poznawała ludzi z małych miasteczek, odpoczywała w bliskim otoczeniu natury i kosztowała lokalnych, tradycyjnych przysmaków. Gdy po jakimś czasie ponownie porównała swoje przeżycia z prowincji ze zgiełkiem dużego miasta, ciągłym pośpiechem, zanieczyszczonych powietrzem i pustymi relacjami międzyludzkimi – była to już całkowicie inna kalkulacja. Zanim jednak Marta Manowska doceniła uroki życia na wsi, mówiła: – Jestem często pytana, czy mogłabym mieszkać na wsi. I odpowiadając szczerze sobie samej, muszę powiedzieć, że nie na tym etapie życia. Miasto daje mi energię. Jednak w poszukiwaniu drugiego człowieka nie jest istotne, czy pochodzi z miasta, czy ze wsi – wyjaśniała w "Pytaniu na śniadanie". Miejskie poszukiwania miłości życia nie szły prezenterce TVP najlepiej, a przebywając z dala od Warszawy podczas nagrań do „Rolnik szuka żony”, zawiązała nowe przyjaźnie. Dzięki nim poznała posiadaczy rozległych ziem uprawnych nie tylko od strony zawodowej, ale również prywatnej. Pokazali jej uroki wiejskiego, spokojnego życia. Blondwłosa i wiecznie uśmiechnięta dziennikarka postanowiła zmienić zdanie i ostatecznie i spróbować zachwalanego przez uczestników programu życia. Na jej profilu na Instagramie publikuje rozkoszne kadry na tle skromnego domu z czerwonej cegły. Jak można wywnioskować z fotografii, wokół budynku rozpościera się okazały ogród, w którym można oddawać się pełnowartościowemu relaksowi. Zobaczcie, jak teraz wygląda sielskie życie Marty Manowskiej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl


Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Piotr Kaszewiak, Prawnik, Mecenas, Sprawa dla Reportera, źródło: Facebook

Gwiazdy

Mecenas Kaszewiak ujawnił tajemnicę "Sprawy dla reportera". Widzowie nie mieli pojęcia

Czytaj więcej >
Dominika Gwit została oszukana. Fot. kapif

Gwiazdy

Dominika Gwit dopiero urodziła, a już mierzy się z poważnymi problemami. "Co to jest za trucizna?"

Czytaj więcej >
Marcin Prokop zatańczył jak góal w Dzień dobry TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Marcina Prokopa poniosło. Tego nie było w scenariuszu

Czytaj więcej >
Katarzyna CIchopek w Jordanii poddała się ciekawemu zabiegowi. Fot. Instagram @katarzynacichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zażywają kąpieli błotnych

Czytaj więcej >
Ryszatd Kotys miał urok i wróżono mu wielką karierę. Fot. kapif

Gwiazdy

Ryszard Kotys w młodości zachwycał "mocną, brutalną i męską twarzą". Wróżono mu wielką karierę. Jak wtedy wyglądał?

Czytaj więcej >
Jacek Sasin, fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

"Szkło kontaktowe" zadrwiło z Jacka Sasina. Ten żart polityk zapamięta na długo

Czytaj więcej >