Goniec.pl
Dorota Wellman: urodziny

screen/YouTube/tvnpl/

Wielka feta w telewizji. Dorota Wellman skończyła 60 lat

3 Marca 2021

Autor tekstu:

Damian Witoń

Udostępnij:

Dorota Wellman jest znaną i lubianą przez widzów oraz współpracowników dziennikarką. Wczoraj obchodziła urodziny. Z tej okazji bliscy postanowili przygotować dla niej wspaniałą niespodziankę

Dorota Wellman obchodziło wczoraj swoje 60 urodziny. W związku z tym koledzy i koleżanki ze studia “Dzień dobry TVN”, w którym pracuje kobieta, postanowili przygotować dla niej wspaniałą niespodziankę. Nie obyło się bez wzruszeń.

Dorota Wellmann będzie długo wspominać urodzinową niespodziankę

Uwielbiana przez miliony Polaków dziennikarka i prezenterka telewizyjna jeszcze nie tak dawno temu przechodziła przez trudne chwile. W wywiadzie, którego udzieliła “Wysokim Obcasom” w grudniu ubiegłego roku, przyznała, że toczyła ciężki bój z koronawirusem. Infekcja miała u niej ostry przebieg. Kobieta potrzebowała dużo czasu i wysiłku, aby dojść do zdrowia.

Na szczęście problemy są już za nią. Dorota Wellmann znów emanuje ciepłem i radością, za które przecież tak bardzo pokochali ją widzowie. Wczoraj obchodziła 60 urodziny. Nie zamierzała brać jednak wolnego i pojawiła się w studiu programu “Dzień dobry TVN”. Koledzy i koleżanki przygotowali dla niej niesamowitą niespodziankę.

Dorota była bardzo zaskoczona, gdy wyświetlono specjalne nagranie, przygotowane specjalnie dla niej. Była bardzo wzruszona, gdy na filmiku zobaczyła swoich znajomych, między innymi Jolantę Kwaśniewską, Jurka Owsiaka i Grażynę Wolszczak.

Była pierwsza dama z tej okazji przygotowała nawet specjalny wierszyk z życzeniami urodzinowymi.

W mieście w Warszawie mieszkała dziewczyna,miała psa, męża i kota oraz na imię Dorota.Miała także Prokopa, co wyrósł na kawał chłopa.Kochała ją Polska cała, bo przecież nie zakała.Była kochana, miła i szczodra i czyniła wiele dobra.Doroto, w 60. urodziny dużo zdrowia życzymy,szczęścia i pomyślności i już się wpraszamy w gości - życzyła Jolanta Kwaśniewska

Dorota Wellmann nie kryła swojego wzruszenia. Podziękowała za dobre słowa, które usłyszała i przyznała, że nie przejmuje się upływającymi latami. 

Dziękuję bardzo, w tym filmie pojawili się wszyscy ludzie, których kocham bardzo. Tu jest Marcin, którego kocham i traktuje go trochę jak syna, a trochę jak brata młodszego. Jestem wzruszona bardzo. Mam 60 lat, ale mam to centralnie w dupie - powiedziała prezenterka

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >