Goniec.pl
doda-koniec-milosci

instagram.com/dodaqueen

Doda rozwodzi się z mężem. Wydała oficjalne oświadczenie

10 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Niedawno w mediach społecznościowych Dody pojawił się wpis, który potwierdził ostatecznie, że w jej małżeństwie nie dzieje się zbyt dobrze. Choć w sieci spekulacje na temat rozstania z Emilem Stępniem krążyły już od dawna, to część fanów mogła sądzić, że to jedynie kaczka dziennikarska. Piosenkarka oświadczyła, że ostatecznie złożyła pozew o rozwód.

Spekulacje na temat problemów w małżeństwie Dody pojawiły się już w maju 2020 roku. Zarówno fani, jak i dziennikarze zauważyli, że choć piosenkarka i producentka filmowa dużo podróżuje, to przeważnie sama lub z przyjaciółmi. Coraz trudniej było znaleźć jej wspólne zdjęcie z mężem w mediach społecznościowych.

W ciągu ostatniego roku Doda zwiedziła przepiękne miejsca. Na swoim Instagramie publikowała zdjęcia między innymi z południa Francji – była wówczas w Cannes, gdzie odbywa się słynny festiwal filmowy – Turcji czy też Meksyku. Gwiazda nie potwierdzała w tym czasie doniesień o jej rozwodzie, wiadomo jednak było, że to nie mąż robił jej zdjęcia podczas urlopu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Po ponad roku Doda potwierdziła doniesienia

Od maja ubiegłego roku Doda ignorowała pytania fanów i dziennikarzy, chroniąc swoje życie prywatne. Jej wpisy w mediach społecznościowych sugerowały jednak, że jeszcze nigdy nie była tak zadowolona ze swojej formy i dobijając powoli do 40. urodzin, czuje się wspaniale.

W środę 9 czerwca w mediach społecznościowych gwiazda po raz pierwszy zajęła stanowisko w sprawie dyskusji na temat jej małżeństwa. Tym razem fani, którzy obserwują Instagram piosenkarki, nie zobaczyli egzotycznej sesji. Zamiast tego pojawiła się grafika z komunikatem: „Divorce is OK.” („Rozwód jest OK.”)

Lekarze

Lekarze ostrzegają przed sezonowymi, trującymi roślinami. Mogą doprowadzić nawet do śmierci

CZYTAJ DALEJ

Do tego wokalistka i producentka opublikowała oświadczenie, w którym potwierdziła, że złożyła pozew o rozwód. Artystka podkreśliła, że chciała być pierwszą osobą, która przekazała tę wiadomość mediom. Wolała uniknąć sytuacji, w której ta wieść wyciekłaby z niedyskretnego źródła.

W komunikacie pojawiły się też podziękowania za wsparcie. Doda zapewniła, że nie ma zmierza zdradzać kulis zarówno rozstania, jak i tego, jak wyglądał jej 5-letni związek z Emilem Stępniem. Dodała, że nadal wierzy w szczęśliwą przyszłość.

Przy okazji wokalistka poinformowała o tym, jaka przyszłość czeka jej filmy. Jesienią 2021 roku ma ukazać się produkcja „Dziewczyny z Dubaju” wraz z wersją angielską. Mąż celebrytki nadal pozostaje odpowiedzialny za stronę finansową spółki, którą oboje prowadzą.

Koniec małżeństwa Dody

Od 5 lat Doda była związana z Emilem Stępniem. Starszy o 7 lat były partner gwiazdy pracował w urzędzie Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Tam zajmował się nadzorem rynku kapitałowego.

Zgodnie z doniesieniami mediów w 2007 roku w atmosferze skandalu został usunięty ze stanowiska. Następnie związał się z branżą filmową i stał się producentem. Współpracował z Patrykiem Vegą nad czterema tytułami: „Last Minute”, „Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki” oraz „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Z Dodą poznali się w 2016 roku. Początkowo para ukrywała swój romans, ale gdy zrobiło się poważnie, postanowili podzielić się nowiną o swoim związku. W wielkiej tajemnicy pobrali się w Hiszpanii.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Rodzice usłyszeli, że mają zrzucić się po 500 zł na prezent dla nauczycielki. Ich reakcja była bezcenna

  • Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska

  • Episkopat wydał komunikat dot. obowiązkowej religii lub etyki w szkołach

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet.pl; Instagram

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >