Goniec.pl
Doda rozpłakała się na wizji / Youtube/Polsat

Youtube/Polsat

Doda rozpłakała się na wizji. Powiedziała, że ma dość i jest zupełnie wykończona

1 Października 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Doda nie wytrzymuje już presji związanej z własnym programem w Polsacie? W zapowiedzi olejnego odcinka zalała się łzami i mówiła o tym, że ma już dość i jest wykończona. Jak stwierdziła, problemem nie chce obciążać swoich rodziców. Poskarżyła się na byłego męża.

książę harry elżbieta II

Książę Harry chce spełnić jedno z ostatnich życzeń Elżbiety II. Ma wyrzuty sumienia?

CZYTAJ DALEJ

Doda rozpłakała się na wizji. Powiedziała, że ma dość i jest zupełnie wykończona

Doda pozostaje w swoim programie "Doda. 12 kroków do miłości" pod opieką psychologa. Często podczas spotkań z nim zwierza się ze swoich problemów oraz tego, co się z nią dzieje. Ma to pomóc widzom poznać wokalistkę, a także spojrzeć na jej życie z innej perspektywy.

W zapowiedzi kolejnego odcinka Dodzie popłynęło z oczu kilka łez. Nic dziwnego, gwiazda jest w dość trudnej sytuacji po swoim rozwodzie. Jej mąż nie miał czystej kartoteki, o czym miała dowiedzieć się dużo później.

Ta sprawa wciąż ją prześladuje, a gwiazda, jak w słynnej piosence, mówi, że już dosyć. Ma to niewątpliwy wpływ na jej psychikę.

- Psychicznie jestem po prostu wykończona. Nie mam nikogo, kto mógłby mi pomóc, jestem sama, rodziców nie będę tym obciążać. Starsi ludzie, 75-letni. Tylko dzwonię do mamy i mówię: wjechała mi policja, pewnie mnie zatrzymają, nie denerwuj się, nie będę miała telefonu przez następne 24 godziny, bo pewnie mi zabiorą - mówiła.

Ze względu na kryminalne dzieła jej męża, piosenkarka również cierpi. Policja zagląda w każdy kąt i nie oszczędza życia prywatnego Doroty Rabczewskiej.

- Cały czas prześwietlają mi ten telefon, prywatne zdjęcia, nagrania, sms-y. Non stop im to daję, daję im hasła do moich maili, wszystko, bo chcę im pomóc, żeby oni rozwiązali tą sytuację, z różnymi rzeczami, o o które mnie oskarżają. Ja chcę im pomóc te pieniądze odzyskać na przykład - dodała.

Nic dziwnego, że w jej oczach pojawiły się łzy - płaci w końcu za zbrodnie swojego męża i sama jest podejrzewana o machlojki. Trudno wywinąć się z takiej sytuacji i zniknąć z celownika stróżów prawa.

Nasz nowy dom - pani Kasia straciła dom w pożarze.
(fot. Kala Kiełbasińska/Polsat)

"Nasz nowy dom". Dom pani Kasi i jej trójki dzieci strawił pożar. Ekipa Katarzyny Dowbor sprawiła, że znów mają, gdzie mieszkać

Dom pani Kasi spłonął w pożarze Pani Kasi samotnie wychowuje troje dzieci: Paulę, Hanię i Antosia. Po nieudanych związkach zamieszkała z mamą, która za oszczędności życia wyremontowała ich stary rodzinny dom w mazowieckiej wsi Dębowce. Niedługo potem mama pani Kasi zachorowała na agresywny nowotwór. Zmarła po kilku miesiącach, spokojna, że córka i wnuki są bezpieczni, mają swój dom. Niestety niedługo potem w budynku wybuchł pożar. Strawił ponad połowę pomieszczeń, reszta pokryta jest czarną sadzą. Ekipa "Nasz nowy dom" pomoże pani Kasi Puste, czarne wnętrza nie nadają się do zamieszkania. Pani Kasia z dziećmi mieszkają w lokum socjalnym, ale umowa najmu kończy się lada moment i naprawdę nie będą mieli dokąd pójść. Podczas gdy ekipa Wieśka remontuje ich dom według projektu Martyny, Katarzyna Dowbor zadba o specjalne atrakcje dla rodziny.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Piotr Kraśko spowiada się w TVN. Na wszystkie kryminalne występki ma wytłumaczenie

  • Elżbieta Dmoch z 2 plus 1 wreszcie przemówiła. Zwróciła się bezpośrednio do fanów

  • „Klan”. Barbara Bursztynowicz narzeka na to, co dzieje się na planie serialu

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Pixabay/Henryk Niestrój

Gwiazdy

Christine McVie nie żyje. Wokalistka zespołu Fleetwood Mac miała 79 lat

Czytaj więcej >
Dziś w tv wielki test dla fanów sportu, rozrywka i dobre kino. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Gwiazdy

Dziś w tv mecz Chorwacja-Belgia, nowe losy niesfornej Bridget Jones i zachwycający hit z Cher. Co obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski "bawią się" w ekspertów od medialnych związków na antenie TVP

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dostanie rozwód kościelny jak Kurski? Przyjaciółka zdradziła jej plany

Czytaj więcej >
Magda Gessler ma na rynku poważną konkurencję. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Magda Gessler ma powody do niepokoju. Anna Korcz oferuje potrawy wigilijne w znacznie niższej cenie

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski może liczyć na wsparcie mamy, która kibicuje mu w Katarze. Fot. Ding Xu/Xinhua News/East News; Facebook.com/iwona.lewandowska.10

Gwiazdy

Mama Roberta Lewandowskiego spotyka się ze znanym artystą. Kim jest jej ukochany?

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko postanowił pozostać w Polsce. Fot. instagram.com/ivankomarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko szykuje się do świąt. Internauci nie kryją oburzenia

Czytaj więcej >