Goniec.pl
Doda

Piotr Molecki/East News

Doda musi przemontować swój film. Jedna z celebrytek grozi jej pozwem

2 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Doda pracuje obecnie nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", za który odpowiada jako producentka. Nowa rola to wielka odpowiedzialność - wokalistka mogła się o tym właśnie przekonać. Otrzymała przedprocesowe pismo, ponieważ obraz nie spo

Doda to postać, która oprócz muzyki, kojarzy się w Polsce z wieloma kontrowersjami. Zaskakujące doniesienia, które dzielą Polaków to dla wokalistki i aktorki codzienność. Dorota Rabczewska postanowiła zająć się nową częścią show-biznesu. Pracuje obecnie jako producentka nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”.

Doda zajęła się produkcją kontrowersyjnego filmu

Film Dody ma przybliżyć historię i odkryć kulisy tzw. afery dubajskiej, w której, według medialnych doniesień, brać miały udział celebrytki, aktorki i wiele innych, ważnych postaci ze świata biznesu, polityki i sportu. Produkcja miała już nawet pokazy przedpremierowe, co sugeruje, że była co najmniej na etapie postprodukcji.

Jak się jednak okazało, wersja zaprezentowana wąskiemu gronu, jakim mieli być znajomi Dody, nie wszystkim przypadła do gustu. Według producentki filmu, wieści o fabule obrazu rozniosły się pocztą pantoflową, a to poskutkowało zainteresowaniem osób, które nie chcę być utożsamiane z tą sprawą.

Doda od dawna zapowiadała, że ten film wstrząśnie polskim show-biznesem i na zawsze zmieni postrzeganie pewnych osób. Szybko jednak okazało się, że projekcja przedpremierowa może skutkować problemami dla samej Rabczewskiej, która odpowiada nazwiskiem za ten projekt.

Doda musi przemontować film „Dziewczyny z Dubaju”

Doda poinformowała na Instagramie, że otrzymała pismo przedprocesowe od adwokatów i będzie zmuszona do przemontowania filmu, jeśli nie chce, aby w stosunku do niej zostały podjęte kolejne kroki prawne. Chodzi o kilka scen, które będzie zmuszona zmienić ze względu na postać.

- Właśnie tak to jest robić przedpremierowe pokazy. Poczta pantoflowa i doszło do tych osób, do których miało nie dojść... I właśnie dostałam pismo przedprocesowe od prawników, że mam przemontować film, bo inaczej jak ta osoba akurat będzie w filmie zdemaskowana, to będę miała proces - tłumaczyła na InstaStory wściekła na całą sytuację Doda, cytowana przez Plejadę.

Natalia Siwiec jedną z bohaterek filmu?

Doda poinformowała, że jest właśnie w studiu i zabiera się za przemontowanie filmu. Była oburzona i nie ukrywał tego w wideo. Krótko po tym emocjonalnym wyznaniu Rabczewska wrzuciła do relacji krótki klip, który przedstawiał postać łudząco podobną do Natalii Siwiec. Aktorka miała na sobie słynną szarą koszulkę z białym orłem.

Nagranie bardzo szybko z mediów społecznościowych Dody. Podsyciło to jedynie zainteresowanie sprawą i przypuszczenia, że autorką pisma przedprocesowego może być właśnie Siwiec, która nie chce, aby postać bazująca na niej, pojawiła się w filmie.

Co ciekawe media informowały już wcześniej, że Doda oficjalnie zaproponowała rolę Natalii Siwiec w produkcji „Dziewczyny z Dubaju”. Celebrytka odrzuciła jednak tę możliwość, dlatego można w dużym prawdopodobieństwem twierdzić, że zastąpiono ją kobietą, która urodą przypomina Siwiec.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Policja wydała ważny apel do Polaków. Wiele osób w ostatnich dniach łamie przepisy, sypią się mandaty

  • Nowe obostrzenia w kościołach? Profesor Horban zabrał głos

  • Adam Niedzielski potwierdził fatalną sytuację na Śląsku

Źródło: Plejada

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >