Goniec.pl
Instagram/@lewandowskamilena7

Instagram/@lewandowskamilena7

Czy poznajesz chłopczyka ze zdjęcia? Dziś kocha go niemal cała Polska

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Te twarze powinien rozpoznać każdy Polak. Przynajmniej jedna z nich wydawać mogłaby się dziwnie znajoma. Aż trudno uwierzyć, że to jeden z najbardziej znanych polskich sportowców. Niektórzy mogliby się zaskoczyć.

Potraficie rozpoznać osoby na zdjęciu?

To zdjęcie pojawiło się na Instagramie siostry jednego z najbardziej znanych polskich sportowców. Przedstawia dwoje dzieci w wieku mniej niż 10 lat. Czy teraz bylibyśmy w stanie rozpoznać młodzież widniejącą na fotografii? Okazuje się, że nie jest to takie proste.

KAPIF

Anna Lewandowska wyjawiła prawdę o poronieniu. Przejmujące wyznanie, "modliłam się o dziecko"

CZYTAJ DALEJ

Ten chłopiec wyrośnie kiedyś na jednego z najbogatszych i najbardziej znanych na świecie polskich sportowców. W tamtym czasie nie można było tego jednak przewidzieć. Kto to jest?

Zagadka rozwiązana. Mały chłopiec to...

Na zdjęciu widzimy Milenę Lewandowską wraz z bratem Robertem Lewandowskim. Jako dzieci dorastali w Pruszkowie pod Warszawą. Ich rodzice byli związani ze sportem i trudno się dziwić, że rodzeństwo również wybrało tę ścieżkę.

Milena Lewandowska przez lata grała w siatkówkę, zakończyła jednak karierę sportową i poświęciła się swoim pasjom. Jest żoną Radosława Mirosa, piłkarza. Para doczekała się syna, Leona, którego chrzestnym został sławny wujek.

Robert Lewandowski ma niezwykle bliską i ciepłą relację ze swoją siostrą. Można im zazdrościć bliskiego kontaktu i pokrywających się zainteresowań. Milena jest od niego o 3 lata starsza i bardzo polubiła swoją bratową, Annę Lewandowską.

Z opowieści Roberta Lewandowskiego wynikało, że atmosfera w jego domu zawsze była bardzo dobra. Wszyscy chętnie spędzali czas na aktywnościach fizycznych, a dzieci były bardzo mocno związane zarówno z mamą, jak i tatą, który niestety zmarł, gdy byli jeszcze młodzi.

imago/ActionPictures/EAST NEWS

Nie tylko Anna Lewandowska i Marina Łuczenko. Kim są polskie WAGS - partnerki najsłynniejszych piłkarzy?

Nie tylko Anna Lewandowska i Marina Łuczenko. Wiele polskich WAGs również zasługuje na uwagę - często to dobrze wykształcone, świetnie radzące sobie w biznesie kobiety. Choć znane stały się przez swoich mężów, same budują teraz swój wizerunek.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Influencerka musiała gęsto się tłumaczyć

Gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Zaczęła gęsto się tłumaczyć

Czytaj więcej >
Youtube/Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie syna. 19-letni Jeremiasz podbił serca internautów

Gwiazdy

Paweł Małaszyński pokazał 19-letniego syna. Przystojniejszy niż ojciec?

Czytaj więcej >
Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zawstydziła krytyków. Nagranie mówi wszystko

Czytaj więcej >