Goniec.pl
Czym zajmuje się córka Małgorzaty Foremniak?

TRICOLORS/East News

Córka Małgorzaty Foremniak pracuje jako psycholog

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Małgorzata Foremniak niechętnie opowiada publicznie o życiu swojej córki, ceniąc jej prywatność. Media odkryły jednak, czym zajmuje się Ola Jędruszczak. Okazuje się, że pracuje jako psycholog i bardzo dobrze sobie radzi w tym zawodzie.

Córka Małgorzaty Foremniak zagościła na ekranach w serialu „Hotel 52", gdzie występowała u boku sławnej mamy. Po tej pracy media spekulowały, że dziewczyna może pójść w ślady mamy i na stałe związać się ze światem show-biznesu. 

Czym zajmuje się córka Małgorzaty Foremniak? 

Szybko jednak okazało się, że Ola Jędruszczak ma zupełnie inną wizję swojej przyszłości. Sama przyznawała, że szanuje swoją sławną mamę, choć „nie chodzą razem na zakupy", ale mimo wszystko nie chce zrobić kariery w telewizji, tak jak ona.

Jak poinformował portal WP Kobieta, córka celebrytki została psychologiem i to cenionym w branży. Zgodnie z ustaleniami mediów, w czasie pandemii ma szczególnie wielu klientów.

W dobie ogólnoświatowego zamknięcia, ludzie szczególnie dbać muszą o swoje zdrowie psychiczne, a Aleksandra służy im pomocą. Samotność, praca zdalna oraz zakazy dłuższych wyjazdów sprawiają, że eksperci w dziedzinie psychologii mają pełne ręce roboty. 

Natomiast na luzowanie ograniczeń sanitarnych od poniedziałku może liczyć 11 pozostałych województw: podlaskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie oraz małopolskie.

[EMBED-243]

Ola Jędruszczak ukończyła studia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku psychologia. Wcześniej miała wiele pomysłów na swoją przyszłość i karierę zawodową. Mówiła m.in. o projektowaniu kolekcji ubrań czy torebek.

W 2012 roku wystąpiła nawet w programie „Dzień Dobry TVN", gdzie wraz ze wspólniczką Victorią Kolską pokazały swoje projekty wykonane w ramach firmy LOLA VICTORIA DESIGN. Znalazły się tam kopertówki oraz pokrowce na tablety i laptopy. 

Ostatecznie jednak, jak wspominał Fakt, firma nie utrzymała się na rynku. Po tym ciosie córka gwiazdy zatrudniła się w galerii Wojciecha Fibaka, choć nadal jej marzeniem było projektowanie. Media spekulowały wtedy, że chciałaby nawet pracować w domach mody na Zachodzie, ostatecznie jednak jej życie potoczyło się inaczej i chęć wspierania ludzi wygrała. 

Gdzie pracuje Ola Jędruszczak? 

Profil Aleksandry znaleźć można na stronie Centrum Psychologicznego Homini. Przeczytać w nim możemy, że jest certyfikowanym terapeutą EMDR oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. 

Swój staż zawodowy odbywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, na oddziale Dziennym Nerwic i Zaburzeń Osobowości. Na swoim koncie zawodowym ma również szereg kursów, wśród których znajdziemy m.in. „Więź - rozwojowe poszukiwanie bliskości" czy „Sensoryka - wg metody Marii Montessori". 

Córka celebrytki przedstawiła się również od strony prywatnej. Sama siebie opisała jako miłośniczkę surfingu, jogi oraz gór. Podkreśliła, że siłę czerpie z przyrody, a wolny czas najchętniej spędza aktywnie. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • W oknie domu Kaczyńskiego pojawiła się nagroda

  • Krystyna Loska ujawniła wysokość swojej emerytury

  • Salon fryzjerski miał przyciemnione szyby. Prowadzono nielegalną działalność

Patryk Korzec

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >
Andrzej Grabowski

Gwiazdy

Andrzej Grabowski przyznał, że musiał przejść kolejną operację

Czytaj więcej >