Goniec.pl
córka Adama Małysza co robi

Fot. instagram.com/karolina_malysz

Córka Adama Małysza podjęła pracę za granicą

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Córka Adama Małysza podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych interesującą wiadomością dotyczącą jej pracy. Karolina Małysz ma nowe zajęcie i musiała wyjechać wraz ze swoim partnerem aż do Chorwacji. Woli pracować na własne na

Internauci przyzwyczaili się już, że w porównaniu, do niektórych dzieci sławnych osób, córka Adama Małysza nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Karolina Małysz nie korzysta też ze sławy swojego popularnego ojca i pracuje na własne nazwisko. Czasem jednak dzieli się na Instagramie momentami ze swojego życia.

Niedawno córka Adama Małysza opublikowała relację, która przyciągnęła uwagę internautów. Z treści wynika, że Karolina Małysz przebywa właśnie w Chorwacji. Użytkownicy mediów społecznościowych byli ciekawi, czy wybrała się na urlop, by wypocząć w uwielbianym przez Polaków kurorcie turystycznym.

Córka Adama Małysza wyjechała do Chorwacji.

Instagram córki Adama Małysza obserwuje już ponad 20 tysięcy internautów. W ostatnim czasie popularność Karoliny Małysz rośnie, jednak nie za sprawą umieszczania zdjęć z jednym z najsławniejszych skoczków narciarskich.

Karolina Małysz cały czas udowadnia, że jest zdeterminowana, by zrobić karierę, która nie opiera się na posiadaniu popularnego ojca. Warto przypomnieć, że zdobyła już wykształcenie na Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym studiowała Migracje międzynarodowe w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych. Rozpoczęła też studiowanie Mediów społecznościowych na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Niedawno użytkownicy Instagrama zauważyli, że podróżuje po urokliwej Chorwacji.

Zaraz po opublikowaniu relacji w mediach społecznościowych, internauci zaczęli wypytywać Karolinę Małysz o cel jej podróży. Jak się okazało, raczkująca gwiazda Instagrama nie wyjechała na wakacje.

Karolina Małysz dała obserwatorom do zrozumienia, że wybrała się do Chorwacji w ramach podróży służbowej. Choć na miejscu bez wątpienia ma szanse podziwiać przepiękne widoki, to jednak jest tam po to, by pracować.

Córka Adama Małysza pracuje daleko od domu

Z relacji, która pojawiła się na Instagramie, wynika, że córka Adama Małysza pojechała do Chorwacji wraz ze swoim partnerem. Para pracuje razem i jak na razie nie może liczyć na urlop.

[EMBED-243]

Nie wiemy dokładnie, czym Karolina Małysz zajmuje się w popularnym kurorcie turystycznym. Nie publikuje na swoim Instagramie zbyt często, co może wskazywać na to, że niewiele czasu wolnego.

Coraz więcej też mówi się o ślubie córki Adama Małysza, który zbliża się wielkimi krokami. Z doniesień medialnych wynika, że Karolina Małysz zdecydowała, że zmieni swoje nazwisko. To odważny ruch, biorąc pod uwagę fakt, że mogłoby jej znacznie pomóc w karierze.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Wnuczek wyrzucił swoją babcię przez balkon. Kobieta zmarła, wszystko zarejestrowała kamera

  • Policjanci odkryli fabrykę narkotyków w zakładzie pogrzebowym w Ostródzie

  • Przykre sceny w szpitalu tymczasowym w Poznaniu. Zmarło 6 osób, gdy zabrakło tlenu

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >
aktorka

Gwiazdy

Krystyna Kołodziejczyk zmarła dwa tygodnie po śmierci drugiego męża

Czytaj więcej >
Doda

Gwiazdy

Doda opublikowała nowe zdjęcie. Wspięła się na barierki schodów w metrze

Czytaj więcej >
Michał Milowicz

Gwiazdy

Michał Milowicz pogrążony w żałobie. Nie żyje jego tata

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki

Gwiazdy

Dorota Szelągowska gościła u Kuby Wojewódzkiego. Powiedziała mu, co myśli o jego zachowaniu

Czytaj więcej >