Goniec.pl
danuta-holecka-kim-jest

East News TRICOLORS

Były pracownik TVP ujawnił, jaka prywatnie jest Danuta Holecka

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Filip Łobodziński, który jest byłym dziennikarzem TVP, opowiedział mediom o Danucie Holeckiej. Tłumacz przyznał, że w prywatnym życiu jedna z najbardziej rozpoznawalnych pracownic Telewizji Polskiej jest bardzo miłą i pomocną osobą. Jednak praca ma wpływ na jej relacje prywatne. Dziennikarz nie ukrywał, że nie podoba mu się to, co dzieje się w stacji.

Danuta Holecka określana jest jako pierwsza dama TVP. Dziennikarka stała się twarzą programu „Wiadomości”. Choć obecnie kojarzy się wielu widzom przede wszystkim z pracy dla upolitycznionej stacji, w telewizji działa już od niemal trzech dekad. Nie wszyscy wiedzą, jaka jest w prywatnym życiu.

W TVP Danuta Holecka pracuje już od bardzo dawna. Teraz jednak stała się twarzą nie tylko Telewizji Polskiej. Jej nazwisko często jest wymieniane na jednym wdechu z członkami partii Prawo i Sprawiedliwość. Nic dziwnego, że media zainteresowały się jej prywatnym życiem. Szukający sensacji mogą jednak się rozczarować.

Jaka naprawdę jest Danuta Holecka?

Przyglądając się życiu Danuty Holeckiej, można stwierdzić, że dziennikarka lubi stabilizację. Wiele wskazuje na to, że pierwsza dama TVP żyje według zasad, które wygłasza publicznie. Założyła rodzinę, z którą mieszka w pięknej willi na terenie Warszawy.

Prezenterka telewizyjna umiejętnie chroni swoje życie prywatne przed dziennikarzami, jednak w dzisiejszych czasach trudno pozostać osobą anonimową – szczególnie jeśli obejmuje się tak ważne i medialne stanowisko.

szpital pacjent

Policja wparowała na SOR, doszło do wielkiej demolki. Straty wyceniono na 100 tysięcy złotych

CZYTAJ DALEJ

Wiadomo, że od około trzech dekad jest żoną Krzysztofa Dunina-Holeckiego. Gdy brała ślub z biznesmenem, który jest właścicielem parkingów strzeżonych w Warszawie, miała jedynie 23 lata. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci – Stefana i Juliana.

Para mieszka na warszawskim Mokotowie w willi z dużym ogrodem. Synowie dziennikarki skończyli studia medyczne i założyli już własne rodziny. Co ciekawe, mąż prezenterki wcześniej był już żonaty. Gdy poznał obecną żoną, rozstał się ze swoją ówczesną partnerką.

Danuta Holecka w oczach byłego pracownika TVP

O tym, jaka prywatnie jest Danuta Holecka, opowiedział inny dziennikarz i były pracownik TVP. Filip Łobodziński przyznał, że prezenterka dała się poznać przede wszystkim jako osoba serdeczna i zawsze chętna służyć pomocą. Jednak nie dało się nie zauważyć jej fascynacji telewizją.

Filip Łobodziński nie ukrywał też, że dziennikarka zawsze szukała osób, które podzielały jej poglądy. Od ludzi, którzy mieli inne zdanie, starała się trzymać z dystansem. Tłumacz ujawnił, że praca w telewizji bardzo wpłynęła na jej relacje prywatne.

Na koniec dziennikarz przyznał, że nadal mają do siebie numery telefonów, jednak nie spodziewa się, by Danuta Holecka chciała się z nim kontaktować. Były pracownik TVP otwarcie przyznał, że nie podoba mu się to, jak wygląda obecnie praca Telewizji Polskiej. Dodał, że nie jest zwolennikiem podejścia do dziennikarstwa, jakie prezentuje jego była koleżanka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ksiądz zakończył komunię kontrowersyjną piosenką

  • Wielkie szczęście w domu Kwaśniewskich. Uradowana Jolanta świętowała urodziny

  • Sebastian Wątroba był gwiazdą W11. Wiemy, czym dzisiaj się zajmuje i jak wygląda

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >