Goniec.pl
Była gwiazda "Królowych życia"

Instagram.com

Była gwiazda "Królowych życia" trafiła do aresztu. Miała wręczyć prokuratorowi milion złotych łapówki

24 Listopada 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

W miniony wtorek przed sądem Warszawa-Śródmieście rozpoczął się proces Joanny P., byłej gwiazdy programu "Królowe życia" stacji TTV. Celebrytka jest oskarżona o wręczenie ogromnej łapówki prokuratorowi w zamian za zwolnienie swojego męża z aresztu. Mężczyzna jest podejrzany o udział w morderstwie 75-letniej kobiety, do którego doszło na warszawskiej Pradze Północ w 2014 roku.

Joanna P. miała wręczyć prokuratorowi milion złotych łapówki za uwolnienie męża. Śledczy twierdzą, że z rozmów celebrytki i jej partnera wynika, że Andrzej Z. miał zażądać od nich m.in. koszul marki Billionaire o wartości ok. 2500 zł, czterech biletów na mecz Polska-Izrael o łącznej wartości 1000 zł i innych drogich prezentów, a także opłacania jego rachunków w restauracjach.

agata mlynarska

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Dziennikarka ma poważne problemy zdrowotne

CZYTAJ DALEJ

Andrzej Z. usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień i niedopełniania obowiązków służbowych, przyjęcia korzyści majątkowych oraz osobistych, a także utrudniania prowadzonego przez niego postępowania karnego. Prokurator w zamian za uzyskiwane korzyści miał ukierunkowywać postępowanie na wytworzenie nieprawdziwych dowodów mających świadczyć o niewinności jednego z głównych podejrzanych w sprawie o zabójstwo – przekazała krajowa prokuratura.

Była gwiazda "Królowych życia" przebywa w areszcie śledczym

Joanna P. i jej partner Adam J. przebywają obecnie w areszcie śledczym, a Andrzej Z. został zawieszony w czynnościach służbowych. Celebrytka miała wyznać przed sądem, że "po prostu starała się pomóc mężowi, w którego niewinność wierzy".

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Przysiągł mi na grób swojej mamy, że nigdzie nikogo nie podwiózł i nie ma nic wspólnego ze sprawą oblania kwasem kobiety – miała powiedzieć w sądzie była "Królowa życia", cytowana przez serwis kozaczek.pl.

Jeden ze świadków miał także zeznać przed sądem, że Adam J. chwalił się, że opuścił areszt dzięki układowi z prokuratorem. Akt oskarżenia dotyczy nie tylko Joanny P. i jej męża, którzy są oskarżeni o składanie propozycji korupcyjnych oraz Andrzeja Z. za przyjęcie korzyści majątkowych, ale również kierowcy Michała T., który miał pośredniczyć w przekazywaniu łapówek.

Partner byłej gwiazdy "Królowych życia" jest podejrzewany o udział w morderstwie

Partner Joanny P. jest głównym podejrzanym w sprawie napaści na 75-letnią kobietę na Warszawskiej Pradze. 24 marca 2014 roku staruszka miała zostać zaatakowana przez trzech mężczyzn, którzy oblali ją substancją żrącą.

75-latka odniosła poważne obrażenia i zmarła w szpitalu. Na jaw wyszło, że kobieta miała być świadkiem w procesie karnym jednego z sąsiadów. Z ustaleń prokuratury wynika, że motywem napastników miało być uniemożliwienie jej złożenia zeznań przed sądem.

Normalnie aż braknie słów. Warunki, w jakich mieszka Kasia Tusk, zapierają dech

Slajd 1 z 7

/fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Kuchnia

W swojej kuchni Kasia Tusk postawiła na elegancję i funkcjonalność. Jasne pomieszczeni dodatkowo oświetla światło dzienne, które wpada do środka przez ogromne okiennice. Z białymi szafkami kuchennymi i jasnym marmurowym blatem kontrastuje podłoga, którą influenserka wyłożyła kafelkami tworzącymi czarno-białą mozaikę. /fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek/Kozaczek

Monika MajkoAutor

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

AKPA/Podlewski

Gwiazdy

Kasia Cichopek w zalotnej kreacji na urodzinach "Bayer Full"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Królowa życia" przeszła metamorfozę. Wynik finalny podzielił internautów

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Wielkie zmiany w jury "MasterChef junior"

Czytaj więcej >
Andrzej Piaseczny

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny zabrał głos ws. afery z Kurdej-Szatan

Czytaj więcej >
Jacek Kurski

Gwiazdy

Wiadomo, kto wystąpi na koncercie "Murem za Polskim Mundurem" w TVP

Czytaj więcej >
Jan Englert

Gwiazdy

Jan Englert pracował pod wpływem alkoholu. "Byłem nieźle wstawiony"

Czytaj więcej >