Goniec.pl
Djoković zdeklasowany na własnym korcie

PEDJA MILOSAVLJEVIC/AFP/East News

Bolesna porażka Djokovića. Przegrał finał na swoim korcie. Serb zdemolowany w trzecim secie

25 Kwietnia 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Novak Djoković był o krok od wygrania turnieju ATP 250 rozgrywanego w jego ośrodku treningowym w Belgradzie. W finale Serb miał problemy, ale w pewnym momencie zaczął sobie z nimi radzić... nie na długo. Po wygranym drugim secie Djoković kompletnie przestał istnieć i przegrał 0:6 w trzeciej odsłonie.

Turniej Serbia Open rozgrywany w Novak Tennis Center w Belgradzie miał być powrotem Novaka Djokovića do wielkiego tenisa i przełamaniem po dość słabej serii. Nazwa ośrodka nie jest przypadkowa - turniej rozgrywany był w efektownym centrum treningowym Djokovića, w którym jest aż 11 kortów ziemnych i 3 korty twarde. W finale rywalem lidera rankingu ATP był Rosjanin Andriej Rublow - obecnie ósma rakieta rankingu.

Novak Djoković był w stanie podjąć walkę z Rublowem jedynie w jednym secie. W pierwszej partii przegrał 2:6, w drugiej zwyciężył dopiero po Tie-breaku - wszystko zapowiadało się na to, że w trzeciej odsłonie Serb zacznie grać swoje - nic jednak bardziej mylnego.

W trzecim secie Djoković kompletnie przestał istnieć i został boleśnie upokorzony, przegrywając 0:6.

Tak bolesna porażka nie przychodziła serbskiemu tenisiście łatwo. Po jednym z serwisów Rosjanina Djoković nie mogąc sięgnąć piłki, wyrzucił swoją rakietę, która niemal uderzyła jednego z chłopców do podawania piłek. Obaj mieli jednak w tym wypadku dużo szczęścia.

Apartament Katarzyny Cichopek olśniewa. Jedno pomieszczenie robi piorunujące wrażenie

Katarzyna Cichopek chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, a w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć, wykonanych w jej mieszkaniu. Aktorka wraz z mężem i dziećmi mieszka w eleganckim apartamencie na warszawskiej Sadybie i jak widać na fotografiach, przyłożyła się do urządzania wnętrza, w którym spędza czas ze swoją rodziną. W mieszkaniu Kasi Cichopek dominuje biel i odcienie szarości. Choć gwiazda postawiła na prostotę, to eleganckie dodatki sprawiają, że apartament nabiera charakteru, a każdy kat potrafi zaskoczyć gości. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy taras oraz nietypowo urządzony pokój dziecięcy. /fot. www.instagram.com/katarzynacichopek