Goniec.pl
Dariusz Gnatowski

TRICOLORS/East News

"Boczek" z Kiepskich był w młodości prawdziwym przystojniakiem. Niebywałe zdjęcie

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października 2020 roku, ale na stałe zapisał się w pamięci fanów jako Arnold Boczek ze "Świata według Kiepskich". Trudno uwierzyć, jak wyglądał w młodości. Zdjęcie udostępnione przez jego przyjaciela, Piotra Cyrwusa, pokazuje go takim, jakim niewielu go widziało.

Dariusz Gnatowski zmarł nagle w październiku zeszłego roku. Chociaż aktor zmagał się z problemami zdrowotnymi - od wczesnych lat zmagał się z otyłością, a w 2009 roku zdiagnozowano u niego retinopatię oraz stopę cukrzycową, które były skutkiem nieleczonej przez wiele lat cukrzycy typu 2 - to jego śmierć była niespodziewanym ciosem dla rodziny i fanów.

20 października trafił do szpitala z powodu zapalenia płuc. Niestety, doszło u niego do ostrej niewydolności oddechowej, w wynik której uwielbiany aktor zmarł tego samego dnia. Po śmierci wykryto również zakażenie COVID-19. Dariusz Gnatowski miał wtedy 59 lat.

Po śmierci aktora pojawiło się mnóstwo postów od jego rodziny, przyjaciół i fanów. Jeden z nich wrzucił aktor Piotr Cyrwus, który do informacji o śmierci przyjaciela załączył fotografię z dawnych lat. Wielu fanów nigdy nie widziało swojego ulubieńca w takiej odsłonie.

Nie wiadomo, ile dokładnie mieli wtedy lat, ale zapewne w okolicach 20. Stojący po prawej stronie Dariusz Gnatowski mógł pochwalić się bujną, wręcz kruczoczarną czupryną i równie gęstą brodą. Już wtedy było widać, że ma nadwagę, ale nie była ona szczególnie duża.

Moda była wtedy zupełnie inna, ale widać, że Gnatowski wyglądał wtedy nienagannie. Dla fanów to z pewnością gratka, by zobaczyć swojego ulubieńca w takim wydaniu.

Dariusz Gnatowski był jednym z najbardziej uwielbianych polskich aktorów komediowych w ostatnich dekadach. W „Świecie według Kiepskich” grał od 1999 roku aż do śmierci, miał również epizodyczne role w takich serialach jak „13 posterunek”, „Graczykowie”, „Badziewiakowie”, „Na dobre i na złe” czy „Pierwsza miłość”.

Urodził się 24 maja 1961 roku w Rudzie Śląskiej. Przez lata związany był z Teatrem STU, występował też na deskach Starego Teatru w Krakowie, a także w Teatrze Ludowym. Zaledwie 5 lat temu obchodził jubileusz 30-lecia swojej działalności artystycznej. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła fanami w całej Polsce.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram.com piotr.cyrwus.official

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >