Goniec.pl
Beata Kozidrak

TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak wydała oświadczenie. Nie chce anonimizacji wizerunku

13 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Beata Kozidrak, która niedawno została zatrzymana przez policję za jazdę po alkoholu, zwróciła się z prośbą o publikowanie jej pełnego nazwiska oraz wizerunku w mediach. Gwiazda nie zamierza dłużej milczeć i uchylać się od odpowiedzialności za swoje haniebne zachowanie.

Wokalistka "Bajm" przeżywa ostatnio życiowe rozterki. 1 września Kozidrak trafiła na warszawski komisariat po tym, jak przyłapano ją na jeździe wężykiem ulicami stolicy. W związku ze zdarzeniem piosenkarka ma duże kłopoty, bo grozi jej do 2 lat więzienia. Gwiazda wydała już oświadczenie, w ktorym przeprosiła za swój czyn, a teraz zamierza ponieść jego konsekwencje.

andrzej-janas-nie-zyje

Nie żyje Andrzej Janas

CZYTAJ DALEJ

Beata Kozidrak wydaje oświadczenie

W związku z prośbą o publikowanie wizerunku oraz podawanie przez media pełnego nazwiska, Kozidrak wydała specjalny komunikat. Do sprawy odniósł się także jej prawnik, Marek Kamiński.

Moja klientka wydała stosowne oświadczenie w tej sprawie. Nie uchyla się od odpowiedzialności, dlatego wyraża zgodę na publikację wizerunku oraz swojego nazwiska - poinformował adwokat.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Piosenkarka przekonuje fanów, że bardzo żałuje swojego występku i nie zamierza udawać, że nic się nie stało. Zdaje sobie sprawę z faktu, że zawiodła i rozczarowała wiele osób. Jak podaje "Party", wokalistki przez kilka lat nie zobaczymy za kierownicą, gdyż straciła prawo do kierowania autem.

Jak dodał mecenas Kamiński, w związku z brakiem osób poszkodowanych wyklucza on zastosowanie kary pozbawienia wolności, uzasadniając to brakiem ofiar. Kozidrak czeka teraz na ruch prokuratury. Niewykluczone, że będzie także musiała zapłacić określoną sumę pieniędzy na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.

Gwiazdy murem za Beatą Kozidrak

Beata Kozidrak może liczyć w tym trudnym czasie na wsparcie kolegów z branży. Co prawda, byli tacy, którzy podobnie jak wielu fanó odwrócili się od piosenkarki, jednak ostatnio słychać coraz więcej głosów podnoszących na duchu wokalistkę "Bajm".

Wśród celebrytów, którzy trzymają kciuki za gwiazdę są m.in. Robert Janowski, Piotr Gąsowski czy Urszula Dudziak. W długim wpisie na Instagramie do sprawy odniosła się Justyna Steczkowska, która zapowiedziała jednocześnie duet z Kozidrak.

- PROSZĘ Was Kochani o wyzbycie się wszelkich ocen. Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać. - napisała Steczkowska.


Wygrałbyś główną nagrodę w "Milionerach"? 5 pytań o milion, które zadał Hubert Urbański

Pytanie 1 z 5

Który ssak się nie spoci?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: WP, Instagram

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ola Kwaśniewska czuła się samotna. Kiepsko znosiła prezydenturę ojca

Czytaj więcej >
Teresa Lipowska

Gwiazdy

Teresa Lipowska tęskni za mężem. Duchowo zapewnia go, że niedługo do niego dołączy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marta Manowska popłakała się, czytając list do rolnika od jednej z kandydatek

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Siostrzenica premiera to gwiazda telewizji. Wcześniej zmieniła nazwisko, odpowiedziała na spekulacje

Czytaj więcej >