Goniec.pl
basia-kurdej-szatan-nowy-dom

instagram.com/kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan mieszka w rezydencji wartej miliony. Zdjęcia robią wrażenie

10 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Basi Kurdej-Szatan. Gwiazda przeszła niemałe zamieszanie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Musiała uciec z Polski, by wreszcie odetchnąć. Po powrocie mogła przeprowadzić się do wymarzonej willi, której remont wreszcie został ukończony. Dom celebrytki robi imponujące wrażenie.

Problemy w życiu Basi Kurdej-Szatan rozpoczęły się w związku z jej pracą. Gwiazda z dnia na dzień dowiedziała się, że Telewizja Polska nie zamierza z nią dalej współpracować. Miała podpaść pracodawcy obnoszeniem się ze swoimi poglądami politycznymi.

Choć przez długi czas Basia Kurdej-Szatan byłą jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Publicznej, to nagle jej kontakt z mediami publicznymi został zerwany. Jej kariera zmieniła się na przestrzeni kilku dni. Co ciekawe, zapowiedziano też zamknięcie jej wątku w „M jak miłość”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Trudny okres Basi Kurdej-Szatan

Jeszcze przed wypowiedzeniem współpracy przez Telewizję Polską Basia Kurdej-Szatan była poważną kandydatką do prowadzenia „Czaru par”. Później gwiazda zrozumiała, że musi zacząć myśleć nad nową ścieżką kariery.

Na szczęście na horyzoncie zaraz pojawiły się nowe propozycje. Pomocną dłoń do celebrytki wyciągnęła stacja Polsat. I tak została uczestniczką show „Taniec z gwiazdami”. Udało jej się nawet włączyć do programu męża, Rafała. Jej partner jednak szybko odpadł.

Lekarze

Lekarze ostrzegają przed sezonowymi, trującymi roślinami. Mogą doprowadzić nawet do śmierci

CZYTAJ DALEJ

Po treningach opuszczała salę i pędziła na plan zdjęciowy do serialu „W rytmie serca”. Realizując ten projekt, musiała sporo podróżować po kraju. W pewnym momencie nawet z Kazimierza Dolnego do Warszawy pływała promem.

Choć ostatecznie gwiazda nie wygrała turnieju tanecznego, to dotarła aż do ścisłego finału. Ten sukces natomiast wiązał się ze znacznym zastrzykiem gotówki. Przy okazji otrzymała kontrakt reklamowy od firmy produkującej rajstopy.

Nowy dom Basi Kurdej-Szatan

Basi Kurdej-Szatan udało się zarobić niemało, mimo tego że straciła pracę w Telewizji Publicznej, ale miała też ogromny wydatek. Była już w trakcie budowy nowego domu, którego wartość oszacowano na 2 miliony złotych. Niestety w związku z pandemią koronawirusa remont się wydłużał.

Problemy związane z budową lokum miały wpływ też na jej życie prywatne. Do mediów docierały doniesienia o tym, że gwiazda popada w konflikty ze swoim partnerem. Oboje mieli już dość niekończącej się telenoweli budowlanej.

Postanowiła wreszcie oderwać się od wszelkich trosk i poleciała na Zanzibar. Tam mogła w pełni odpocząć. Po powrocie czekała ją kolejna nagroda. Basia Kurdej-Szatan mogła wprowadzić się do wilii wraz ze swoim ukochanym. Poniżej możecie zobaczyć, w jakich warunkach mieszka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Rodzice usłyszeli, że mają zrzucić się po 500 zł na prezent dla nauczycielki. Ich reakcja była bezcenna

  • Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska

  • Episkopat wydał komunikat dot. obowiązkowej religii lub etyki w szkołach

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Popularne.pl; Instagram.pl

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >