Goniec.pl
Barbara Kurdej-Szatan

YouTube

Barbara Kurdej-Szatan zalewa się łzami na Pol'and'Rock Festival. Wszystko po pytaniu żołnierza

7 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Barbara Kurdej-Szatan zaniosła się lamentem po pytaniu, jakie podczas wywiadu na Pol'and'Rock Festival zadał jej żołnierz. Na widok płaczącej aktorki widownia wzniosła oklaski, do których dołączyła również skąpana we łzach celebrytka.

Scena z udziałem Barbary Kurdej-Szatan, która miała miejsce podczas Pol'and'Rock odbiera mowę. Festiwal Jurka Owsiaka zamienił się na chwilę w festiwal wzajemnej adoracji.

Joanna Moro

Joanna Moro opalała się topless na publicznej plaży. Internauci są zgorszeni

CZYTAJ DALEJ

Barbara Kurdej-Szatan we łzach, bo... żołnierz zadał pytanie

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na tegorocznym Pol'and'Rock Festivalu organizowanym przez Jurka Owsiaka. Gwiazda była jednym z gości Akademii Sztuk Przepięknych, w ramach której przeprowadzono z nią wywiad.

Stałym elementem wydarzenia jest też możliwość zadawania pytań zaproszonym gwiazdom przez członków publiczności. Tak stało się i tym razem, choć z pewnością nikt nie podejrzewał, że jedno z nich wzbudzi tak ogromne emocje.

Sięgnijmy pamięcią wstecz i przypomnijmy sobie aferę z Barbarą Kurdej-Szatan w roli głównej. Jesienią ubiegłego roku celebrytka zamieściła w sieci oburzający i pełen wulgaryzmów wpis, w którym zaatakowała funkcjonariuszy straży granicznej, którzy pełnili wartę na polsko-białoruskiej granicy w związku z próbą nielegalnego wtargnięcia na terytorium Polski imigrantów.

- K**WA !!!!!!!!!! K**Waaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k**wa 'straż graniczna'????? 'Straż'?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!!K**wa!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!! - zawodziła wówczas na Instagramie aktorka (pisownia oryginalna - red.).

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Sebastian Fabijański

"Nowi sąsiedzi". Marta Żmuda-Trzebiatowska i Sebastian Fabijański w nowym serialu. Mamy zdjęcia!

CZYTAJ DALEJ

Festiwal żenady

To właśnie o wspomniany wpis postanowił zapytać żołnierz obecny podczas wywiadu z Barbarą Kurdej-Szatan. - Kiedy my tam rano biegamy, ty śpisz albo pijesz kawę, kiedy my w nocy tam biegamy z tymi uchodźcami, ty jesteś w knajpie - tłumaczył gwieździe uczestnik festiwalu. - Dlaczego tak? - skwitował.

Celebrytka próbowała na początku wykręcić się niezrozumieniem pytania. "Dlaczego nie jestem żołnierzem?" odparła. Chwilę później postanowiła jednak odnieść się do sensu wypowiedzi mężczyzny.

- Powiem ci tak, w prawie europejskim jest zapisane, że zadań, które są niezgodne z prawem, żołnierz nie musi wykonywać, bo są niezgodne z prawem. Ja straciłam swoją pracę niejedną za to, co powiedziałam, niejedną. Rozumiem, że oni boją się o swoją pracę, ale, nie wiem, no, takie jest prawo, nie muszą wykonywać zadania, które jest niezgodne z prawem, a push-backi są nielegalne - odpowiedziała wyraźnie poddenerwowana Barbara Kurdej-Szatan.

Najlepsze miało jednak dopiero nastąpić. Nieoczekiwanie gwiazda zalała się łzami, a zebrana pod sceną publiczność zaczęła gromko ją oklaskiwać. Otarłszy gorzkie łzy, celebrytka wstała i również zaczęła bić (sobie?) brawo.

screen/TVP1/#Murem za polskim mundurem

Wszystko poszło na żywo w TVP. Żołnierz chwycił za mikrofon i wtedy wydarzyło się niebywałe

Rapował prosto z polsko-białoruskiej granicy i zachwycił Polaków. W niedzielę wystąpił podczas koncertu "#Murem za polskim mundurem" w TVP. Sprawdziliśmy kim tak naprawdę jest Vito.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Pixabay/Henryk Niestrój

Gwiazdy

Christine McVie nie żyje. Wokalistka zespołu Fleetwood Mac miała 79 lat

Czytaj więcej >
Dziś w tv wielki test dla fanów sportu, rozrywka i dobre kino. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Gwiazdy

Dziś w tv mecz Chorwacja-Belgia, nowe losy niesfornej Bridget Jones i zachwycający hit z Cher. Co obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski "bawią się" w ekspertów od medialnych związków na antenie TVP

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dostanie rozwód kościelny jak Kurski? Przyjaciółka zdradziła jej plany

Czytaj więcej >
Magda Gessler ma na rynku poważną konkurencję. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Magda Gessler ma powody do niepokoju. Anna Korcz oferuje potrawy wigilijne w znacznie niższej cenie

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski może liczyć na wsparcie mamy, która kibicuje mu w Katarze. Fot. Ding Xu/Xinhua News/East News; Facebook.com/iwona.lewandowska.10

Gwiazdy

Mama Roberta Lewandowskiego spotyka się ze znanym artystą. Kim jest jej ukochany?

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko postanowił pozostać w Polsce. Fot. instagram.com/ivankomarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko szykuje się do świąt. Internauci nie kryją oburzenia

Czytaj więcej >