Goniec.pl
Barbara Kurdej-Szatan

screen / youtube.com/W MOIM STYLU Magda Mołek "Nie bądź obojętna/y. Basia Kurdej-Szatan W MOIM STYLU | Magda Mołek"

Barbara Kurdej-Szatan opowiada o zwolnieniu z TVP

25 Listopada 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Basia Kurdej-Szatan opowiedziała w programie Magdy Mołek "W moim stylu" jak bardzo przeżyła zwolnienie z serialu "M jak miłość". O samym fakcie dowiedziała się nie od produkcji, a z mediów.

Ogromna część Polaków uważa, że aktorka ponosi zbyt surowe konsekwencje i nieadekwatne do popełnionych przez nią czynów.

agata mlynarska

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Dziennikarka ma poważne problemy zdrowotne

CZYTAJ DALEJ

Basia Kurdej-Szatan przerywa milczenie

Popularna aktorka po długim milczeniu spowodowanym aferą dotyczącą niefortunnego wpisu zamieszczonego w mediach społecznościowych, udzieliła wywiadu w programie Magdy Mołek "W moim stylu", dostępnym w serwisie YouTube.

W niezwykle emocjonującej rozmowie opowiedziała o ostatnich przykrych wydarzeniach w jej życiu, o tym jak stała się ofiarą brutalnego hejtu, a także o zwolnieniu z pracy w serialu "M jak miłość".

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideoPrzypomnijmy - Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na Instagramie wpis dotyczący sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Obraziła w nim strażników granicznych, nazywając ich "mordercami"; gorzkie słowa skierowała również w stronę rządu.

Jak stwierdziła w rozmowie z Magdą Mołek, zamieszanie wokół jej wpisu nauczyło ją, by staranniej ważyć słowa i nie podejmować decyzji o internetowych postach pod wpływem emocji. Przyznała, że myśląc o dzieciach przebywających na granicy, utożsamiała je ze swoimi własnymi pociechami, stąd tak niezwykle osobisty wymiar jej wypowiedzi.

Wyrzucona z TVP bez słowa

Basia Kurdej-Szatan zwierzyła się prowadzącej "W moim stylu", że nikt nie przeprowadził z nią rozmowy na temat zwolnienia z "M jak miłość". O samym fakcie dowiedziała się bezpośrednio z mediów.

- Skończyłam spektakl o 22, chciałam to [oświadczenie dotyczące niefortunnego wpisu na Instagramie - przyp. red.] opublikować i zostałam zaskoczona w internecie informacją o moim zwolnieniu - ujawniła gwiazda. - Nie wiedziałam, co mam teraz zrobić - dodała.

Informacja uderzyła jak grom z jasnego nieba również w całą produkcję serialu. Ostatecznie Kurdej-Szatan zdecydowała, że nie będzie się odnosić w publikowanym oświadczeniu do postanowienia Jacka Kurskiego.

Aktorka przyznała też, że nie był to pierwszy raz, gdy podejmowano próbę zwolnienia jej z pracy w TVP. Poprzednim razem miało to miejsce podczas jej działalności w programie "Dance Dance Dance".

- Cały czas docierały do mnie takie informacje - przyznała artystka. - Potem, jak już prowadziłam, no to było, że zła sukienka, tu coś nie tak i to już szło odgórnie, mimo że produkcja nic do mnie nie miała - powiedziała Magdzie Mołek.

Zadziwiające ustalenia, właśnie się okazało. Po śmierci Durczoka TVN będzie miał kłopoty?

Slajd 1 z 6

Do KRRiT wpłynęła skarga dotycząca materiału wyemitowanego w "Faktach" TVN w dniu śmierci Kamila Durczoka. Chodzi o reportaż na temat dziennikarza, który przygotował program informacyjny. / fot. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

KRRiT przyjmuje skargę

Jak donosi portal Wirtualne Media, do KRRiT wpłynęła skarga dotycząca materiału wyemitowanego w "Faktach" TVN w dniu śmierci Kamila Durczoka. Chodzi o reportaż na temat dziennikarza, który przygotował program informacyjny. / fot. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: jastrzabpost.pl, youtube.com

Paweł SekmistrzAutor

Z wykształcenia polonista i filmoznawca. Miłośnik kina - tego dobrego i tego złego również, kociarz i w pełni poprawny romantyk. Przez lata związany z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielał się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. był redaktorem portali WTV i Wawa Info. Obecnie pracuje w Goniec.pl, gdzie opisuje wydarzenia z Polski i ze świata. Stale współpracuje również z magazynem "Netfilm". Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Jurek Owsiak

Gwiazdy

"Bandziorstwo, złodziejstwo i hochsztaplerstwo". Jurek Owsiak o aferze Mejzy

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski z córką i synem

Gwiazdy

Michał Wiśniewski nagrał piosenkę z córką. Powstaje teledysk do ich wspólnego utworu

Czytaj więcej >
Joanna Opozda-Królikowska i Antek Królikowski

Gwiazdy

Joanna Opozda źle znosi ciążę. Aktorka ma problemy zdrowotne

Czytaj więcej >
Basia Kurdej-Szatan

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan lubi imprezować. Zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Jacek Kurski nie czekał na ostateczne pozwolenie. Ruszyły prace przy "Sylwestrze Marzeń"

Czytaj więcej >
AKPA/Podlewski

Gwiazdy

Kasia Cichopek w zalotnej kreacji na urodzinach "Bayer Full"

Czytaj więcej >