Goniec.pl
Asia straciła pierwszą ciążę

Facebook/Ryszard Dąbrowski

Asia z "Chłopaków do wzięcia" straciła dziecko

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Joanna Wielocha i Ryszard "Szczena" Dąbrowski są niekwestionowanymi ulubieńcami widzów. Na początku roku bohaterowie popularnego formatu powitali na świecie syna. Fani byli poważnie zaniepokojeni tym, czy zakochani, którzy nie stronią od alkoholu, poradzą sobie z wychowaniem malucha. Z biegiem czasu okazało się, że to nie pierwszy potomek pary.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski był jednym z najbarwniejszych bohaterów „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna mieszkał na wsi wraz z matką i podejmował się licznych prac dorywczych. Regularnie miał problemy z prawem, przez które trafiał do więzienia. Jego dziewczyna Asia za każdym razem z cierpliwością czekała na powrót ukochanego.

Asia straciła pierwszą ciążę

Związek Asi i Ryśka niemal od początku wywoływał wiele emocji. Para nie stroniła od alkoholu, borykała się z ubóstwem i brakiem pracy. Internauci donosili także, że „Szczena” dopuszczał się wobec dziewczyny aktów przemocy. Niezrażona kobieta robiła wszystko, by nie stracić mężczyzny. Dla niego zmieniła nawet wizerunek.

Kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się doniesienia, jakoby Asia i Ryszard mieli wziąć ślub. Para doczekała się także syna, którego zdjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych. Na zakochanych wylała się wówczas fala krytyki. Internauci uważali, że ich zachowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne, a rodziną powinna zainteresować się opieka społeczna.

- Mam nadzieję, że tym maleństwem zajmą się odpowiednie służby, wyrwą z patologicznych warunków i znajdą prawdziwy kochający dom - napisał jeden z komentujących.

- Czy ten maluszek będzie wychowywał się w tych warunkach mieszkaniowych, które zostały pokazane w programie? - dociekał inny.

Asia postanowiła odpowiedzieć dociekliwym internautom w swoim stylu. Przekazała krytykom, że życzy im dokładnie tego samego, co oni jej. Przypomniała również, że karma wraca w najmniej oczekiwanym momencie i za chwilę to komentujący mogą znaleźć się w niekorzystnej sytuacji życiowej.

Niedawno Joanna Wielocha wyznała, że w trakcie nagrywania programu była w ciąży po raz pierwszy. To wtedy na antenie padło słynne zdanie: „Jak kobietę boli ząb, to znaczy, że jest w ciąży”. Asia podkreśliła, że to nie ona była autorką zabawnego monologu.

- Byłam w ciąży, ale poroniłam. Telewizja kazała mi powiedzieć o tym zębie. Wyszłam na idiotkę, a tak naprawdę nią nie jestem. Telewizja to dodała od siebie - wyjaśniała kobieta.

Obecnie Asia stara się udowodnić, że wcale nie jest taką osobą, za jaką uważają ją fani „Chłopaków do wzięcia”. Do niedawna umieszczała na Instagramie zdjęcia z sesji zdjęciowych organizowanych przez znajomych. Chciała w ten sposób pochwalić się efektami metamorfozy.

Źródło zdjęcia: Facebook/Ryszard Dąbrowski

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Krzysztof Ziemiec nie ma zamiaru powrócić do „Wiadomości”

  • Monika Richardson znalazła miłość. Pojawiło się wspólne zdjęcie pary

  • Przemysław Czarnek wydał rozporządzenie dot. zajęć wspomagających

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Popularne.pl

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >