Goniec.pl
Instagram.com aleksandraleksandrowna

TRICOLORS/East News

Aleksandra Kwaśniewska wygadała, jakim ojcem był Aleksander Kwaśniewski. Ujawniła długo skrywane sekrety rodziny

25 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Aleksandra Kwaśniewska dołączyła do grona celebrytów, którzy z okazji Dnia Ojca uraczyli swoich fanów wspomnieniami na temat swoich rodziców oraz tradycyjnym zdjęciem z dzieciństwa. Przy okazji opowiedziała, za co jest wdzięczna sławnemu tacie.

Obserwując konto na Instagramie Aleksandry Kwaśniewskiej, byliśmy przekonani, że córka byłego prezydenta wyrwała się z trendu wpisów na Dzień Ojca. Dzień później okazało się, że celebrytka... po prostu się spóźniła. Świat może kręcić się dalej.

Antoni Strzelecki

Syn Andrzeja Strzeleckiego spełnił największe marzenie ojca. I zapowiada, że będzie tego więcej

CZYTAJ DALEJ

Aleksandra Kwaśniewska o swoim ojcu

Jeśli myślicie, że Aleksandra Kwaśniewska powiedziała lub napisała już o swoim ojcu wszystko, co możliwe, w internetowych wpisach, czy też wywiadach, to prawdopodobnie macie rację. Ale nie martwcie się, powie to raz jeszcze.

Wszystko dzięki Dniu Ojca, które jak każde święto w rodzaju Dnia Dziecka, Dnia Babci etc jest studnią bez dna, jeśli chodzi o instagramowe wpisy i zdjęcia celebrytów. Portal społecznościowy zalewany jest tonami fotografii z dzieciństwa, głębokimi słowami, czułymi wspomnieniami, których nikt nie czyta do końca.

Cóż, my przeczytaliśmy, żebyście wy nie musieli. Jedno z takich wyznań pojawiło się w mediach społecznościowych Aleksandry Kwaśniewskiej, której ojciec to nie przecież jakiś Marian Kowalski, czy Jan Nowak. To były prezydent Aleksander Kwaśniewski, jeden z najbardziej docenianych w swoim fachu!

Każdy chce przecież wiedzieć, jak sprawdzał się jako tata, prawda? Aleksandra Kwaśniewska postanowiła zatem opowiedzieć o tym, jak odwoził ją do przedszkola i jak bardzo nie lubiła, gdy ją tam zostawiał.

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor radzi Katarzynie Cichopek zachować pokorę. Chodzi o konkurencyjne show gwiazdy

CZYTAJ DALEJ

Za co Aleksandra Kwaśniewska wdzięczna jest ojcu?

- Potem odwoził mnie do szkoły, co lubiłam dużo bardziej, bo po drodze odpytywał mnie z ortografii, zaszczepiając mi sympatię do wszelkich osobliwości naszego języka - zwierzyła się Aleksandra Kwaśniewska.

Nic dziwnego, że rozstanie w takich okolicznościach przychodziło już małej Oli łatwiej - nie dość, że odpytywano ją w szkole, to nawet w drodze do niej, robił to jej własny ojciec.

Kwaśniewska jest oczywiście wdzięczna za to, co uczynił dla niej tata. Za większość rzeczy, ale nie za wszystko. Wychodząc na margines swojej wypowiedzi, postanowiła oddać cesarzowi, co cesarskie.

- Oczywiste jest, że tacie zawdzięczam dużo więcej, wielu myśli, że wszystko, ale to nieprawda, bo są jeszcze rzeczy, które zawdzięczam mamie - stwierdziła rezolutnie.

goniec.pl

Widok grobu Mariusza Dmochowskiego wywołuje smutek. Czy fani zapomnieli o aktorze?

Grób Mariusza Dmochowskiego wygląda na dość zaniedbany. Tuż obok pomnika leży też ogromna gałąź. Gdyby spadła na nagrobek, mogłaby poczynić ogromne szkody.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Potężne problemy Cezarego Żaka. Aktor dopuścił się skandalicznej rzeczy i został ukarany

Czytaj więcej >
Goniec.pl

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z wakacji. Fani oniemieli

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Krystyna Janda oburzona nowymi cenami prądu. Gwiazda dała upust swoim emocjom

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ujawniono wstrząsającą wizję siostry Łucji. Mistyczka opisała przyszłość Polski, sensacyjne wiadomości

Czytaj więcej >
fot. instagram.com/joannakrupa

Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała, czego uczy swoją 2-letnią córkę. Nagranie "małej gwiazdy" chwyta za serce

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze swoim synem. Fani zauważyli wielką zmianę

Czytaj więcej >