Goniec.pl
Agnieszka Chylińska ma dość

Instagram.com agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska ma już dość. Smutne wyznanie gwiazdy

19 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska opublikowała w sieci post, który poruszył jej fanów. Gwiazda podkreśliła, że choć jest osobą publiczną, to niewiele ludzi naprawdę ją zna. Piosenkarka przyznała także, że straciła zaufanie do ludzi, bo zbyt wiele razy została oszukana.

Wyznanie Agnieszki Chylińskiej zaskoczyło wiele osób. Gwiazda rozpoczęła swoją karierę ponad 20 lat temu i do dziś pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Piosenkarka nie ukrywa jednak, że jest już zmęczona popularnością.

Agnieszka Chylińska jest zmęczona sławą

W ciągu 25 lat swojej kariery scenicznej Agnieszka Chylińska przeszła ogromną metamorfozę, jednak wciąż pozostaje jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim showbiznesie. Jakiś czas temu gwiazda zdecydowała się na kilka szczerych słów o swojej karierze i od tego czasu nie przestaje zadziwiać fanów.

Niedawno na swoim Instagramie Chylińska poruszyła temat popularności i podkreśliła, że choć fani widzą ją w mediach i czytają wywiady, to tak naprawdę nie wiedzą, jakim jest człowiekiem. Gwiazda nie ukrywa, że ma już dość sławy.

- Ostatnio facet z psem szedł, a pies był piękny i ja aż się zatrzymałam, żeby temu facetowi powiedzieć, że ma psa pięknego. To ten facet jak mnie rozpoznał, to od razu monolog o mojej twórczości, co fajne a co niefajne - żaliła się Chylińska.

Gwiazda wspomniała również o tym, że z biegiem lat straciła zaufanie do ludzi. Piosenkarka podkreśliła, że została już tyle razy oszukana i wykorzystana, że dziś tłumi w sobie spontaniczność i podchodzi do innych z dystansem i powściągliwością.

- Jak słyszę przez telefon: proszę nam zaufać, jesteśmy poważni, to zawsze jest na odwrót i tylko potem niektórzy się dziwią, że ta Chylińska taka zdystansowana... Tyle razy zostałam oszukana, okradziona i użyta, że ten mój spontan i dobre chęci z czasem ustąpiły miejsca dystansowi i braku wylewności - wyznała gwiazda.

Chylińska podkreśliła, że w pełni otwiera się jedynie przy najbliższych oraz na scenie. Koncerty są dla piosenkarki miejscem, gdzie może w całości pokazać siebie. Fani byli zaskoczeni i poruszeni wyznaniem artystki, a pod jej postem pojawiło się wiele ciepłych i pełnych zrozumienia komentarzy.

- Najważniejsze to mieć choćby nieliczne grono osób, którym można zaufać na 100%. Nie wszyscy muszą Cię uwielbiać, jeśli masz wsparcie w rodzinie, przyjaciołach i fanach to wystarczy - napisała jedna z fanek gwiazdy.

- A ja cię rozumiem. I tyle - dodała kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:
  • Śrem: na cmentarzu leżały wykopane ludzkie szczątki

  • Premier przekazał wiadomość wczoraj wieczorem. Chodzi o plany dot. opieki zdrowotnej

  • Krystyna Feldman była w młodości pięknością

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: WP/Instagram

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >