Goniec.pl
Agata Kulesza ma problemy z sercem

TRICOLORS/East News

Agata Kulesza ma problemy z sercem

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Agata Kulesza jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Gwiazda nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Jej terminarz pęka w szwach, co - niestety - przekłada się na problemy ze zdrowiem. Artystka zdradziła, że cierpi na problemy kardiologiczne.

Agata Kulesza udzieliła ostatnio zaskakującego wywiadu dla „Akademii Dolce Vita”. Gwiazda przyznała, że życie w świecie show-biznesu nie zawsze jest usłane różami. Ostatnio przekonała się o tym, jak dużą wartością jest zdrowie. Wizyta w gabinecie kardiologa nie należała do najprzyjemniejszych.

Agata Kulesza ma problemy z sercem

Aktorka postanowiła, że w wolnym czasie będzie poświęcać się sportowi. Trener, z którym współpracowała, miał poważne obawy co do stanu zdrowia Agaty Kuleszy. Okazało się, że gwiazda ma bardzo wysoki puls spoczynkowy. Konieczne było udanie się do specjalisty.

- Kiedyś trenowałam na skakance. Miałam puls 180. Trener mówi: „Stop, stop! Musimy utrzymać 140. Ty idź do lekarza”. Ja mówię: „Boże święty, dziwne. Nawet jak odpoczywam, mam cały czas 100”. Wszyscy mówią, że to za dużo, że co to jest za serce zająca - zdradziła artystka.

Agata Kulesza - zmartwiona uwagami trenera - postanowiła wybrać się do kardiologa. Lekarz - po zbadaniu aktorki - wysnuł zaskakującą diagnozę. Jego zdaniem problemy zdrowotne gwiazdy są spowodowane nadmiarem obowiązków, przewlekłym stresem i wykonywanym przez nią zawodem.

- Idę do tego lekarza. Pani profesor tak na mnie spojrzała i mówi: „No, co pani powiem? Niech pani spaceruje, ale uważam, że to jest pokłosie pani zawodu”. Ja jestem cały czas zdenerwowana. Serce mam cały czas napędzone - dodała artystka.

Spokoju nie zapewnia Agacie Kuleszy także życie prywatne. Dwa lata temu aktorka wniosła do sądu pozew rozwodowy z orzekaniem o winie męża. Marcin Figurski z kolei utrzymywał, że to małżonka była winna rozpadu pożycia. W trakcie rozpraw zeznawali przyjaciele pary.

Z doniesień tygodnika „Na Żywo” wynikało, że wieloletni partner gwiazdy miał założoną „niebieską kartę” dla ofiar przemocy domowej. Operator firmowy twierdził z kolei, że był ofiarą „molestowania moralnego”. Agata Kulesza starała się nie komentować sprawy publicznie.

W jednym z pierwszych wywiadów po rozstaniu przyznała, że od czasu rozstania z mężem mieszka samotnie i na ogół ma pustą lodówkę. W odzyskaniu spokoju ducha pomagają jej przede wszystkim przyjaciele, którzy poświęcają aktorce każdą wolną chwilę.

Agata Kulesza nie ukrywa, że ma nadzieję, że w przyszłości odnajdzie szczęście w miłości. Zastrzegła jednak, że nie ma zamiaru po raz kolejny przechodzić etapu „wicia gniazda”. Mimo że sytuacja nadal jest bardzo napięta, powoli udaje jej się patrzeć w przyszłość z dużym optymizmem.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Krzysztof Ziemiec nie ma zamiaru powrócić do „Wiadomości”

  • Monika Richardson znalazła miłość. Pojawiło się wspólne zdjęcie pary

  • Przemysław Czarnek wydał rozporządzenie dot. zajęć wspomagających

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet.pl

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >